Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Sevimli, inşallah olumlu sonuç alırsın benimde perşembe günü transferim olcak hayırlısıyla allah yardımcımız olsun..

canım inş senin içinde herşey çok güzel olur artık başka bişey söyleyemiyorum hepimiz için hayırlısı olsun

Amin canım inşallah...

Verdiğin bilgiler için çok saol arkadaşım umarım sende bebişini sağlıkla kucağına alırsın bizlerden de dualarını eksik etme olurmu hamişlerin duası kabul olurmuş..

kızlarrrr kafam karışıkkkk bügün sabah test yaptım evde ilk yptıpımda çizgi yoktu erken dedim uyudum tekrar şimdi uyandım baktı belli belirsiz ikinci çizgi var

inş kızlar artık okadar çok korktumki üzüldümki ümitlenmek istemiyorum ama eğer öyleyse sizin dualarınız saesinde hepinize okadar çok teşekkür ederimki

Canım benim üstelik daha erken galiba idrar testi için.Erkenden yapmışsın. Hayırlısı ınşallah rabbim bu sefer yüzünü güldürür.Ben de 2 ay sonra dondurulmuşlarla denemeyi düşünüyorum. Bu arada sen düşüğün nedenini araştırmış mıydın ilk gebeliğinde.

yok canım ilk olduğu için araştırılmıyor ama yücel hoca büyük ihtimal kan pıhtılaşmasından dedi ki bende zaten kan pıhtılaşması varmış iğne kullanıyorum buyüzden

canım bide 2. de tutmadı ya ondan sonra yapılan histeroskopide rahimde çöküklük vardı oda düzeltildi bunlar bebebğin tutunmamasını sağlıyabiliyormuş

Anladım canım. ınşallah bu sfer sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Dondurulmuşlarla tutması bana da umut oldu.

canım sağlıklı çözüldüklerinde şans aynıymış bide benim 3. denemem o yüzden 2 tane transfer ettiler inş gerçkten benimledirler kendimi kaptırmak istemiyorum benim embriyolarım balst aşamasının en iyi derecesiymiş öyle demişlerdi çözülürkende hiç bi sorun olmamış anı tazelikteymiş dendi

sevim-li çok sevindim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Kan testi yaptırmayı düşünüyor musun bugün ?

yok canım günümde yaptırıcam inşallah bu arada çok teşekkr ederim inş doğrudur hala karamsarım

Sevimli gözün aydın inşallah sorunsuz bir şekilde sağlıkla bebişini kucağına alırsın allah tamamını erdirsin.

inş inş kızlar inş hepimiz sağlıkla alıırız meleklerimizi kucağımıza

Kızlar yarına çok az kaldı çok heyecanlıyım ama Yücel Hoca yokmuş transferimi Hüsamettin bey yapacakmış sizdede öle olan varmı biraz canım sıkıldı benim bütün tedavimi Yücel bey yapmıştı çünkü tanımıyorum bile Hüsamettin beyi neyse hayırlısı bakalım..

hüsaöettin bey süper bi insan rahat ol bu arada inş güzel bi transferin çok güzel geçer ve bebişlerin tutunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…