Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım ya bende seninle aynı zamanda regl görücem galiba...biraz da olsa umudum vardı bu ay için çünki aslan pençesi öncesinde soğan kürü bal tarçın çörekotu ve ardından yumurtlama gününe özel birliktelikler ama sonuç sanırım hastalanıcam belirtileri başladı ve kahverengi renkte lekeler geliyor bugün...yaniiiii banada doktor bir an önce tüp bebeğe başvur demişti :KK43: hüsranı yaşıyorum şuan
Canim yerleşme kanaması olabilir o, çok fazla kadın yaşıyor adetine yakın, takip et bakalım kanamayı kesilecek mi.. İnşallah hamissindir

evet kndı kendıne yaptırabılıosun regl ın ucuncu gunu
diyorumki acaba daha önce doktora gittim doktor tüp bebek yaptır bir an önce falan dediğinden hiç bahsetmesem.sıfırdan başlasam olmazmı diye düşünüyorum.aslında şu doktor muayenesi beni çok geriyor daha şimdiden stresine girdim bile.

belirtiler aynı adet olacağımın işareti gibi ama inşallah dediğin gibi olur. bu arada bişey sormak istiyorum eğer adet olursam kendi kendime gidip hormon testi yaptırabiliyormuyum şu fsh ta bir değişiklik varmı oldumu merak ediyorum hemde...çünki 25 inde doktordan randevu aldım adet olursam eğer doktorun bir sonraki hormon testi için beni yeniden çağırmasını istemiyorumda....
Tatlim doktor isterse fiyatı daha uygun diye biliyorum ama kendin de yaptırabiliyordu tabiki

Tatlim doktor isterse fiyatı daha uygun diye biliyorum ama kendin de yaptırabiliyordu tabiki
yya valla benden doktor ıstedgı halde 155 tl ödedımm ben malatyada kız arkadasm var o 5 kere yaptrdm senın verdgn fıyatı henuz vermedım dıo yanı ellerıne dusmeyelımm 1 bucuk aydır gıdıorm hastaneye 500ü gecmıstr masraflarm

canım doktora gittiğimde adetim nerdeyse bitmiş olacak 25 inde randevum...yine aynı gideceğim doktorun bulunduğu hastanede yaptırıcam ama benimkisi 2 gün farkla 1 aylık bekleme süresinin önüne geçmek istemem zaman kaybını önlemek aklımca...:)

yya valla benden doktor ıstedgı halde 155 tl ödedımm ben malatyada kız arkadasm var o 5 kere yaptrdm senın verdgn fıyatı henuz vermedım dıo yanı ellerıne dusmeyelımm 1 bucuk aydır gıdıorm hastaneye 500ü gecmıstr masraflarm
o ne ya....:110:bayağı fazlaymış

ben de sgk lıyım doktor istediği için 60 Tl mi ne aldılar, doktor istemese daha fazla dediler özel hastanede

diyorumki acaba daha önce doktora gittim doktor tüp bebek yaptır bir an önce falan dediğinden hiç bahsetmesem.sıfırdan başlasam olmazmı diye düşünüyorum.aslında şu doktor muayenesi beni çok geriyor daha şimdiden stresine girdim bile.
bazen ben de aynı şeyi düşünüyorum hiç geçmiş testleri vermesem ve değerlerim bu ay düşmüş olsa ne olacak menopozdan çıkmış mı sayılacam? menopozun, tüp bebeğin adı bile geçmeyecek, git çalış diyecek....

bben ıstanbul bagcılarda oturuyorum bızım burda fıyatlar ucuk özel hastaneler birbirleriyle yarısıolar sonradan ögrendımki en ucuz megerse bnm hastanemmış 155 tl ödedim hem 200 250 falan hele hsg fılmine hiç değinmiorumm yni

bazen ben de aynı şeyi düşünüyorum hiç geçmiş testleri vermesem ve değerlerim bu ay düşmüş olsa ne olacak menopozdan çıkmış mı sayılacam? menopozun, tüp bebeğin adı bile geçmeyecek, git çalış diyecek....
sen eger adet olursan ölçümünü yaptr doktora gt bakalım ne dıcek aynıısnı bence onada sor

yapmadım canm yaaa, bi elim gitti geldi ama geçen ay söz vermiştim kendime gecikmeden yapmayacağım diye, kendime verdiğim sözü tutayım dedim
aynenn öle cnm benmde gecen ay bu zamanlar hep kasıklarımda agrı vardı bu ay hıc yok sadece yumurta buyurken ve de catlarken olmustu dahada olmadı neden acaba

X