Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Bol su içiyorum. Haftaya salıya kadar sancılı bir ruh hali içinde olacağım. Umarım iyi haberler alırım
İşte stres yapmamak lazım ama istemeden yapıyoz ayy benimde haftaya salı günü inşallah güzel haberler alırız canım
Kızlar okulda fenalastim elim ayağım boşaldı . Kasigimda ağrı var . Psikolojik olarak da bedenen de iyi değilim sanırım . Afedersiniz mal gibiyim
canım çok geçmiş olsun doktora gittinmi?

Canm cook geçmiş olsun.şimdi nasılsın?doktora gttimmi?hamılelık ıhtımalı olablrmı?
Yok canım adetim. Stresten oldu heralde arada tansiyonum düşüyor . Ders anlatıyordum birden başım döndü elim ayağım titredi . Çok kafama takıyorum ben elimde olmadan sanırim

Canm dikkat et kendıne kan degerlerine filan baktr.doktora gitmeyi ihmaş etme. Bu arada ben dün aksam ilaçları ıcmeye başladm umarm bu sefer hersey güzel olur:KK16:
Kistimin olduğu taraf ağrıdı ben de korktum hemen ultrasonda bakıldı birsey yok Allah a şükür . Kan değerlerin iyi daha yeni baktirdim . Ayy canım inşallah hadi bakalım . Günde kaç tane iciyorsun estrofemi.

Kistimin olduğu taraf ağrıdı ben de korktum hemen ultrasonda bakıldı birsey yok Allah a şükür . Kan değerlerin iyi daha yeni baktirdim . Ayy canım inşallah hadi bakalım . Günde kaç tane iciyorsun estrofemi.
Ayy canm iyi temiz cıkmasına sevındm gecen gün bendede agrı oldu korktm..ama dün muaynede temiz gorundu cok şükür..3 tane ıcıyorm canm.bi tane corasprin bitanede fobiol ıcıyorm cnm..hayrlısı olsun hakkmzda senınde az kaldı sayılır inşallah bu sefer yuzumuz guler

Kızlar bugün başka bşr doktora gittim. Kesem büyümüş ve herşey olması gerektipi gibi dedi. Düşük tehlikende yok dedi. 2 hafta sonra görünür bebek dedi. Çok mutlu oldum kaç gündür kesem küçük diye moralsizdim.

Ayy canm iyi temiz cıkmasına sevındm gecen gün bendede agrı oldu korktm..ama dün muaynede temiz gorundu cok şükür..3 tane ıcıyorm canm.bi tane corasprin bitanede fobiol ıcıyorm cnm..hayrlısı olsun hakkmzda senınde az kaldı sayılır inşallah bu sefer yuzumuz guler
İnsallah canim bu kez güzel sonuçlar alırız. Bende haziran gibi inşallah basliycam . Nisanda rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum . Arzu yu rüyamizda gördük beraber gidip geliriz artık kontrollere :)))

İnsallah canim bu kez güzel sonuçlar alırız. Bende haziran gibi inşallah basliycam . Nisanda rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum . Arzu yu rüyamizda gördük beraber gidip geliriz artık kontrollere :)))

Saol canm amin inşallah..yok henüz belli deıl bugun adetn 2.günü zaten ama herhalde 18. 19. Gün civarnda olur..sen naslsn nası gidio hamişlik..hepımıze bol bol dua et emi:KK200:
İyi canım bi sıkıntı yok çok şükür işimede başladım etmezmiyim hepinize ediyorum inşallah herşey güzel olucak

Kızlar bugün başka bşr doktora gittim. Kesem büyümüş ve herşey olması gerektipi gibi dedi. Düşük tehlikende yok dedi. 2 hafta sonra görünür bebek dedi. Çok mutlu oldum kaç gündür kesem küçük diye moralsizdim.
Canım cok sevindim herseyi sıkıntı yapmamız gerekiyor ama dayanamıyoz işte :KK200:hadi hayırlısı sağlıklıca büyüsün bebişin:anneadayı:

X