Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

slm herkese öncelikle hamişleri tebrik ediyorum darısı isteyen herkesin başına allahım herkesin gönlüne göre versin benimde yarın adetimin 2.günü bende allahın izniyle yücel beyle tedaviye başlıyorum bu benim 2.denemem olacak allahım inş bu sefer kucağımı boş koymazsın..:KK49:

slm herkese öncelikle hamişleri tebrik ediyorum darısı isteyen herkesin başına allahım herkesin gönlüne göre versin benimde yarın adetimin 2.günü bende allahın izniyle yücel beyle tedaviye başlıyorum bu benim 2.denemem olacak allahım inş bu sefer kucağımı boş koymazsın..:KK49:

pınarcım tedavin hayırlı olsun inşallah miniğini alırsı kucağına.benim transfer de bu perşembe dondurulmuşlarla 2. denememizi yapacaz 1 tane yerleştirmeleri sinirimi bozuyo bu yasayı çıkarana az ah etmedim doktordan fazla biliyolar.dertleride çoğul gebeliklerde erken doğumlar oluyomuş bebekleri küvezlere koymak gerekiyo tabi bu da devlete çok masraf oluyomuş.bu nedenle çıkarmışlar yasayı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

herkese slm arkadaşlar tedavıerınızde başarılar bende yenı bır tüp bebek macerama yucel beyle start verdım bu benım 4 denenem olacak hayırlısı bakalım haftasonu merkezdeydım uzun protokolle başalndı
herkesin allah yardımcısı olsun...

pınarcım tedavin hayırlı olsun inşallah miniğini alırsı kucağına.benim transfer de bu perşembe dondurulmuşlarla 2. denememizi yapacaz 1 tane yerleştirmeleri sinirimi bozuyo bu yasayı çıkarana az ah etmedim doktordan fazla biliyolar.dertleride çoğul gebeliklerde erken doğumlar oluyomuş bebekleri küvezlere koymak gerekiyo tabi bu da devlete çok masraf oluyomuş.bu nedenle çıkarmışlar yasayı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

saol dilyav güzel dileklerin için allah seninde gönlüne göre versin umarım güzel haberlerimi paylaşırız buradan:21:

canım tedavin hayırlı olsun..inşş pozitif haberler alırsın..

gerçekten çok sinir bozucu 1 tane koymaları..ama içini ferah tut olacağı varsa 1 lede olur....

çok iyiyim arkadasım okudunmu bilmiyorum nihayet tuttu hamileyim :) hatta transferimi Hüsamettinbey yaptı Yücel hoca yurt dışındaydı o gün...pazartesi tekrar kontrole gidicem Allah'ım hayırlısıyla kucağımıza da almayı nasip eder inşallah..sen nasılsın?

ay çok sevindim sevgicim
biliyosun aynı geminin yolcularıyız biz, o yüzden birbirimizi habersiz bırakmayalım ltf
ben de 8. haftayı bitirmek üzereyim Allahın izniyle.
inanılmaz mide bulantılarım var, bazen canımdan beziyorum ama şükürler olsun buna da, o kadar çok uğraştık ki, Allahım dayanma gücünü de verecek bizlere,
senin henüz bulantılar başlamamıştır, bu günlerin tadını çıkar

Kızlar nasıl gidiyor? Benim bebiklerden fırsat bulmak çok zor, gece mesai yaptırıyorlar bana, ama herşeye değiyor doğrusu, çabaladığım kadar varmış:21: Sizler neler yapıyorsunuz, sevgi çook sevindim, sevimli canım az kalmış doğumuna, inşallah sağlıkla gelir paşan:KK16:

dtekin bacııım seni ayrıca kutlamıştım zaten, sen bi doğur bak asıl o zaman havai fişekli kutlama yapıcam sana:KK9:

anjelikcim teşekkür ederim ayrıca ben seni zaten hep takdir etmişimdir, sen herşeyin en güzelini hakettin, artık en kısa zamanda üçüncü bebişi bekliyoz senden:KK49:

dilyav seni merak ediyorum bugün transfer günündü transferin gerçekleştimi yumoşunu aldınmı test tarihin ne zaman :97: merak ediyorum senii umarım hayırlı haberlerini alırız allah gönlüne göre versin...:KK49::KK55:

Slm arkadaşlar,,

Geçen ay yücel beyle ilk denememiz oldu 5.gün embriyosuydu sonuç malesef negatif ,ikinci denememizi dondurulmuşlaımızla olacak yasa gereği gene tek embriyo transfer edilecek..Umarım bu sefer kavuşuruz yavrumuza ..
Gerçekten merkez çok düzgün yücel bey kafanızda soru işareti bırakmıyor çok güvenilir ve net ,,emin ellerdeyim diyosunuz ..
benim test değerim 0 çıktı sanırım bu hiç tutunma olmamış demek transferden sonra hiç beklemeden diğer sedyeye geçtim bunun etkisi olmuşmudur diye düşünüyorum , tek sorunumuz morfoloji sayı ve hareket gayet iyi ..Herkese bol şanslar..

