Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

merhaba deryacığım. başlamadan önce benim de benzer kaygılarım vardı. ama başladıktan sonra boşuna kaygılandığımı gördüm. tedavi boyunca yücel hoca ilgilendi. sadece bir kontrol sırasında brükselde olduğu için hüsamettin bey ilgilendi. o da gayet ilgili ve rahatlatıcıydı. o da ekipten biri zaten. yumurta toplama ve transfer işlerini yücel hocanın kendisi yaptı. (tabii onun brükselde olmadığı bir zamana dek gelmesi güzel tesadüftü. transfer yapılacağı gün tam saatinde aldılar beni. sonrasında da yaklaşık iki saat yattım. tek problem olarak gördüğüm şey. transfer yaptıkları muayene sandalyesinden iki dk sonra sedyeye ordan da yatağa aldılar. bu devir işlemleri sırasında ister istemez kasıldım biraz. belki de tutunmamasının sebebi o idi. bilemiyorum. şubat gibi dondurulmuş embriyolarla deneyeceğim. bunun son olmasını umuyorum. tabii senin için de aynısını umuyorum. başka sorun olursa lütfen çekinme. istediğin kadar soruya bildiklerim ölçüsünde cevap verebilirim :) iyi bak kendine tekrar bol şans.

selam gnc24, ben de orda yaptırdım. benim de 5. gün embriyosuydu ve ne yazık ki tutmadı. karyotip analizini yine aynı merkezde yaptırdım. ama henüz sonuç çıkmadı. sonuç çıkar çıkmaz dondurulmuşlarla tekrar yaptıracağım. yaklaşık 3 regl dönemi geçirmiş olacağım. umarım cevabım yeterli olmuştur.

teşekkür ederim canım verdigin bilgiler için.ben transfer olucam gün 4 saat bekledim,transferden sonra hemen sedyeye aldılar sonrasında 15 dk yatırdılar ilk yaptırdıgım yerde.inşallah benim tedavimdede yücel bey burada olur.ikinci tedavimizde bizim,de yüzümüz güler.

TEŞEKKÜR EDRİM CNM...Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eder bize inş...

mhb arkadaşlar..bende bürksel tüp bebek merkezinde yücel beye tedavi olmayı düşünüyorum..aslında yücel beyle hiç görüşmedik ama rahim amaliyatları konusunda çok iyi olduğunu görüyorum..şuanda karar verme aşamasındayım..bende rahim yapışması var şu anda adetlerim çok az geliyor..tedaviden önce amaliyat için düşünüyorum yücel beyi bu ilk amaliyatım olmuyacak malesef( fakat ücreti çok yüksek..bu konuda bilgilendirirmisiniz arkadaşlar..

arkadaşlar topiğe şöyle bir göz attım ne kadar çok rahim yapışması olan varmış..ben 1 histeroskopi oldum yapışıklık için spiral takıldı 4 ay sonra çıkarıldı yapışıklık tekrar etti sonrasında laparoskopi oldum dr um yapışklıkları açtığını artık öle bir sorun olmayacağını söyledi ama spiral taktı nede balon yapıldı bana..tabi bu amaliyatları ankarada oldum ben ama adetlerim yine çok azaldı kesinlikle yücel beye gitmeye karar verdim..birde konyada bir prof yapışıklık amaliyatlarından sonra adet olmaması için iğne yapıyormuş 3 ay sonrasında o iğneyi bırakınca adet olnuyormuş bunu tekrarlamasın diye yapıorum demiş..ben hiç böle birşey duymadım..offf çok kafam karıştı..

arkadaşım hiç kafan karışmasın, al randevuunu yücel bey ile görüşmeye git, varsa rahim filmin vs varsa onu da götür. parası çoktur ama bu konuda da tektir. bu iş şakaya gelmiyor en iyisine gitmek gerek, ne diyosa doğrudur yücel hocaya güven gözün arkada kalmasın. şimdiden şifa dilerim.
bir bilsen kaç doktorun elinde oyuncak olduk, kimlere gittik, ama şifayı önce yüce Yaradanım sonra Yücel Bey sayesinde bulduk. hepimiz için hayırlısı olur inşallah....

