Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım iyiyim saol sen nasılsn?ıstanbula geldk bugun..yarın transferım var..dualarınızı eksık etmeyn inşallah bu sefer guzel haberlerm olur aize..hıc bı denemede bole hıssetmemıstm kendımı okadar umursamazmkı sankı yarın transfer yok..sanrm artk alıskanlk oldu bende:KK43:

canım hoşgeldin :KK200: rabbim kolaylaştırsın, hayrla sonuçlandırsın inşallah. stresli olmandansa böyle ol tatlım. bende son transferde bi sakindim. hadi güzel haberlerini bekleyeceğiz, gün sayacağız daha asma yüzünü :KK36:

Canım gözün aydın korkma inşallah devamınıda yaşarsın bende ilklerde korktum keseyi göreyim kalp atışını duyayım diye nasipse zaten herşeyi yaşıcaz inşallah:KK200:
ay cnm aynen valla nasıl korkuyorum keseyi kalbi bi görsek hayırlısı ile rabbim hepimize inşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah inşallah

canım hoşgeldin :KK200: rabbim kolaylaştırsın, hayrla sonuçlandırsın inşallah. stresli olmandansa böyle ol tatlım. bende son transferde bi sakindim. hadi güzel haberlerini bekleyeceğiz, gün sayacağız daha asma yüzünü :KK36:
Canm amin inşallah.cok teşekkür ederim..sen nasılsın?

Yok canm inan ufacık stresim yok:)bana bi hal oldu bi garıplık var hadı hayrlısı:)))on gün sonra test yaparsın dedi yucel hoca ama ben yıne7.8. Gün yaparm herhalde:)
Ohhh ne güzel cok sevindim stres olmazsa çünkü sansın dahada artar hadi o günü sabırsızlıkla bekliyorum dualarımdasın:KK200:

Evet canm salı günü oldu..dün evımıze donduk..iyim cok şükür kabızlık sorunu var malesef:KK43:(((
duphalac iç canım. düzene girene kadar her gün içmiştim ben. sonra zaten probiyotik yoğurt, bol su derken ilaca gerek kalmadan düzene girmişti.

rabbim hayırla mutlu haberlerini okumayı nasip etsin canım benim :KK200:

Evet canm salı günü oldu..dün evımıze donduk..iyim cok şükür kabızlık sorunu var malesef:KK43:(((
cnm duphalac iç bende de oldu çok korktum günde 2 şer kaşıktan 2 kez için dediler inşallah geçer hemen ama rahat ol ben stres yapmıştım kabız olunca bir de kayısı yemeye çalış olur mu iğnaşşal güzel haberlerini alalım buradan

duphalac iç canım. düzene girene kadar her gün içmiştim ben. sonra zaten probiyotik yoğurt, bol su derken ilaca gerek kalmadan düzene girmişti.

rabbim hayırla mutlu haberlerini okumayı nasip etsin canım benim :KK200:
Saol canm bugun daha ıyıym tekrarlarsa ıcerım cok saolun kızlar H huzur04-17 Alya1437 Alya1437

X