Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba arkadaslar
Yücel bey hastanede mi yapıyor transferi
Yoksa bahceci gibi bir kliniği mi var

Bizde tedavi görüyoruz 8750 hastaneye verdik ebriyo genetik isterseniz bir ebriyo icin 370 dolar ilaçları hastaneden de dışarıdan da alabilirsiniz kişiye göre ilaçlar degisiyor daha sonra embriyoyu dondurmak isterseniz 2150 idi galiba rutin kanda e2 bakiyolar 8750 icinde oda

Bizde tedavi görüyoruz 8750 hastaneye verdik ebriyo genetik isterseniz bir ebriyo icin 370 dolar ilaçları hastaneden de dışarıdan da alabilirsiniz kişiye göre ilaçlar degisiyor daha sonra embriyoyu dondurmak isterseniz 2150 idi galiba rutin kanda e2 bakiyolar 8750 icinde oda
Allah razı olsn çok teşekkrler..her bi emriyo dondurma içinmi 2150 ödüyoruz..birde her embriyo genetiği içinmi 370 dolar

Eger embriyoyu genetiğe göndermek isterseniz embriyo başı 370 dolar transferden sonra ebriyonuz kalırsa kaç tane olduğu onemli değil 5 yıllık dondurma ucreti 2150 tl

Inşallah hiç bir sorun çıkmaz. Daha onceden yokmuydu rahim filminiz . Bizimde bugün embriyoların ikinci günü heyecanla bekliyoruz 😊

Inşallah hiç bir sorun çıkmaz. Daha onceden yokmuydu rahim filminiz . Bizimde bugün embriyoların ikinci günü heyecanla bekliyoruz 😊
Hayırlısı olsun kaç embriyo oluştu. Ben kendim çekilmek istedim okadar kürtaj oldum düşük yaptım yapışıklık falan olmuşmudur diye endişeleniyorum

Iyi düşünmüşsünüz aklinizda suphe kalmaz en azindan .Perşembe günü arayacaklar 5.gune gelenler için ilk gün aradılar şimdilik iyi dediler pco olduğum için biraz fazla yumurtam vardı 16 idi galiba

kızlar...eşimin tek testisinde kitle görülmüştü yazmıştım ameliyatla alınıcak maalesef ama şükürler olsunki diğeri bizimle...tek motivem bu...en azından o kısmı aldırınca kurtulucaz 1 haftadır kendimde değildim...ameliyat öncesi sperm dondurma işlemi için bugün brüksel e giti ve binlerce kez şükürler olsunki sayıda hareketlilikte bir sorunla karşılaşılmadı...
hatta kemoterapi yada ışın almazsa normal yolla bile olabilirmiş.... bugün itibariyle 5 tüp dondurulmuş spermimiz var ... Allahım şifasını kimseden eksik etmesinnn sağlığıyla kimse sınanmasın...hepimize sağlıklı huzurlu bir hayat diliyorum

kızlar...eşimin tek testisinde kitle görülmüştü yazmıştım ameliyatla alınıcak maalesef ama şükürler olsunki diğeri bizimle...tek motivem bu...en azından o kısmı aldırınca kurtulucaz 1 haftadır kendimde değildim...ameliyat öncesi sperm dondurma işlemi için bugün brüksel e giti ve binlerce kez şükürler olsunki sayıda hareketlilikte bir sorunla karşılaşılmadı...
hatta kemoterapi yada ışın almazsa normal yolla bile olabilirmiş.... bugün itibariyle 5 tüp dondurulmuş spermimiz var ... Allahım şifasını kimseden eksik etmesinnn sağlığıyla kimse sınanmasın...hepimize sağlıklı huzurlu bir hayat diliyorum
Inanin rabbim nasip ederse bir tane spermle oluyor bu maşallah 5 tüp dondurmusunuz inşallah hiç gerek kalmadan normal yolla olur 🙇

Bu süreçler çok zor ancak bu işler başına gelenler anlar dışarıdan herkes ya merakından soruyor yada can sıkmak için soruyor.Allah sabrımızı gücümüzü artırsın inşallah 🙇

X