Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

cnm bende adet günüm gelmeden öğrenmiştim hamile olduğumu. adet dönemim gelince aynen adet olcakmışım gibiydi.çok korkmuştum ya düşerse diye. ben keseyi görmeye gidinc hüsamettin beye sormuştum böğürtlen çayını içebilirsin demişti. kalp atışını duyunca bıraktım içmedim. benim kasıklarımda ağrım oluyodu çayı içince geçiyodu,yada psikolojikti bilemiyorum:)) benim bazı arkadaşlarım her adet dönemimde bikaç damla kanama yaşıyor. benimde kanamam oldu kalp atışını duymadan hemen önce ve duyduktan sonra bi gün lekelenme gibi dr.istihrata vermişti yattım bol bol geçti.progestreon kullanıyoruzya o iyi geliyormuş normaldede. inşallah sizinde bebişleriniz size sımsıkı tutunacak ve güzel gelişmeleri birlikte paylaşıcaz opuyorumnanaktan

Canım gözün aydın ne güzel meleğinin kalp atışlarınıda duymuşsun allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin çok sevindim çok darısı başımaza inşallah..

Amin canım inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucaklarımıza almak ta nasip olur. Ayrıca açıklamaların için de çok teşekkür ederim. Bende çok korkuyorum her karnım ağrıdığında lavobaya koşuyorum kan gelmişmi diye çok korkuyorum sancım olduğunda bişey olcak diye olumsuz düşünmemek gerek ama imkansız hep bi korku oluyor insanın içinde. Allah yardımcımız olsun..

Canım gözün aydın ne güzel meleğinin kalp atışlarınıda duymuşsun allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin çok sevindim çok darısı başımaza inşallah..

saol canım darısı başına muhteşemdi onu görmek arada korkutuyor ama yapacak bişey yok dinlenmekten başka dün çok yorukdum bide sürekli evdeyim dışarı çıknca kötü oldum eve gelince kahverengi bi akıntım oldu akşam ,a kadar azar azar kesildii şuan yok hüsamettin bey dinlen dedi yatıyorum bol bol 2 hafta sonra yine gidicem şuan iğnelerimi kesti çünkü tekrar başlatırmı diye karar vericekmiş bide kan ve idrar tahlilleri istedi onlara bakacak bakalım hayırlısı olsun

Ne iğnesi kullanıyordun? Bana iğne felan verilmedi. Dinlen tabi canım aman dikkat et kendine..

Ne iğnesi kullanıyordun? Bana iğne felan verilmedi. Dinlen tabi canım aman dikkat et kendine..

bende kan pıhtılaşmasının bi geni varmış tam pıhtışlaşma değil ama buna sebeb olan bi gen oyüzden kan sulandırıcı bi iğne kullanıyorum ama akıntım olcunca kesti

sevimli bebişin kalp atışlarını duymuşsun çok sevindin, daha neler neler göreceksin, rabbim tamamına erdirsin, yalnız kahverengi lekelenmelere dikkat kendini yorma, o lekeler önemli çünkü canım.

sevimli bebişin kalp atışlarını duymuşsun çok sevindin, daha neler neler göreceksin, rabbim tamamına erdirsin, yalnız kahverengi lekelenmelere dikkat kendini yorma, o lekeler önemli çünkü canım.

saol canım elimden geldiğince hep yatmaya çalışıyorum çok fazla ayakta değilim inş hepiniz yaşarsınız bu duyguyu sen başlamadın değilmi daha

merhaba arkadaşlar.yaklaşık 1 aydır bu sitedeki yazışmalarınızı okuyorum.yücel karaman ve brüksel tüp bebek merkezi hakkındaki yazılarınızın tamamını okudum.ben de yücel karamana gideceğim bu ay.yazdıklarınız ve aldığınız sonuçlar beni çok cesaretlendirdi.hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum.

hoşgeldin canım aramıza umarım sende hayırlı sonuçlar alırsın merkez ve tüm personel gerçekten çok iyiler aradığın herşeyin karşılığını bulursun ordaa

hoşbulduk umarım herşey bu kez gönlümüzce olur.çok şey yaşadım çünkü.kendimi on yaş yaşlanmış hissediyorum.

Son düzenleme:

hoşbulduk umarım herşey bu kez gönlümüzce olur.çok şey yaşadım çünkü.kendimi on yaş yaşlanmış hissediyorum.

aramıza hoşgeldin. İnşallah tadavin sorunsuz başlayıp hayırla sonuçlanır. yaşadığın tüm olumsuzlukları unutturur. ben de sonuç bekleyenlerdenim bakalım hayırlısı ile.

sizler istanbulda olduğunuz için çok şanslısınız.ben regl olmayı bekliyorum. birkaç güne kadar olurum sanırım.acaba işim 14 temmuza kadar biter mi? yoksa bir dahaki aya kalacak.bir yandan da yaz tatilini değerlendirmek istiyorum çalıştığım için bakalım hayırlısı.senağlama

herkesin tedavi süresi aynı değildir. Yumurta rezervi ve ilaçların yanıt vereceği zaman ayrıdır. ama tahminim 16-20 gün gibi sürer.
örneğin ben ; 04 haziran adetimin ikinci günü muayene olup ilk iğneme başladım
21.haziran da ise ransferm oldu.

istanbul dışından geleceğin için konaklama da ayarlaman gerekecek bakabildin mi civardaki yerlere

ilk birkaç gün idare ederiz.adet günü tam belli olmadığı için.yakın bir öğretmen evinde kalırım heralde.ben daha önce de tüp bebek yaptırdım aslında.acaba transferden hemen sonra dönebilir miyim?yoksa diğer aya kalacak diye korkuyorum.

gaziantep e döneceksen yol uzun hemen dönmeni tavsiye etmiyor doktor bana bilgilendirme kağıdı vermişlerdi uçak yolculuğuna 2 gün sonra,kara yolculuğuna 4 gün sonra müsade ettiklerini belirtmişler.

brüksel in web sitesinde anlaşmalı konaklama otelleri var fiyatı 110 tl civarı istersen oraya da bi bak ama öğretmen evleri daha uygundur sanırım

bilgilendirmen için teşekkür ederim sevgili rudi.en iyisi riske atmayayım diğer aya gideyim.zaten dört yıldır bekliyorum varsın bir ay daha bekleyeyim.inşallah sonucun güzel çıkar ve anne olduğunu tüm dünyaya haykırdığın günleri de görürsün.hihoyyyt

amin canım inşallah. kafan rahat olacaksa ağustos da yapman tabi ki daha doğru. Allah yolumuzu açık etsin. Şimdiden bol şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…