Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

arkadaşlar merhaba, bende başarısız iki deneme yaşadım kimse rahim kalınlığına bakmadı. bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

Canm iyiym dün 11di kalınlık..dün 8. Günmdü..şimdilk iyimiş cok sukur 5 nisanda kontrol var tekrar..bi aksılık cıkmazsa 11 nisan transfer olurmus sen nasılsn canm?
Cok iyi canim maşallah benimki kalinlasmiyor çok ilaç kullanıyorum 19.gün 7.9 mm di düşün

Cok iyi canim maşallah benimki kalinlasmiyor çok ilaç kullanıyorum 19.gün 7.9 mm di düşün
Canö belkide bi seferlik oyle bı durum olmustr kullandgn ılaclar nebılım etkı etmiştr filan..olumsuz dusunme bence bu sefer oyle olmayacak..

Kızlar nasılnz?hıc sesi cıkmıyo kimsenin umarım herkes iyidir:)

Kızlar nasılnz?hıc sesi cıkmıyo kimsenin umarım herkes iyidir:)
Kuzum ben bu aralar baya yoğundum hep uykum geliyor bir de pek yazamadım ama aklımdasın. Nasılsın transferin ne zaman . Ben de nisan ayı içinde adet bitiminde rahim filmi cektircem istanbul sisli echomarda . İnşallah herşey normaldir .

canım ben orda çektirdim. daha önce rahim filmi çektirdin mi bilmiyorum ama imkanın varsa anestezili hsg çeken yerleri tavsiye ederim. benim bir tüpüm tıkalı diye mi çok kastığım için mi artık sebep neyse çok ağrım olmuştu. başkaları sessiz sedasız girip çıktılar ama sende transfer için anestezi tercih etmiştin yanlış hatırlamıyorsam..

Canm iyiym ben koşturmaca..nasıbgecti zaman anlamadm bile salı günü olacak inşalllah tatlım..neden istanbulda cekılcen?burda istemıyomusn?

Canim ben durumumu anlattım ordakilwr dediki normal muayane olabiliyorsan anetstziye gerek yok diye . Bir de iyi bir yer diye mersinden istanbula gelcem şimdi tereddüt ettim böyle diyince

Canm iyiym ben koşturmaca..nasıbgecti zaman anlamadm bile salı günü olacak inşalllah tatlım..neden istanbulda cekılcen?burda istemıyomusn?
Burda nereyi tavsiye edersin . Benim önceki rah filmimi yucel bey hiç begenmedi . Birde anestezili olmasına rağmen sonrasında acı çektim

Önce çektirdim canım anestezili ama mersinde çok kötü çekilmiş o yüzden iyi bir yer olsun dedik. Sonuçları hemen veriyorlar mi

Önce çektirdim canım anestezili ama mersinde çok kötü çekilmiş o yüzden iyi bir yer olsun dedik. Sonuçları hemen veriyorlar mi
sonuçları hemen 5-10 dk içinde veriyorlar tatlım. tereddüt etmeni istemezdim canım dediğim gibi benimki benle alakalı bir durumdur. istersen ilgili topiklere bi bak forumlarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…