Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

eşin neden brükseli istemiyor?

kızlar herkese merhaba:)
benim hamileliğim çok şükür iyi geçiyor. sadece bu aralar bebeğin cinsyetine merak sardım. buarada hüsamettin beyle ilgili soru soranlar olmuş kızlar içiniz rahat olsun melek gibi biri,çok ilgili,kibar hiç tedirgin olmanıza gerek yok. yücel bey ve histereskopiye gelince netten araştırın türkiyede ilk laporoskopik rahim amelyatlarını yapan dr.o. hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum. sevimli'cim güzel haberlerini beklioruz:))

masal1 öncelikle merhaba benim bu sayfada ilk yazımdı ilk seninle tanıştım. çok geçmiş olsun. hikayeni okudum.sana yücel bey ile ilgili ben kendisinde mart 2010 da lazerli laparokopi oldum . bu 2. ameliyatım 7 yıl önce açık ameliyatım olmuştu.buna bağlı yapışıklık sorunum da vardı. asıl ameliyat sebebim sol yumurtalıkta kist. memorialde yaptı ameliyatı çünkü bu lazer laparoskopi makinası orada olduğu için. uyudum uyandım sadece narkozun kötü etkisi vardı.teşhis ve ameliyat yücel beye güveniyorum.1. tüp bebek başarısız euro fertil diye biyere yaptırdım .resmen bodoslama oldu. ne tahlil ne bişi ya tutarsa , mevlam kayıra gibi oldu.sen eşimi neden istemediğini sormuşsun.alman hastanesinde bir doktor la tanıştık eşimle ama o doktor şu orda değil.benim ameliyatım konusunda yücel beyi onayladı yücel hocam bir numaradır ama ameliyat konusunda dedi.yani tüp bebekle ilgili bir iki gönderme laf etti.eşimde etlilendi orayı istemiyor. hatta bu konuda tartışıyoruz.onu ikna etmeye çalişıyorum.çok uzun oldu.kusura bakma başka zaman görüşürüz. çok geçmiş olsun

cnm ben yücel beye bir arkadaşım vesilesiyle karar verdim. ve arkadaşım 8 yıldan sonra bikaç denemeden sonra brüksel de ikizlerine hamile kaldı. ve oraya gidince görüceksinki daha önce başka merkzelerde deneyip başarı alamayanlar çoğunlukla. brükselin başarısının sırrı benc ımsi tekniği. spermin görüntüsünü 12bin kat büyütüp seçiyolar böylece en kaliteli sperm seçilmiş oluyor. ve laboratuarları çok donanımlı nerdeyse tüm hastalara (embriyo kaliteleri el verdiği sürece) 5.güne gitmeye çalışıyorlar. blast embriyo transferi yapıyorlar. benim arkadaşım alman hastanesinde 3 kez denedi negatif sonuç aldı. orda direk 3.gün transfer yapılıyor (yani benim duyduklarıma öle yapıldı). ve şunuda araştırın tek embriyo transferi ile ne kadar başarı elde ediyor merkez. sağlık sektörüde çıkar sektörüne döndü. bir dr. diğeri için her zaman olumlu şeyler söylemiyor. ama eşinle hemfikir olarak biryere başlamanız çok öenmli çünkü sen huzurlu olmalısın ve merkeze güvenmelisin. allah korusun ama eğer başarısız olursanız birbirinize "ben sana demiştim oraya gitmeyelim diye "demeniz işinizi daha da kötüleştirir. o yüzden bence her iki merkezlede gidip görüşün. sen eşine baskı yapma. o kendi fikirlerini kendi oluştursun. inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız.

