Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

teşekkürler şans dileklerin için. hiç kullanmadım merak ediyorum umarım kolaydır dediin gibi..bakalım yarın deneyeceğim..

sen yolun yarısını geçmişsin kalmış 6 günün temennim mutlu haberi buradan birlikte paylaşırız. diğe formlarda okuduğum kadarı ile kasık ağrısı bir belirti olarak kabul ediliyor ve çoğu kişide belirti bile olmadn poziti sonucu almışlar. galiba biz belirti aradıkça herşeyi takıyoruz kafaya.. şimdiye tutunmuştur bile senin bebişin tatlım. :KK1:

İnşallah canım inşallah hepimizin mutlu haberini paylaşırız burdan allah yardımcımız olsun.

merhabalar, bugün yumurtalarım toplandı sabırsızlıkla yarını bekliyorum, embriyologlardan gelen haberler umarım çok ii olacak

arkadaşlar aranızda sigara kullanan var mı bana bugünden itibaren sigara ve alkol kesinlikle yasak olduğunu söylediler. zaten alkol kullanmam. ama sigara konusunda ne yapacağımı bilmiyorum.aslında çok öncesinden bırakmalıydım ama olmadı.

önce inş çok güzel olur herşey ama bu yolda bazı şeylerden feragat etmek gerekir sigarada bunun başında gelen şeyler bugünden itibaren içmiyorum de ve içme bebeklerini düşün onların sana tutunmalarını engelleyeceğini düşün ve kesin bi kararla kır at hepsini çöpe

canım elimden geleni yapıyorum.iradeli olmak lazım dimi...
bu arada bugün embriyologlardan bilgi bekliyorum toplanan yumurtalardan kaçı döllendi bilgisini. ama hala aramadılar. sizi kaç gibi aramışlardı.

canım herkesin saati farklı oluyor senin kaçta topladılarsa yumurtalarını 24 saat sonra bakıyorlar tekrar ve sonra ilk fırsatta arıyolar

dün saat 10:00 da topladılar yumurtaları 17 adet çıkmış.bugün de aradılar 11 adet embriyomuz olmuş. hadi bakalım hayırlısı yarın tekrar arayacaklar.

maşallah canım inş hepsi çok kaliteli olur kendine dikkat et bu süreçte sigaradanda uzak durrr

sigarayı günde 1 e düşürdüm. ama transferden sonra hiç içmeyeceğim söz verdim kendime. bu arada transferim ptesi olacakmış aradılar bugun... Bol şans dileyin bana

Dualarım seninle rudi inşallah hayırlısıyla bebişine kavuşursun tesadüf ki bende pazartesi sonucumu öğreneceğim umarım güzel haberlerle dönerim buraya...

Günaydın kızlar, bugün 10. günüm ve az önce test yaptım ama ikinci çizgi çok belirsiz net değil gölgesi var sanki sadece bu nedemek şimdi canım çok sıkıldı birde adet olacakmışım gibi hafif sancım var...

Anlamadığım negatif olmuş olsa ikinci çizginin gölgesi dahi olmazmı kızlar???

tebrik ederim hamilesiniz bence. silikte olsa görünüyor ise. ooo derin bir nefes al ve pozitif düşün ptesi kanda test yaptırınca için daha da rahatlar. 5.gün transferleri 10.gün kan testi yapsa da çıkar diyorlar.. ne kadar doğru bilmiyorum ama..

Dualarım seninle rudi inşallah hayırlısıyla bebişine kavuşursun tesadüf ki bende pazartesi sonucumu öğreneceğim umarım güzel haberlerle dönerim buraya...

canım benim transfer gününe senin pozitif sonucun denk gelince inan çok sevindim daha da pozitif düşünüyorum kendim için. teşekkürler olumlu enerji yüklediğin için banalaelaelaelaelae

bebeiş geliyor inş canım rahat ol sıkma canını

Canım inşallah öledir dayanamayıp gidip kan verdim bakalım sonuç ne olcak maşallah seninde değerin baya yükselmiş allah bu yolda yürüyen herkesin yardımcısı olsun çok zor bir süreç heyecan, korku, umut maddi manevi hepsi bir arada çünkü..

tebrik ederim hamilesiniz bence. silikte olsa görünüyor ise. ooo derin bir nefes al ve pozitif düşün ptesi kanda test yaptırınca için daha da rahatlar. 5.gün transferleri 10.gün kan testi yapsa da çıkar diyorlar.. ne kadar doğru bilmiyorum ama..

Canım inşallah hamileyimdir. Çizgi çok silikti var yada yok gibi görünce moral sıfır oldu ama sizlerin güzel yorumlarıyla moralim düzeldi ve dayanamayıp kan verip geldim bakalım hayırlısı olur inşallah allah yüzümüzü güldürsün hepimizinde.

hadi bakalım birazdan için iyice rahatlamış olacak, bekliyoruz sonucunu alır almaz yaz olur mu ?

Gözün aydın sonuna kadar güzel gider inşallah. insan sonucu gözüyle görmeyene kadar inanamıyor değil mi ?
hadi bakalım az kaldı

X