Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

herkese selam,
ben aranıza yeni katıldım. kısmet olursa Bürüksel Tüp Bebek te tüp bebek denemeyi düşünüyoruz. Yorumlarınız umut verici. Özellikle son dönemde hamilelik haberi almış arkadaşlarımızı kutluyorum. Rabbim inşallah bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına almayıda nasip eder. Transferi olan arkadaşlarada bol sabır diliyorum. ınşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız kısa zamanda.

Kısmet olursa bu bizim 3. denememiz olacak. Yücel Hoca ile bir kez görüştük. Benden Rahim Filmi ve genetik tahliller istedi. Rahim Filmi temiz çıktı şükürler olsun. Genetik tahlillerinizide temmuz başında alacağız ve tekrar sonuçlar için Yücel Hocaya gideceğiz.

Sizde problemler neydi, hangi tetkiklerden geçtiniz. Bilgilendirirseniz sevinirim...

denizlim mrb,
ben sonç bekleyenlerden biriyim 1 temmuz test tarihim.yani sen başlamadan önce sana moral olurum inşaallah.
kısaca benim hikayem ; 28 yaşında 1,5 yıllık evliyim.bir tüpüm tıkalı ,adet düzensizliği sperm ileri hareketlilik düşükdüASM de ilk denememizi mart ayında yaptık sonuç negatif.yücel hoca ile nisan ayında tanıştım tüm testlerim rahim filmi ve genetik tahlillerle.rahim şeklinden dolayı histereskopi olmam gerektiğini söyledi mayıs ayında yücel hoca ameliyatımı yaptı. haziran adeti ile birlikte 2.denemeye brüksel de karar verdik.ve transferim oldu. 01 temmuz test tarihim hayırlısı ile sonucumu bekliyorum

rudi'cim hergün 7 gün boyunca ananas ye ortasıyla beraber,ve hergün böğürtlen çayı iç.ayaklarının altına yastık koy öle yat. ve olumlu düşün.sakın moralini bozma.stres yapma. bebişinle konuş sıkı sıkı tutunsun. ilaçlarını ihmal etme. herşey çok güzel olucak,güzel haberlerini alıcaz inşallah:)))

Yeshill_Yansima ananas yedim 2 gün ama yazdıklarından sonra bugun de yiyeyim,böğürtlen çayı poşet çay olur dimi.birde ben sürekli yatamıyorum belim ağrıyor. oturuyorum genelde evin içinde dolanıyorum ve ufak tefek mutfakta birşeyler hazırlıyorum yoksa hiç vakit geçmiyor. umarım yanlış birşey yapmıyorumdur.
sen yolu yarılamışsın tebrikler

rudicim mrb,
teşekkürler canım. inşallah hepimize ümit olacak bebişin sıkıca tutunmuştur sana. Sonucu sabırsızlıkla bekliyorummm...

Bana gelince, ben 31 yaşındayım ve 8 yıllık evliyim. çocuk sahibi olmak için tüp bebek yaptırmamız gerektiğini 5. yılımızda öğrendik. ınternational da 2 başarısız denemem var. Embriyo gelişimi gayet iyi olmasına rağmen malesef tutunmadılar. Hatta ilk denemem balastosist transferiydi. Ama zamanı gelmeden hiçbirşey olmuyor.
Yücel Hocanın methini çok duydum. ılk başlarda bahçeciyi biraz araştırınca Bürükselde karar verdik. ınşallah doğru karadır ve inşallah bebğimize kavuşmak için zaman gelmiştir.

Bizdeki sorun erkek infertilitesi. Eşimde varikosel var ve sayı düşük. Bürükselin bu konudaki başarısınında kararımızda etkisi büyük oldu tabii

ınşallah bebişlerimize daha fazla beklemeden kavuşuruz...

