Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

evet benımde bugun 14 tane yumurta m toplandı haber beklıcem artık merkez ve dr yucel bey harıkalareınş hepimiz güzel sonuclar alıtrız hamıs arkadaşlar bu arada tebrıkler allah tamamına erdırsın darısı hepimizin başına inşalalahhhh

canım gözün aydınn allah tamamına erdirsin bekleyen arkadaşlarda çabucak hayırlısıyla kavuşsunlar miniklerinee

buarada sonunda oğluşum geldi 24 ocakta doğum yaptım 36+2 de doğdu emirim ama hem erken hemde kilolu doğduğu için şuan küvözde gerçi artık beşiğe aldılar bu hafta taburcu olucaz inş

geçmiş olsun öncelikle size hayırlısı olsun bu arada allah analı babalı büyütsün küvezden çıktı dediğinize çok sevindim benim yerime onun kokusunu şöle misssss gibi çekermisiniz içinize

geçmiş olsun öncelikle size hayırlısı olsun bu arada allah analı babalı büyütsün küvezden çıktı dediğinize çok sevindim benim yerime onun kokusunu şöle misssss gibi çekermisiniz içinize

tşk ederim darısı başınıza allahım bekletmeden göndersin meleğinizi çekmezmiyim kokusunu allah razı olsun

sevimlicim amin çok sağol.maşallah ne güzel kavuştun miniğine darısı başımıza inşallah.

canım ALLAH bebeğini analı babalı büyütsün inşşş..darısı bizim gibi bekleyenlerin başına..

arkadaşlar yücel beye rahim amaliyatı olanlar memnunuyetini yada memnuniyetsizliğini yazarmı lütfen kafam çok karıştı benim (

Yucel bey de histereskopi yani Rahim amelyati olmanin fiyati nedir? Bende miyom var ama o Kadar onemli olmadigini soyluyorlar. Yucel beyin brukseldede yeri varmis? Ben almanyada oturuyorum brukselde de sigortam gecerlimi Acaba simdiden tesekkuler.

dilyav,pınar sonuclar nasıl yazmamıssınız kızlar.bende merkez arıyorum yaza baslıycaz sanırım.Rabbim hepımızın yuzunu guldursun ınsallah.bızde erkek infertilitesi var.brukselde tedavı olan cok kısı yok sanırım.ama yorumlar cok ıyı.umut verdı bana

Kızlar nerdesiniz? Ben artık internete giremiyorum kızlar yüzünden, sürekli kucak istiyorlar napıcaz bilmiyorum, anne olmak çok yorucu ama bir o kadar da güzel bir şey, inşallah sizlerin haberleri de alırız tek tek...

sevimliii bacım oğluşun hayırlı uğurlu olsun, bak burada acaba olacak mı derken şimdi başımızı kaşımaya fırsat bulamıyoruz Bu arada benim prenseslerin adı ayşe naz ve elif ece teyzesi.

canım umutsuzluğa kapılma benim hiç tutmayacak dediğim anda tuttu hiç belli olmuyo bu işler,kürtaj sonrası yapışıklık olabiliyo ama sende öyle olsa histeroskopide görülürdü..canını sıkma vaktı zamanı var daha demekki

slm nsl bende kısa protokol uygulanıcak ilkinde uzun olmuştu.ikincisinde kısa protokol uygulanıcak acaba nsl oluyor sende hangisi uygulanmıştı?sen neler yaptın?

kızlar yokmu kısa protol uygulanan aranızda?tedaviye başlayacak olan yokmu bürükselde?ben 10 güne kadar başlayacagım.

derya bende mayıs hazıran gıbı dusunuyorum.arasrtrdım ve bruksel tupbebek erkek ınfertılıtesınde ıyı gıbı geldı bana.sızde sorun ne.umarım guzel sonuclar alırsın umut olursun bızede

merhaba canım

bugün HSG Rahim Filmi çektirdim... tüplerim açık çıktı... 3 defa hamile kalmış olmama rağmen şimdi niye hamile kalamadığımı buluruz inşallah... sonuçlarımı doktora bıraktım hafta içi beni arayacaklar...

Buarada eğer HSG çektirecekler var ise ve korkuyorsanız .. sakın korkmayın çok kolay bir işlem 10-15 dk da bitiyor ... ben hiç hissetmedim bile....

sevgiler....

derya bende mayıs hazıran gıbı dusunuyorum.arasrtrdım ve bruksel tupbebek erkek ınfertılıtesınde ıyı gıbı geldı bana.sızde sorun ne.umarım guzel sonuclar alırsın umut olursun bızede

slm bende mart ayında yaptıracagım.bizde sorun yumurtalarım az ve kalitesiz ilkini umut tüp bebek merkezinde yaptırdım kimyasal gebelik oldu.ikincisini bürükselde yaptıracagım adet olunca başlıyacagız tedaviye inşallah bu kez yüzümüz güler.senin ilk denememi olucak.

hazelcim aynı aylarda bende düşünüyorum başlık açtım
http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/422319-bruksel-tup-bebek-merkezi-imsi.html
burda tartısalım ben her gun gelıp konuyu fresh tutmaya çalısıcam
baska bı merkezde olabılır erkek ınfertılıtesınde basarılı olan
bu topık cok gerıde kalmıs
erkek ınfertılıtesınden hamıle kalamayan butun arkadasları beklıyorum kalanalrıda tabıkı..

kızlar ilk denememi iğrenç ötesi bi merkezde yaptırdım sonuç doğal olarak negatifti 2.denememi bürüksel tüp bebek merkezinde denettik yücel karaman hüsamettin bey ve ekibi olağan üstü insanlar ben şuan 5+1 hamileyim allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin bizde sorun erkek infertilitesiydi ımsı tekniği uygulandı opu ve transfer mükemmel derece başarıyla gerçekleşti şiddetle tavsiye ediyorum önce allah sonra bürüksel tüp bebek merkezi gidin ve bebeklerini alın

ben ilk denememi raporlu yaptırmıştım sanırım şubatan sonra yasa degişecekmiş?yeni yasa çıkacakmış rapor alabilmek için 2,aşılama yaptırmayı şart koşuyorlardı ben yaptırmıştım rapor almak için 2.denememi raporsuz yapırıyorum bürükselde rapor geçiyormu bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…