Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar çok mutluyum hamileyim değerim 160 çıktı eve şimdi girdim mutluluktan ve hemen merak edersiniz diye pc' yi açtım. Allah isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu insanın hamile olduğunu öğrenmek önce Yüce Rabbime sonra vesile olan Yücel Hocama ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Tebriikklerrrr.Darısa başımıza. Sağlıcakla kucağına almayı dilerim. Çok sevindim

Günaydın kızlar,
bir şey soracağım yarın transfer günüm hastanede 2 saat dinlendikten sonra yola çıkacağız. anadolu yakasında oturuyoruz.hastane ile aramız 1,5 saat gibi.tabi trafik yok ise...
siz ne kadar dinlendiniz bildiğim kadarı ile yolculuk pek tavsiye edilmiyor

Teşekkür ederim canım darısı başına inşallah seninde güzel haberlerini alırız. Canım transferden sonra 2 ssaat dinlenince özel arabanla taksiyle yada en fazla 3 saatlik yola gidebiliyosun onlar sölüyolar sana zaten. Dondurma işlemine gelince kaç embriyon olursa olsun 600 dolar ücret ödüyosun her sene saklamak için de 100 usd. Transfer için de 600 usd ödenecekmiş dondurulmuşlara bize öle sölendi.. canım inşallah kaliteli embriyoların olur dondurmak için yoksa yapmıyolar zaten. Allah gönlüne göre versin hayırlısını nasip etsin sana şimdiden yarın için bol şans diliyorum.

canım ben bu sefer 3 saate yakın kaldım hastaneden eşim iş gereği gitmek zorunda kalmıştı yani rica edersin rahat olmassan fazla yoğunluk yoksa kalmana müsade ediyorlar ama çok yoğunsa yapacak pek bişey olmuyor ben son transferdim oyüzden sorun olmadı

çatlamıştım meraktan valla kaç defa baktım daha yazmamıştın çok sevindim canım allah tamamına erdirsinnn inş

bluegrenn tebrikler, rabbim tamamına eriştirsin, darısı rudicim senin başına...

Kızlar son zamanlarda giremiyorum, çok sıkıntılı günler geçiriyorum, Rabbim yardımcım olsun, dua edin bana lütfen, kendinize iyi bakın.

evet cnm benimde transferim martta olmuştu bizde bu şekilde ödedik.

AMİN.. canım inşallah yarın 12 de transferim var.anjelic sıkıntıların umarım tez zamanda geçer.Dualarım seninle.

Transferden sonra bende eğer müsaitse oda durumu ve sıkılmaz isem 3 saat dinlenirim. umarım trafiğe de fazla takılmadan eve geliriz.Dondurulabilecek durumda olanlar var mı ve kaç tane yarın bilgisini verevekler. umarım olur.şans için teşekkür ederim.iyi geceler

umarım bende 3 saat kadar kalırım. bilgi için teşekkür ederim.iyi geceler

Çok saol anjelic darısı senin ve isteyen herkesin başına inşallah. Sıkıntılarını kısa sürede atlatırsın umarım dualarım seninle canım kendine iyi bak.

Kızlar nerelerdesin sevimli, nasılsın nasıl gidiyor ben bugün yine tahlil yaptırdım değerim çok şükür yükselmiş 439 çıktı hafif kasık ağrılarım var onun dışında iyiyim hala inanamıyorum hamile olduğuma çok acayip duygular içersindeyim..

canım bende iyiyim değerin maşallah ne güzel artmış benimde oluyor kasık ağrılarım mide bulantılarım ilk günlere göre epey azaldı ama halsizlik var kafamı kaldırasım yok ama sorun değil herşeye değer hemde herşeye

tebrik ederim canım.mutluluklar diliyorum:)

merhabalar, dün transferim oldu 2,5 saat kadar hastanede dinlenip çıktık.bir embriyo transferimiz oldu. 2.denemem olduğunddan.... 7 adet dondurulmuş embriyomuz oldu. ücret yazdığınız gibi uygulandı arkadaşlar. hayırlısı ile 10 gün bekleyip göreceğiz sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…