Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Otobüsle yollanmaz bitlisteyiz biz çok uzak bir tüp bebek denemem var ama raporum yok.burda tip fakültesi de yok devlet hastanesi de rapor vermediklerini söyledi

Benimde eşim ilkten gelmedi. Sonradan ona söyledim gümüşhanede durumu doktora anlattı aynı ilaçları yazdı. Buz kalıpları içinde otobüsle İstanbula yolladı. Bir iki günlük yetecek ilacı alın sonradan eşiniz yollayabiliyorsa yollasın yoksa zaten hastaneden alacaksınız.
Ilaclari hastaneden almak zorundamıyız eczane belki indirim yapar

Of Her sey çok para yetişemiyoruz masraflara allahım isteyen herkesin kucağını doldursun.Maddi manevi güç versin tüm bekleyenlere de bizede
Merhaba brüksel ilaçları kendi satıyor ilkin oradan almıştım ama eczaneden 100 şira daha düşük fiyata aldım ilaçları. Oyüzden uygun satan bir eczane den alabilirsinizmilla oradan almak zorunda değilsiniz

Merhaba brüksel ilaçları kendi satıyor ilkin oradan almıştım ama eczaneden 100 şira daha düşük fiyata aldım ilaçları. Oyüzden uygun satan bir eczane den alabilirsinizmilla oradan almak zorunda değilsiniz
Merhaba nasilsiniz .Sizin ilaçlar toplam ne kadar tuttu. Esim kendi ilaclarini fatihte salih eczanesinden aliyordu celaleddin beyden raporlu oldugu icin biraz uyguna geliyordu.Tabi benim raporum olmadigi icin indirim yapar mi bilmiyorum ordan almayi dusunuyorum.Bu arada kaç ebriyonuz oluştu bilgi alabildiniz mi genetiğe gonderecek misiniz

Merhaba nasilsiniz .Sizin ilaçlar toplam ne kadar tuttu. Esim kendi ilaclarini fatihte salih eczanesinden aliyordu celaleddin beyden raporlu oldugu icin biraz uyguna geliyordu.Tabi benim raporum olmadigi icin indirim yapar mi bilmiyorum ordan almayi dusunuyorum.Bu arada kaç ebriyonuz oluştu bilgi alabildiniz mi genetiğe gonderecek misiniz
Merhaba ilaçlar 3700 civarı tuttu. 9 embriyo oluştu 5i genetik incelemeye gitti. Yumurta toplama sonrası kasık ağrısı ve şişkinlik oldu hala devam ediyor. Eczaneler ilaçları daha uyguna veriyor araştırın öyle alın.

İnşallah 5 ide sağlıklı gelir🙇 sonuç kaç gün sürüyor acaba daha başlamadık ama beni de heyecan sardı günler geçmiyor sanki

Kasık ağrısı fazla yumurta topladıysa ondandir büyük ihtimal.ilk denemede benden 24 yumurta toplanmıştı pco yum karnım çok şişmişti idrara ciktigimda kasiklarim ağrıyordu

Bend
Kasık ağrısı fazla yumurta topladıysa ondandir büyük ihtimal.ilk denemede benden 24 yumurta toplanmıştı pco yum karnım çok şişmişti idrara ciktigimda kasiklarim ağrıyordu
Benden çok yumurta toplanmadı 12 tane toplandı ama aynı şeyleri yaşadım vucut tepki veriyor diye düşündüm şimdi biraz hafifledi. İnşallah sağlıklı çıkar. Sonuç 25 günde çıkacak inşallah güzel haberler veririm

Bu gün hastaneden aradılar tekrar deneyelim bu sefer embriyo ları tahlilde yollayalım dediler. Kararsızım. Aynı sonucu yaşamaktan korkuyorum.

İnsallah bu denemenizde olumlu sonuc alirsiniz .Rabbim ayni seyi yasatmasin tekrar.Maddi olarak zorlamayacaksanız fazla ara vermeden tekrar denemenin daha başarılı olduğunu söylüyorlar.Hem eşinizde tedavi görmüşken daha iyi olur sanki .çünkü ilaçlar bırakılınca değerler düşebiliyor. Benim esim ilaclara 20 gün kadar ara vermişti tahliller biraz düşük geldi.ebriyo tahlili genetik taramalı acaba ngs yani

İnsallah bu denemenizde olumlu sonuc alirsiniz .Rabbim ayni seyi yasatmasin tekrar.Maddi olarak zorlamayacaksanız fazla ara vermeden tekrar denemenin daha başarılı olduğunu söylüyorlar.Hem eşinizde tedavi görmüşken daha iyi olur sanki .çünkü ilaçlar bırakılınca değerler düşebiliyor. Benim esim ilaclara 20 gün kadar ara vermişti tahliller biraz düşük geldi.ebriyo tahlili genetik taramalı acaba ngs yani
Eşim tedaviyi bıraktı. Durumu şu an ne bilmiyorum. Ama hastanede dondurulmuş sperm var. Ngs dediler. Ama benden 9 yumurta toplanmıştı 5 döllenmişti biri kaliteliydi diğerleri gelişme göstermediler 6. Gün dondurulmadı. Sayı böyle azken şansım nasıl olur bilemiyorum.

Kızlar ben de bugün yücel beyde tedaviye basladım rezerv problemim var fshım 22 cıkmıs gelisecek 3 4 yumurtan var dedi gonalf ve menogon verdi yalniz fazla konusmuyor yücel bey ama isini iyi yapiyo diyorlar insallah hayırlı sonuclar aliriz 🤲

Kızlar ben de bugün yücel beyde tedaviye basladım rezerv problemim var fshım 22 cıkmıs gelisecek 3 4 yumurtan var dedi gonalf ve menogon verdi yalniz fazla konusmuyor yücel bey ama isini iyi yapiyo diyorlar insallah hayırlı sonuclar aliriz 🤲
Hayırlı olsun tedaviniz .Guzel sonuç alırsınız inşallah.Evet cok az konusuyor rahim filmimin cd sini vermistim hic yorum bile yapmadi Ben sorun kadın kaynaklıysa daha kolay netice alındığını düşünüyorum.Insallah oyle olur güzel haberlerinizi bizimle de paylaşırsınız 😊

Hayırlı olsun tedaviniz .Guzel sonuç alırsınız inşallah.Evet cok az konusuyor rahim filmimin cd sini vermistim hic yorum bile yapmadi Ben sorun kadın kaynaklıysa daha kolay netice alındığını düşünüyorum.Insallah oyle olur güzel haberlerinizi bizimle de paylaşırsınız 😊
Tesekkür ederim hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah

X