Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

eejanaika cnm nasılsın nası gidiyı nerelerdesin?bu ara pek gırmıyosun sanırım umarm hersey yolundadır
canım merhaba. giriyorum aslında. geçen bildirim kaçırmışım sonrasındaki bildirimlerde gelmedi. bikaç sayfa geriye gidip okuyabildim. sen yeniden tedaviye mi başladın emin olamadım ama?

canım merhaba. giriyorum aslında. geçen bildirim kaçırmışım sonrasındaki bildirimlerde gelmedi. bikaç sayfa geriye gidip okuyabildim. sen yeniden tedaviye mi başladın emin olamadım ama?
Evet canm dondurulmuslar ıcın ılaçlara başladm hayırlısıyla..

Kızlar okulda fenalastim elim ayağım boşaldı . Kasigimda ağrı var . Psikolojik olarak da bedenen de iyi değilim sanırım . Afedersiniz mal gibiyim
Kumralcım şimdi gördüm. Çok çok geçmiş olsun canım. Dikkat et. Şekerin mi düştü o an acaba? Daha iyisindir şimdi umarım.

Kumralcım şimdi gördüm. Çok çok geçmiş olsun canım. Dikkat et. Şekerin mi düştü o an acaba? Daha iyisindir şimdi umarım.
Teşekkür ederim canim. Evet simdi daha iyiyim Allah a şükür . Dersi birakmak zorunda kaldım tansiyonum düşüyor bazen benim o yüzden olabilir . Sen nasılsın neler yapiyorsun

Teşekkür ederim canim. Evet simdi daha iyiyim Allah a şükür . Dersi birakmak zorunda kaldım tansiyonum düşüyor bazen benim o yüzden olabilir . Sen nasılsın neler yapiyorsun

Sevindim Kumralcım. Düşük tansiyon aç veya susuz kalmaya gelmiyor, hep aklında olsun canım. Dikkat et kendine, üzüldüm okuyunca.
Ben Perşembe ameliyatımı oldum burda. Bugün eve çıktım. İlk gece ve ertesi gün zordu, çok şükür dün ve bugün daha iyiyim. Biraz belim ağrıyor, dün yürüyüş yaparken soğuğa geldi. Ameliyatım güzel geçmiş çok şükür. Yumurtalıklar dışında başka organlarda endometriosis bulunamamış. Ameliyatım 2 saate yakın sürmüş. Resimli, kapsamlı epikrizi sonra alıcaz. Hafif yapışıklık varmış, onlar açılmış. Ve ultrasonda görünmeyen bir küçük çikolata kisti ve 2 başka tür (sanırım corpus luteum) kist de bulunup temizlenmiş. Şimdi iyileşme zamanı. Rabbim hamile olanlara sağlıklı, hayırlı doğumlar, bize de sağlıklı ve hayırlı gebelikler nasip etsin

Cok gecmis olsun canım . Başka organlarda olmaması çok güzel . Rabbim şifa versin insallah . Ne zaman transferin olur peki . İnşallah dcu ve senin güzel haberlerini de duyacağız. Sırada siz varsınız .:))

Cok gecmis olsun canım . Başka organlarda olmaması çok güzel . Rabbim şifa versin insallah . Ne zaman transferin olur peki . İnşallah dcu ve senin güzel haberlerini de duyacağız. Sırada siz varsınız .:))
İnşallah canımm, teşekkürler. 2 ay dolmadan transfer olur diye umut ediyorum. Aynı anda veya peşpeşe hepimiz güzel haberler veririz umarım.

Aman iyi çok şükür benimde iyi bi sıkıntı yoktur inşallah dün doktora gidemedim iptal oldu doktorun işi çıkmış bakalım bugün olursa gidicek kalp atışını duyarmıyız bilmiyorum hakkımızda herşeyin hayırlısı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…