arkadaşım çok geçmiş olsun..umarım bidahaki denemende kocaman bir pozitiffff sonucun olur..sizin dondurulmuşlar varmış ne güzel benim oda yok 6 emriyo oldu 2 tane kondu 4 ü çöpe gitti...merkezin ve dr un ii olması çok önemli birde kafamızı onlara takıyoruz..ben ilk denememi ankarada yaptım konyada oturyorum..beni transferden sonra yarım saat yatırdılar :KK59: sonra kaltım üstümü giyindim merdiven indim arabayla mütiş bir trafikte 1 buçuk satte annemlere gittim..ve sonuçtada olmadı...3 4 saat yatıran yerler varmış..bende buna takıldım hep acaba ondanmı tutmadı diye ama hepsi bahane tabiiki..yaza inşş bende yücel beye gitmeyi düşünüyorum..birde orayı deneleyelim bakalım inşşş emek veren herkes sonucunu alır...

sağol canmm aynı güzl dileklerle inşş..
yücel beyle görüştüm aklıma takılan herşeyi sordum ben 7.gün işe başlamıştım kabız olmuştum vs vs bunlarla alakalı olabilirmi dedim hiç alakası yok ağır işler yapmadıkça sorun olmaz dedi, bizden karyotip testini istedi,,bu testi yaptırıp dondurulmuşlarla serüvenimize başlayacağız üçüncü adetim şubat sonuna geliyo ama ben nisan mayıs gibi düşünüyorum aslında bu işler kısmet bence , yatmakla yatmamakla alakası yok büyükler ne diyo tutacaksa tutar.. biran önce kavuşalım inşallahh

dilyav seni merak ediyorum bugün transfer günündü transferin gerçekleştimi yumoşunu aldınmı test tarihin ne zaman :97: merak ediyorum senii umarım hayırlı haberlerini alırız allah gönlüne göre versin...:KK49::KK55:

canım ben iyiyim uzanıyorum transfer dün yapıldı.öncekinden farklı olarak kan sulandırıcı iğne de verdi doktor.hayırlısı olur inşallah şubat 2 test tarihi.Allah yardımcımız olsun.
embriyolar çözülürken 3 tanesi ölmüş 8 tane vardı 1 tanesini yerleştirdiler 3 tanede gitti.4 tane kaldı geriye bu tarz bişey yaşayan var mı.kafam karıştı doktora sormayı da unuttum.

canım ben iyiyim uzanıyorum transfer dün yapıldı.öncekinden farklı olarak kan sulandırıcı iğne de verdi doktor.hayırlısı olur inşallah şubat 2 test tarihi.Allah yardımcımız olsun.
embriyolar çözülürken 3 tanesi ölmüş 8 tane vardı 1 tanesini yerleştirdiler 3 tanede gitti.4 tane kaldı geriye bu tarz bişey yaşayan var mı.kafam karıştı doktora sormayı da unuttum.

hayırlı uğurlu olsun öncelikle inş pozitif sonucunuda alıcaz burdan ben inanıyorumm..:KK49:bende bugün kontrole gittim yumoşlar gayet ii ilerliyormuş erken çatlama olmasın die 2günlük koruyucu iğne verdi p.tesi tekrar kontrol ve sanırım çarşamba opu işlemii ve haftaya p.teside transfer ... :KK16: benim dondurulmuş yoktu hiç o yüzden bukonuda fikrimde yok ama bazı arklardan duymuştum çözünürken zarar gördüğünü ... allahım sen bizim yardımcımız ol bizi evlat hasretiyle sınama kucaklarımızı boş koyma ..annecim babanla ben teslim oldum:92::KK74:oyunu sen kazandın gel artık bitanemmm:KK49::KK55:

merhaba sevim_li, anjelic, sevgi337 ben hala bekliyorum.. ve hala hamile kalamadım.. ilk 3 bebeğim normal yolla tutmuştu ama bu sefer sanırım normal yolla hamile kalamayacağım... 3 hamileliğimin böyle yarım kalması ve şimdi hamile kalamamak çok yıpratıcı.....

doktorumdan tüp bebek yapmasını istiyorum ama yapmıyor normal yolla kalacaksın diyor... son bebeğimi kaybedeli 1 yıl 4 ay oldu ... 7 ay öncede histeroskopi oldum ama hamilelik hala yok... acaba 3 kez kürtaj olduğu için mi tutmuyor.. canım çok sıkkın, ne yapacağım bilmiyorum...

