Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

[QUOTE
=butterfly_fly;16654371]ben çok memnun kaldım işinin ehli ve çok pratik Yücel bey.[/QUO

teşekkür ederim.inşallah bu kez tutar 2.denemem olacak iyi bir yer olsun istiyorum.

Haftaya görüşmeye gidecegim bu benim 2.denemem olacak onun için iyi bir yer olsun istiyorum siz memun kaldınızmı?

selam derya. mesajını yeni gördüm. bende orda denedim. ama ilki tutmadı. ikinciyi dondurulmuşlarla deneyeceğiz. sonuç olumsuzdu ama yücel bey ve ekibi işinin ehli olduğu hissini veriyor insana. Gerçi başladıktan sonra insan kendisini de ikna ediyor. yani onların bir şey yapmasına çoğu zaman gerek de kalmıyor:) Dr'un beni en çok rahatlatan yanı; kafanda soru işareti bırakmıyor. bu da böyle bir süreçte oldukça önemli diye düşünüyorum. sormak istediğin bir şey olursa cevaplandırırım. iyi bak kendine.

ben de memnun kaldım..dördüncü denememi yine orda yaptıracağım dondurulmuşlarla..

sevgiciğim ne zaman başlıyorsun? dondurulmuşlarla süreç nasıl işliyor. maliyeti ne oluyor. haberin var mı? bende ocakta başlamayı düşünüyorum da. daha aramadım merkezi. bilgilerini paylaşırsan sevinirim. iyi bak kendine sevgiler.

kızlar hepinize selamlar,

butterfly, sevgi.. nasılsınız..
sevgi 4. denemende inş. başarırsın canım çok gençsin sakın yılma .ama biraz arada vermeri ihmal etme malum çok ağır ilaçlar üst üste kendi sağlığını düşün.önce sen sağlıklı olmalısın..
canım butterfly , unuttum sanmayın sayfalar o kadar değiştiki bende uzun bir süre girmedim . sinir oldum herşey değişmiş.bende gebelikte biraz sıkıntılı günler geçirdim.
sendeki ne gibi değişiklik var okuyamadım sayfaları tüp denedinmi anlayamadım ama rabbim yolunuzu açık etsin.dualarım hepinizle..
teyzeleri benim oğluşum geliyor allahın izniyle ..
20 haftalık yani 5 . ayımıza girdik.inş. en kısa zamanda darısı başınıza..
ama demişti dersiniz bak bir gebe kalın da bu zamanında sıkıntısı telaşı başka..
sağlıkla gelsin inş. hepimizin evlatları.. hepinizi öpüyorum allaha emanet olun..

sağol canım,
ben hala normal gebelik bekliyorum, 5 regl dönemi oldu hala hamile kalamadım yücel beye gittim acaba bir sorun mu var diye.... hiç bir sorun yok dedi sabret olacak dedi... ona güveniyorum inşallah beklemediğimiz biranda tutacak... Şimdilik bu kadar ....

sen kendine ve bebişine dikkat et hayırlısıyla kucağına alacaksın az kalmış...

sevgiler

Kızlar benim bebikler dünyaya merhaba dedi, Şükğrler olsun sağlıklılar, evdeyiz şu an, Rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah, girebilirsem yazıcam sonra, öptüm hepinizi.

Kızlar benim bebikler dünyaya merhaba dedi, Şükğrler olsun sağlıklılar, evdeyiz şu an, Rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah, girebilirsem yazıcam sonra, öptüm hepinizi.
gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün...
35 haftalıkken mi geldiler?
kiloları cinsiyetleri isimleri ne ay çok merak ettim:)

canım benimmm çok sevindim bende sana mesaj yazıcaktım ne alemdesin diyeeee prensesler nasıl iyimi sen nasılsınnnn demek oluyorki sıra benim paşada prenseslere ve sana kocamannn bi maşallahhhhh

kızlar 10. gün değerim 462 idi,doktor çok iyi bir değer 2 gün sonra tekrar test yapmana gerek yok dedi ama ben dayanamayıp yaptım ve 865 çıktı.(924 civarı olmalıydı)..yani tam 2 katı değil, moralim bozuldu acaba normal mi diye,yarın tekrar test yapıp doktora gidicem, hamile arkadaşlar sizin değerleriniz nasıldı ??? çok korkuyorum inş. kötü bişey yoktur ..gerçi olacağın önüne geçilmez,herşey olacağına varır ...anjelic çok sevindim Allah analı babalı büyütsün arkadasım...

