Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba.Merkez hakkında kendi gözlemlerim.temiz ve düzenli bir yer herşey kontrol altında hissi veriyor insana. biz opu öncesi gittiğimizde bizi hemen odaya aldılar dinlenmek için.
Opudan ckincada odada dinlendim.opu sonrası odaya gelip yumurta sayısı hakkında falan bilgi verdi doktor bey benim opumu hüsamettin hoca yapmıştı.
Ertesi gün embriyo ve transfer günü bilgisi verildi.transfer gunu aynı şekilde odaya alındım.transferi yücel hoca yaptı.5.gun taze embriyo transferi oldum.sonucum negatif ama merkeze karşı olumsuz sadece bir hissim var şahsi durumun ile ilgili.Ama ilgi alaka temizlik ve profesyonellik olarak iyi bir merkez.
Ilk denemeniz miydi

Yine olumsuz olsaydı yine giderdim çünkü diğer yerlerde içime sinmemişti hepsiyle gorusmustum
Ben birebir görüşme yapamadım başka merkezlerle ıstanbula uzağız ama telefon ile görüştüm.Tüp bebek,çocuk tedavisi,inferrilite maalesef suiistimale açık konular insan çaresiz hissedip sığınacak yer arıyor.Baska bir doktor aracılığı ile merkezi buldum ama pişman olmadım.Rabbim kimseyi seçiminden pişman etmesin insaalah.Ama başka bir merkezde ancak bu kadar iyi olabilir diye düşünüyorum.5 tane dondurulmuşum var biraz dinlenip nasip olursa ikinci için başlayacağız.Zaten hüsamettin hoca sonucu öğrenince aradı konustuk.Ben tavır ve yaklaşım olarak olması gerektiği gibi buldum merkezi.

Yine olumsuz olsaydı yine giderdim çünkü diğer yerlerde içime si
Ben birebir görüşme yapamadım başka merkezlerle ıstanbula uzağız ama telefon ile görüştüm.Tüp bebek,çocuk tedavisi,inferrilite maalesef suiistimale açık konular insan çaresiz hissedip sığınacak yer arıyor.Baska bir doktor aracılığı ile merkezi buldum ama pişman olmadım.Rabbim kimseyi seçiminden pişman etmesin insaalah.Ama başka bir merkezde ancak bu kadar iyi olabilir diye düşünüyorum.5 tane dondurulmuşum var biraz dinlenip nasip olursa ikinci için başlayacağız.Zaten hüsamettin hoca sonucu öğrenince aradı konustuk.Ben tavır ve yaklaşım olarak olması gerektiği gibi buldum merkezi.
Aynen katılıyorum bende tavsiye üzerine en son gittim ben Uzaktayım ama önceden randevu alıp gittim hepsine benim ıkizlerim oldu bi kız bi erkek iki tane dondurulmuş daha duruyor yucel hocanın hastasıydım ilaçlarında hastaneden aldım hiç uğraşmadım ben memnun kaldım canım inşallah sende kalırsın ama dondurulmusun şansı daha yuksek

Ben bu merkezde 3 defa histereskopi oldum. Yücel hocayı çok övmüşlerdi. Merkezden memnun olanları duyunca şaşırıyorum. Gözlemlediğim kadarı ile para odaklı ve profesyonellikten çok uzak biryer.

Ben bu merkezde 3 defa histereskopi oldum. Yücel hocayı çok övmüşlerdi. Merkezden memnun olanları duyunca şaşırıyorum. Gözlemlediğim kadarı ile para odaklı ve profesyonellikten çok uzak biryer.
Çok gecmis olsun.Ben histereskopi islemini ve negibi durumlarda uygulandığını bilmiyorum.Elbette herkes kendi deneyimini yaşıyor.Ben kendi tecrübem olarak memnun kaldım.Tüp bebek merkezi olarak profesyonel oldukları izlenimindeyim.Para konusuna gelince vereceğimiz meblağlari bilerek gittik.Herhangi diğer bir merkezden daha fazla para odaklı olduklarini dusunmuyorum.Merkezlerin hepsi bu konuda aynı ama o paranın karşılığında alınan hizmet konusunda bence brüksel kaliteli hizmet sunan yerlerden birisi.Yasadigim tecrübeler şimdilik böyle insaallah güzel sonuçlar yazmakta nasip olur.