canım cevabın için çok teşekür ederim bende öyle düşünüyorum ama bu hastalık için okadar çok para harcadıkki en önemliside insan manevi olarak çok yıpranıyor..kesinlikle yğcel beye gitmeye karar verdim..ben hiç film çekinmedim ama histeroskopi raporları falan var tahliller vs...uygun bir zaman ayarlayıp gitmeyi düşünüyorum..rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

Slm arkadaşlar,,

Geçen ay yücel beyle ilk denememiz oldu 5.gün embriyosuydu sonuç malesef negatif ,ikinci denememizi dondurulmuşlaımızla olacak yasa gereği gene tek embriyo transfer edilecek..Umarım bu sefer kavuşuruz yavrumuza ..
Gerçekten merkez çok düzgün yücel bey kafanızda soru işareti bırakmıyor çok güvenilir ve net ,,emin ellerdeyim diyosunuz ..
benim test değerim 0 çıktı sanırım bu hiç tutunma olmamış demek transferden sonra hiç beklemeden diğer sedyeye geçtim bunun etkisi olmuşmudur diye düşünüyorum , tek sorunumuz morfoloji sayı ve hareket gayet iyi ..Herkese bol şanslar..
,

Son düzenleme:

Kızlar nasıl gidiyor? Benim bebiklerden fırsat bulmak çok zor, gece mesai yaptırıyorlar bana, ama herşeye değiyor doğrusu, çabaladığım kadar varmış Sizler neler yapıyorsunuz, sevgi çook sevindim, sevimli canım az kalmış doğumuna, inşallah sağlıkla gelir paşan

dtekin bacııım seni ayrıca kutlamıştım zaten, sen bi doğur bak asıl o zaman havai fişekli kutlama yapıcam sana

bende merak ediyordum canım seni sen aldın mucizelerini kucağına bende gün sayıyorumm prenseslerr yoruyormu annelerini yorsunlar canları saolsun bukadar yıl bunları beklemedikmi herşeylerine razıyız öp prenseslerini isim konusunda karar kıldınızmı buarada

merhaba arkadaşlar uzun süredir yazdıklarınızı olkuyorum ben de birşeyler paylaşayım dedim.bizde de morfoloji ve hız problemi var.geçen yaz brükselde tüp denedik değerim 55 çıktı daha sonra düştü. sanırım kimyasal gebalik oluşmuş bu ay dondurulmuşlarla deneyecez.dua edin lütfen ben hepiniz için ediyorum.Allah kucaklarımızı biran önce doldursun.

canım inşşşşş bu son denemen olur bebeğini kucağına alırsın...bende bu yazı sabırsızlıkla bekliyorum tedavime başlamak için..
bugün merkezden gönderdiğim maile cevap geldi..doğru yapılan bir histeroskopi tedavisiyle yapışklıklardan tamamen kurtulacağımı yazmışlar çok mutlu oldum..çünkü en büyük endişem bu hastalığın tekrar etmesi..şimdi zaman dahada zor geçecek benim için

arkadaşlar transfer günüm belli oldu haftaya perşembe. fazla umutlu değilim yine 1 tane koyacaklar,hayırlısı olur inşallah.

arkadaşlar sevgiden haber alan var mı,, merak ediyorum noldu iyi mi acaba?

çok iyiyim arkadasım okudunmu bilmiyorum nihayet tuttu hamileyim :) hatta transferimi Hüsamettinbey yaptı Yücel hoca yurt dışındaydı o gün...pazartesi tekrar kontrole gidicem Allah'ım hayırlısıyla kucağımıza da almayı nasip eder inşallah..sen nasılsın?

Son düzenleme:

sevgiciğim yaa inan çok sevindim. hadi bakalım darısı başımıza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…