Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Baktım canım . Hatta sordum yapamazsaniz diye anestezili yaparız dediler bana
Merhaba.okuyunca yazmadan geçemedim.
Geçen sene bende şişli echomarda rahim filmi çekildim.içeriye ağlaya ağlaya girdim korkumdan çünkü muayene bile benim için çok zor.
Sadece spekulumu yerleştirirlerken biraz canım yandı oda birkaç saniye sürdü onun dışında hiç acı hissetmedim desem yeridir.çok hafif regli olacakmışım gibi bi ağrı hissettim ve bitti çok çabuk.

Ah canım teşekkür ederim . Bana spekulum takılamıyor ben bunu söyledim bana bizdeki spekulum xs dediler . Muayene olabiliyorsaniz hiç sorun yok dediler. İnşallah ben de kolay atlatırim. İlk çektirdigim rahim filmi faciaydı.

Canm benm transfer salı günğ olcak inşallah bi aksilik cıkmazsa..duaları eksik etme canm..bzileri unutma .sen nasılsn nası gidiyo
Canım inşallah bu sefer bi aksilik cıkmıcak hepinize dua ediyorum tabiki önceliğim şuanda sende transferin yakın olduğu için sıkıntı stres yapma olucak allahın izniyle sende burda sewincini paylaşcaksın

kızlar yazamadığım için çok üzgünüm transfer yapıldı sonuçları aldık hamileyim Rabbim burdaki herkese bu mutluluğu yaşatsın 17sinde kese için gitmemizi söyledi Hüsamettin hoca şimdi de onun korkusunu yaşıyorum işallah hayırlısıyla rabbimin izniyle bir de ondan iyi haber alırsak nasıl rahatlayacağım dualrım hep hepimizle... inşallah hepimiz çok iyi haberler alırız..

Son düzenleme:
Kumral-ada canım ben rahim filmi çektireceğim zaman inan zangır zangır titriyodum korkudan benden önce çıkan kadın dediki hiç korkma benim tansiyonum düştü korkudan ama hiç hissetmedim bile dedi sonra ben girdim hiç bişey hissetmedim hafif bi ağırlık o kadar çok şükür rabbime şişli ecomarda çektirmiştim ben de çok da memnum kaldım sakın korkma inşallah anlamıycaksın bile allahın izniyle..

Canim hayırlı olsun öncelikle Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Bana da öyle dediler sisli echomarda bakalım . İnsallah rahim filmimde temiz çıkar .

Canim hayırlı olsun öncelikle Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Bana da öyle dediler sisli echomarda bakalım . İnsallah rahim filmimde temiz çıkar .
Canım bende çok korkmuştum rahim filmi çektirirken çok hafif bi agrın oluyo korkma senin ne zaman olcak transferin bellimi?

Canm benm transfer salı günğ olcak inşallah bi aksilik cıkmazsa..duaları eksik etme canm..bzileri unutma .sen nasılsn nası gidiyo
Canım bi dua var kenzul arş diye bunu akşam oku çok faziletli bi dua hatta ben onu netten çıkartıp üzerimi takmıştım halada taşıyorum yapabilirsen yap olurmu

Canım iyiyim saol sen nasılsn?ıstanbula geldk bugun..yarın transferım var..dualarınızı eksık etmeyn inşallah bu sefer guzel haberlerm olur aize..hıc bı denemede bole hıssetmemıstm kendımı okadar umursamazmkı sankı yarın transfer yok..sanrm artk alıskanlk oldu bende

Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bizim için de dua et olur mu

Dcu canım kolay geçsin ve pozitif sonuçlansın inşallah. Sıradaki anneyi adayı sen ol, biz de ardından gelelim. Güzel haberlerini bekliyoruz

Dcu canım kolay geçsin ve pozitif sonuçlansın inşallah. Sıradaki anneyi adayı sen ol, biz de ardından gelelim. Güzel haberlerini bekliyoruz
Canm cok teşekkür ederim iyi dıleklerın ıcın..inşallah canım hepımızın yuzu guler artk inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…