üzgünüm ama sanırım doktorumu değiştireceğim...

herkese iyiaksamlar uzun bir aradan sonra tekrar burdayim.ellerim bosbos sekilde.kimler pozitif sonuclar aldi anjelic sevimli ne durumdasiniz kk kulubuunde sorunlar oldu sifremle ilgili arti kucuk bir ameliyat gecirdim apantistle ilgili sorunum oldu apantisdim patlamis acilen ameliyata aldilar bu sebepden dolayi tedavim yarim kaldi ama sukur basladik cuma dan tedaviye.yucel bey bana klomen 50mg lik gunde 4tane iciyordum ama bir turlu olmadi top toplarim.:KK43:.simdi gobekden ignellere basladik gunde bir tane vuruyorum 4gun boyunca carsamba gunu gidecem kismetse hsg kan tahlillerim ve yumurtaliklarima bakilacak.sizleri cok ozledim bakiyorum da unutulmusuz....kimse sormamis beni askolsun kirildim...:KK59:

pınarcım nasılsın sanırım bu gün transferin vardı inşallah herşey yolundadır canım.ben bu gün kan verdim 1 buçukta sonucu alacam hayırlısı olur inşallah.sen de kendine dikkat et güzel haberlerini alırız inşallah tatlım.Allahım isteyen herkesin kucağını doldursun.

herkese iyiaksamlar uzun bir aradan sonra tekrar burdayim.ellerim bosbos sekilde.kimler pozitif sonuclar aldi anjelic sevimli ne durumdasiniz kk kulubuunde sorunlar oldu sifremle ilgili arti kucuk bir ameliyat gecirdim apantistle ilgili sorunum oldu apantisdim patlamis acilen ameliyata aldilar bu sebepden dolayi tedavim yarim kaldi ama sukur basladik cuma dan tedaviye.yucel bey bana klomen 50mg lik gunde 4tane iciyordum ama bir turlu olmadi top toplarim.:KK43:.simdi gobekden ignellere basladik gunde bir tane vuruyorum 4gun boyunca carsamba gunu gidecem kismetse hsg kan tahlillerim ve yumurtaliklarima bakilacak.sizleri cok ozledim bakiyorum da unutulmusuz....kimse sormamis beni askolsun kirildim...:KK59:

canım tedavin hayırlı olsun.inşallah herşey güzel gider,sonucuda güzel olur.Allah yardımcımızolsun.

canım tedavin hayırlı olsun.inşallah herşey güzel gider,sonucuda güzel olur.Allah yardımcımızolsun.

tesekkur ederim tatlim bakalim ya batacaz ya cikacaz.hep tedaviye gittigim zaman bir aksilik cikiyor ve yarim kaliyor.bnmle tedavi olanlar asilamalarinin ya 3.ye deneyecekler ya da bebekleri oldu oluyor.allahin takdiri isde ibir buyuseler yumurtalarim asilamaya gececez ama buyume yok isde gobekden igen oluyorum bakalim carsamba gunu gidecem tekrar buyudulermi ozaman belli olur.alllah cok yalvariyorum hemde cok insallah bu sefer dualarim kabul olur

pınarcım nasılsın sanırım bu gün transferin vardı inşallah herşey yolundadır canım.ben bu gün kan verdim 1 buçukta sonucu alacam hayırlısı olur inşallah.sen de kendine dikkat et güzel haberlerini alırız inşallah tatlım.Allahım isteyen herkesin kucağını doldursun.

iyiyim cnm benim transferim perşembe olacak blast aşamasına gidiliyor şimdiden sabırsızlanıyorum bende :21: haberini bekliyorum senin habersiz bırakma nolur sen hamilesin biliom ben içime öle doğuyorr:KK16: allahım korusun senii allaha emanet ol...

iyiyim cnm benim transferim perşembe olacak blast aşamasına gidiliyor şimdiden sabırsızlanıyorum bende :21: haberini bekliyorum senin habersiz bırakma nolur sen hamilesin biliom ben içime öle doğuyorr:KK16: allahım korusun senii allaha emanet ol...

canım hayırlı uğurlu olur inşallah.biciriğin sonuna kadar seninle kalsın canım.ben hamileyim:nazar::nazar::değerim güzel çıktı inşallah sonuna kadar güzel gider.benimde 5. gün embriyosuydu.kalanları dondurtmayı sakın unutma büyük rahatlık inşallah bu tutarda 2.ye bebişinle salına salına gidersin canım.:KK76:transferden sonra bol bol dinlen ve hep mutlu ol sakın karamsarlığa kapılma tutunmasında çok etkili mutlu olmak.neyse çok konuştum yeniden hayırlı olsun sağlıcaklakal.

canım hayırlı uğurlu olur inşallah.biciriğin sonuna kadar seninle kalsın canım.ben hamileyim:nazar::nazar::değerim güzel çıktı inşallah sonuna kadar güzel gider.benimde 5. gün embriyosuydu.kalanları dondurtmayı sakın unutma büyük rahatlık inşallah bu tutarda 2.ye bebişinle salına salına gidersin canım.:KK76:transferden sonra bol bol dinlen ve hep mutlu ol sakın karamsarlığa kapılma tutunmasında çok etkili mutlu olmak.neyse çok konuştum yeniden hayırlı olsun sağlıcaklakal.

:21::21::21:tebrik ederim cnmmmmm :KK9: biliodum ben içime doğmuştuu:KK64::KK64: allah sağlıklı sıhhatli 9 ay yaşatsın sana :KK16: :KK49::KK49: allah tamamına erdirsinn ... ay sanki ben hamiş kalmışım okadar çok sevindimki anlatamam :21: çok saol güzel dileklerin için kendine ve (yeğenime:78: ) çok ii bak allaha emanet olun:KK19:

X