Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ne yapalım yavrum ya benimki de çok gülüp eğleniyor, ben ot duydukça ay civam perçemi ne acaba, bodur mahmut otuda varmış vs dedikçe gülme krizlerine giriyor...
ahahaha :d kızlar az önce ufak bı arastırma yaptım yumurtlama dönemıne yakın 2yada 3 gun cınsel perhız gerekıomus kii sperm kalıtesı artsın dıye ayrıca yumurtalama dönemınden snrada gün aşırı ilşki gerekmiş biz yıne hata yaptk ilşkiyi bıraktık hemen

Keşke doktor bana gittiğimde tüm değerlerin normal görünüyor falan desede moralim düzelse...bunca kür fayda etmeli diye düşünüyorum artık değilmi...?

ben sürekli okuyup araştırıyorum canım zaten, araştıralım hep birlikte bakalım yeni yöntemler var mı... önümüzdeki ay bal polen ve qenzim mi ne vardı ya ondan da kullanıcam ben
hahahha aayyyy çakışır otu deyınce esler için bir tuhaf oldummm :KK70: esım şaşırıyo bu isimlere hayıt suyunun adını unutuo hayat suyu dıoo bune dıo dıorm testre dıslı aslan pencesı suratıma garıp garıp bakıo :KK70: çakışır otu desem gülme krızıne gırer oda fesattr bnm gbı :p
bence biz bunları macun haline getirtelim. tek tek kullanacağız diye uğraşmayalım.

ben sürekli okuyup araştırıyorum canım zaten, araştıralım hep birlikte bakalım yeni yöntemler var mı... önümüzdeki ay bal polen ve qenzim mi ne vardı ya ondan da kullanıcam ben
koenzim çok iyiymiş. izmirdeki dr. a kullandığım vitamin haplarını gösterdim. bunların hepsini bırak sadece koenzime devam et. bizim için en önemlisi o. bir de önümüzdeki ay tedaviye başladığımızda arı sütü kullanman gerekecek dedi.

koenzim çok iyiymiş. izmirdeki dr. a kullandığım vitamin haplarını gösterdim. bunların hepsini bırak sadece koenzime devam et. bizim için en önemlisi o. bir de önümüzdeki ay tedaviye başladığımızda arı sütü kullanman gerekecek dedi.
oo ne güzel bi haber arı sütünü nereden almanı tavsiye ederse bize de yaz canım biz de kullanalım

inşallah canım kistler sökülüyor, rahim temizleniyordur belki
az önce baktım kanın rengi yine kahverengiye döndü. korkmaya başladım. bıraksam mı acaba? içerdeki yumurtalara bir zarar veriyor olabilir mi? inşallah kist sökülmüştür. kist olduğu zaman yumurta oluşmuyormuş.

az önce baktım kanın rengi yine kahverengiye döndü. korkmaya başladım. bıraksam mı acaba? içerdeki yumurtalara bir zarar veriyor olabilir mi? inşallah kist sökülmüştür. kist olduğu zaman yumurta oluşmuyormuş.
ben de öyle biliyorum kullanıp faydasını gören çok, önce kist yok olacak, sonra yumiler incir kürü ile büyüyecek...

bende kist yoktu geçen ay, kist var deseydi hiç tereddütsüz soğan kürü yapardım... önümüzdeki ay incir de yapmayı planlıyorum

X