Yine olumsuz olsaydı yine giderdim çünkü diğer yerlerde içime si

Aynen katılıyorum bende tavsiye üzerine en son gittim ben Uzaktayım ama önceden randevu alıp gittim hepsine benim ıkizlerim oldu bi kız bi erkek iki tane dondurulmuş daha duruyor yucel hocanın hastasıydım ilaçlarında hastaneden aldım hiç uğraşmadım ben memnun kaldım canım inşallah sende kalırsın ama dondurulmusun şansı daha yuksek
Benim transferimide yücel hoca yaptı ama nasip.Taze transferin şansı daha diye söylendi ama hormonlar müsait olunca embriyoda olunca denemek istendi.Nasipte negatif görmekte varmış insaallah dondurulmuş transferde saglik la hayırla pozitif olur.
Rabbim saglik la büyütmeyi nasip etsin.

Benim transferimide yücel hoca yaptı ama nasip.Taze transferin şansı daha diye söylendi ama hormonlar müsait olunca embriyoda olunca denemek istendi.Nasipte negatif görmekte varmış insaallah dondurulmuş transferde saglik la hayırla pozitif olur.
Rabbim saglik la büyütmeyi nasip etsin.
Amin canım önce rabbim sonra orası nasip herşey inşallah güzel haberlerini alirim

Kötülemeye gerek yok beğenmemiş olabilirsin ama paracı olarak göstermen yanlış başka yerde dene sansini

Kötülemeye gerek yok beğenmemiş olabilirsin ama paracı olarak göstermen yanlış başka yerde dene sansini
Beğenmedim ve beğenmediğimi söylüyorum. Orda tedavi görmüyorum zaten. Histereskopisi iyi diye gittim Yücel hocaya merkezi ve para odaklı yaklaşımlarını beğenmedim. Gördüğüm ve yaşadığımı söylüyorum. Sizin gibi düşünmek zorunda değilim.

Beğenmedim ve beğenmediğimi söylüyorum. Orda tedavi görmüyorum zaten. Histereskopisi iyi diye gittim Yücel hocaya merkezi ve para odaklı yaklaşımlarını beğenmedim. Gördüğüm ve yaşadığımı söylüyorum. Sizin gibi düşünmek zorunda değilim.
Öncelikle çok geçmiş olsun benim merk ettiğim neden 3 kez histeroskopi olmak zorunda kaldınız sorun neydi

Öncelikle çok geçmiş olsun benim merk ettiğim neden 3 kez histeroskopi olmak zorunda kaldınız sorun neydi
Çok teşekkür ederim. Rahmim kalınlaşmıyordu. Dr um yücel karaman bu konuda çok iyi diye yönlendirdi ama ilk operasyondan sonra rahmimin alt kadranında yapışıklıklar olduğunu gördük hsg de. Dr um tekrar işlem yaptırdı ve ben yine yücel hocaya işlem yaptırdım. İşlem sonrası yine hsg ve yine yapışıklık, yine operasyon.......

Çok teşekkür ederim. Rahmim kalınlaşmıyordu. Dr um yücel karaman bu konuda çok iyi diye yönlendirdi ama ilk operasyondan sonra rahmimin alt kadranında yapışıklıklar olduğunu gördük hsg de. Dr um tekrar işlem yaptırdı ve ben yine yücel hocaya işlem yaptırdım. İşlem sonrası yine hsg ve yine yapışıklık, yine operasyon.......
Balonda uyguladı mı her histeroskopi sonrası

Çok geçmiş olsun.insaallah başka yerde sifanizi bulabilmissinizdir.Rabbim yardımcınız olsun.Ben kendime göre iyi buldum yaşadığım kadarı ile ama herkes yaşadığını bilir.

Sizde brukseldemi tüp bebek denediniz?
Evet bende tüp bebek denedim ayrıca 2 kez de histeroskopi oldum en son 45 gün önce oldum ve inanılmaz sol kasık ağrısı başladı şuan doktor doktor geziyorum nedeni henüz tam olarak bulunamadı. Hastaneyi aradım geri dönmediler. Enfeksiyon kapmış olma olasılığını değerlendiriyorum gerekli testleri yaptıracağım.

X