Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bende kendımı guzel bulmaya basladım nedense bırdee unutkanlık oldu bende bu hafta hemde fazlaca normalde öle bır hafıza vardr ki bnde ben bıle şaşarım ilaçtan heralde sersemlestrdi
yaa şimdi googlladım da hamileliğin ilk haftaları yüzde sivilce olurmuş, değişen hormonlardan dolayı :p

işin kötü yanı hamileysen sivilce hapı ve kremi de kullanma yazmışlar, ne halt edecem bennnn!!!!

ayyyy ne garip bi psikoloji bu :p

aaaa kızlar benim adet günü 20 kasımmış yaaa, cumartesi değil, cuma gelecek yani :KK43: eee hormon testi 4.gün yapılır mı? pazartesi gidebilirim o halde

aaaa kızlar benim adet günü 20 kasımmış yaaa, cumartesi değil, cuma gelecek yani :KK43: eee hormon testi 4.gün yapılır mı? pazartesi gidebilirim o halde
4.günde olur merak etme bnm varya herseyım bayrama denkk geldı sıgortam gecmedı ılkı kurbana geldi progesteronda 29 ekım bayramına geldı sinirden öldüm

iinşş hamişsindir
vallahi inşallah bu ay hamiş olalım da kurtulalım şu stresten..yalnız kendime bakıyorum da ben hiç akıllanmaz mıyım!!! yahu bana doktor senin tüp bebeğin bile olmaz dedi, ben neyin kafasını yaşıyorum, hamile miyim diye triplere giriyorum ki :p ay hahahaaaaa hiç güleceğim yoktu, kendime gülüyorum :p

vallahi inşallah bu ay hamiş olalım da kurtulalım şu stresten..yalnız kendime bakıyorum da ben hiç akıllanmaz mıyım!!! yahu bana doktor senin tüp bebeğin bile olmaz dedi, ben neyin kafasını yaşıyorum, hamile miyim diye triplere giriyorum ki :p ay hahahaaaaa hiç güleceğim yoktu, kendime gülüyorum :p
yyaa ölyle dıyenn hamıle kalan cok var burda cok duydum bosver sen onu

Kısmet bu işler bebisim son 3 gün, bekleyip gorecez, ama ben bi sure daha ugrasirim sanırım hayırlısı, bu ugrasmalar bile keyifli, en azından hala umut EDEBİLİYORUM, her şeye ragmen
aynenn cnmmm bnmde bu ara tuvaletım cok gellıo ıkı gundur gecede kalkıorm bayadır gece gıtmıodum az önce abdest aldm yatsıya kadar tutayım dedım zor duruorm 15 dk dayanamadım cayı fazla kacırdım heralde

X