sevgiciğim yaaa harika bir değer bence. boşuna kaygılanma. seni merak ediyordum. inan çok sevindim. umarım devamı gelir. sevgiler

slm canım teşekkür ederim.

canım prenseslerin analı babalı sağlıkla büyüsünler inş. kızlarını en iyi bir şekilde büyütürsün inş. bahtlarıda hayırlı olsun inş.kaçıncı hafta da doğdular ve hangi hastanede doğum yaptın ? memnun kaldınmı?

sevgicim değerin yüksek gibi benim 10. günüm 168 di.çoğuş gebeliket fazla çıkıyomuş diye biliyorum ama seni yanıltmayayım.brükselde ne dediler.inş. güzel haberi verirsin bizlere burdan.
rabbim emeklrini boşa çıkarmasın.

sevimli seninde az kalmış arkadaşım.hangi hastaneyi düşünüyorsun?
bende hastane arayışındayım.25 aralıkta son olarak gittim hüsamettin beye..
artık rutin bir dr. bulmam gerekiyor.hüsamettin bey nisa da bir arkadaşını önerdi.20 sonra falan giderim.hayırlısı sağlıkla gelsin oğluşlarımız.isimde hazırlanmış maşallah ..
ben hiç bir isime ısınamıyorum daha isim bulamadım.

butterfly inş. en kısa zamanda güzel haberi verirsin canım benim..:81:

slm nsl gle sana bi sorum olucaktı,tadaviye başlayınca yücel bey tedavi boyunca seninle ilgileniyormu? işi olunca v.s gibi durumlarda kim ilgileniyor ekipten birimi?birde canım transfer yapılacagı zaman çok bekletiyorlarmı?transferden sonra kaç dk yatıyoruz biraz çok soru sordum ama

sevgicim o kadar sevindim ki bu güzel haberine, hatırlarsan ben de t rahimliydim ve yücel hocaya ameliyat olmuştum, hadi hayırlısı arkadaşım bak birlikte hamile olmak ta varmış serde

canım hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inş kaygılanma inş herşey güzel ilerleyecek asıl telaş kaygı şimdi başlıyor uzun bi maraton kendini buna hazırlA artık düşünme kötü şeyler

canım ben bayadır bıraktım hüsamettin beyi sanırım en son 2,5 ay önce gittim ben esenlerde avicenna hastaneise gidiyorum doktorumdan çok memnunum aklımda soru bırakmıyorr saolsun tabi merkezdeki ilgiyi hiç biyerde bbulamıyorsun o ayrı benimde son 3,5 haftam kaldı inş oğluşuma kavuşmaya inş doğuma giderken hepinize dua edicem hepiniz bebişlerine en kısa zamanda kavurşunuz

dtekin ve sevimli sağolun arkadaşlar :) çok uzun ama yaaaa inş. sonuna kadar sorunsuz geçer 9 ay :)

slm arkadaşlar...bende yücel beyin hastasıyım,histereskopi,balon ve ilk denemem orda yapıldı..5.gün emriyosuydu ama tutadı maalesef..şimdi nasipse dondurulmuşlarla tekrar deneyeceğiz önümüzdeki aylarda.fakat denemeden önce karyotip testi yaptır dedi dr bey..bu testi yaptıran arkadaşlar varmı?varsa nerede yaptıdınız?ve ilk denemeyle ikinci arasında ne kadar süre geçti?bilgilendirirseniz sevinirim..Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah..ii geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…