Slm denizlim, doğru yerde karar kılmışsın umarım busefer olumlu sonuç alırsın . Benimde eşimde sayı ve morfoloji problemi vardı 5,5 yıllık evliyiz problemimizi baştan beri biliyorduk ama hem maddi hem manevi olarak bu sürece anca girebildik ilk denememizde şuanda önce yüce rabbimin sonra yücel hocanın sayesinde hamileyim sonucumu alalı 5 gün oldu çok mutluyum yüce rabbim sizlerede bu mutluluğu yaşatır inşallah. Allah yardımcınız olsun.

bluegrenn çok teşekkür ederim canım. Hayırlı olsun canım. ınşallah hamileliğin çok güzel geçer ve hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın canım...
Darısı bizim başımıza inşallah...

Selam arkadaşlar;
Aranızda Yücel Beye çikolata kist ameliyatı olan yok mu?Benim ameliyat olmam gerekiyor..((

hoşgeldin aramıza denizlim bende 5.5 yıllık evliyim bizdede sorun eş faktörü morfoloji ve sayı problemi vrdı ilk denememiz olumluydu ama doktor ihmaliyle düşükle sonuçlandı senra 2 yıl ara verdim ve hastane araştırmasına girdik önce umu tüp bebeğe başlıyordum testlerimi filan yaptırdım genetiği filan daha sonra tesadüf eseri yücel hocayla tanıştım ve görüşmeye gittiğim ilk gün başlamaya karar verdim ordaki ilk denemem blast embriyo olmaına rağmen negatifti ama 3 tane dondurulmuş embriyom vardı ve histeroskopi olmam gerekti sonrada dondurulmularla hamile kaldım bizimde hikayemiz bu umarım herkes bu güzel duyguyu tadar

bende poşet çay içtim içinde böğürtlen parçaları var diye yazıyodu. ben elimden geldiği kadar yattım ilk 5-6 gün. geceleri de sırtüstü yatıp ayaklarımın altına yastık koydum. gün içinde sonra sonra bende kalktım sofra kurdum yemeğe yardım ettim.benim görümcem ve kardeşim benimle kaldılar. kız kıza takılmıştık. bana pek bişey yaptırmıyolardı:)) yatmanın alakası yok diyen çok kişi var.takma kafana.ama ben dedimki kendi kendime ben yatıcam.eğer evde kalıp dinlenmez işe gidersem ve tutmazsa kendimi suçlarım dedim o yüzden evde kaldım. şimdi embriyo transfer den sonraki 6.veya 7.gün tutunuyomuş en geç. o yüzden o süreye kadar dikkat et bence. tutunduktan sonrası kolay:))

teşekkürler detaylı yanıtLadığın için.böğürtlen çayına başladım bende tavsiyen üzerine. çok öptüm

Yeshill_Yansıma, maşşallah bebişine ne güzel büyüyor bu topikte sen bizlerin hem umudu hemde takipcisi oldun. Ben bişey sormak istiyorum bu böğürtlen çayına hala devam ediyomusun ne zaman kesmeliyiz benim usg ye gitrmeme 7 gün var henüz keseyi görmedik yani ayrıca bugünler adet günlerim adet olcakmışım gibi çok sancım oluyo sence normalmi sendede böle olmuşmuydu..

kızlarrrr bebişimi gördüm çok sağlıklı dedi şuan6 haftalık olmuş miniğim kalp atışlarını duydum nasılda pıt pıt oyunuyordu ne muhteşem bi duygu anlatamam allahım hepinğze nasip etsin hamileliklerimizde sorunsız geçer inşallah

Sevimli hayırlı olsun, çok sevindim. Sana iki tane koymamışlar mıydı? Biri mi tutmuş şimdi?

canım hayırlı olsunnn... Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin...
Gelişmeleri bizimle paylaş lütfennn...alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım hayırlı olsunnn... Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin...
Gelişmeleri bizimle paylaş lütfennn...alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

saol canım darısı sizlerinde başına gelişmeler oldukça paylaşırım kendinize hepiniz iyi bakın pek giremeyebilirim şuaralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…