Son düzenleme:
yeshilcim canım sen geblik takibini hüsamettin beyemi yaptıyorsun ücert olrak nekadar bide prosedürü nasıl

Merhabalar sevim_li bugün kan testi yaptıracaktın değil mi?

yaptımda geldim kızlar sonucum 121.9 hamileyim allahım hepinize nasip etsin kızlar yeniden bu duyguyu tatmam mükemmel bişey allahıma nekadar şükür etsem az

tebriiiik ederim. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini. Çok sevindim canım

sevimli tebrik ederim,başardın!sağlıklı ve sağlıkla al kucağına bebeğini.öptüm canım :)

yanıtın için teşekkürler canım.seni daha önce başka topiclerde okumuştum.hamile olmana çok sevindim.hele hele brükselde denemiş olmana daha çok!güzel örnekler bizim de içimiz rahatlatıyor çünkü.yücel karaman'ı nette araştırdım.verdiğin bilgi doğrultusunda haberlere rastladım.daha da emin olmak istiyorum sadece.son yıllarda kendimi sürekli ameliyat masasında bulmaya başladım çünkü.önce laparoskopi,sonra histeroskopi,yumurta toplamalar,şimdi de tek tüpte hidrosalpenks ve histeroskopiye rağmen hala rahimde hafif bir kalp şekli görüntüsü teşhisi.bu teşhisler doğru mu bilmiyorum ama haftaya yücel karamana gideceğim.bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim.sevgiler:)

merhaba yasemin.sana da geçmiş olsun.ne güzel,şu laparoskopi işinden kurtulmuşsun.darısı başıma:)haftaya brüksele gidip yücel karamanla görüşeceğim.laparoskopi için ne kadar ücret ödedin?her laparoskopinin içeriğine göre mi fiyat veriyorlar?senden de güzel haberler almayı diliyorum.tedavinde bol şanslar.

merhaba masal benim laparoskopi ameliyatım 6000 tl ödedik. direk bu fiyat verildi.zaten yücel bey fiyat konuşmaz müşteri temsilcisi özkan bey ile görüşülür.herhangi bir indirim söz konusu bile olmadı. ama değerdi en azından yumurtalıklarım en az hasarla bir ameliyat geçirmiş oldum.senin ne konuda olacaktı laparoskopi? sanırsam laparoskopi fiyatları ya aynıdır yada bu fiyata yakındır. neden arayıp sormuyosun?yücel beya ameliyatlarına güven allahın izniyle başarılı olur.vereliniortak

merhaba yeşil yansıma heralde yazın benim içindi.bu arada allah tamamına erdirsin.sağlıkla inş. 5. gün blast embriyodan bahsetmişsin.senin kaçıncı gün olmuştu tranferin.bu arada kaç yumoş vardı ve kaç tane transfer edildi? benim ilk tüpbebek negatif ve yumurtalarımda bir grilik kalitesinin iyi olmadığı söylenmişti.bu yorumu tekrar duymak istemiyorum allah korusun. yazarsan sevinirim .teşekürler...

yeshilcim canım sen geblik takibini hüsamettin beyemi yaptıyorsun ücert olrak nekadar bide prosedürü nasıl

evet cnm 170 tl muayene ücreti. ilk başta epey bir tahlil istiyor ama dışarıda yaptırabiliorsun.sonraki ikili test ve üçlü test orda yapılıyor. 15 gün içindeki gidişler ücretsiz.ama 3-4 haftada bir çağırıyor o da her seferinde ücret demek. ikili test 120tl. ben hüsamettin beyi çok sevdim çok ilgili ama maddi açıdan bizi biraz zorluyor.detaylı usg filanda yaptırcaz.oda en az 300tldir. o yüzden ben bu aydan itibaren başka dr.a devam etmeyi düşünüyorum. doğum için de gittiği hastaneler belliymiş. memorale ve medipole gidiyomuş. onlarda memeorial 6bin,medipol 4 bin miş.ama maddi olarak zorlamazsa gidin derim ben.

cnm benim eşimde sperm sayısı ve morfoloji sorunu vardı hemde epey bi zorlu. ben en kısa tedaviyi gördüm. 12 tane yumoşum toplandı.bunlardan 7 si döllenmiş. yeni çıkan yasa gereği 1 tane transfer edildi. bütün ebriyolarım 5.güne gidildi. bana bir tane 5.gün embriyosu transfer edildi.geri kalan 6 sıda donduruldu.

yeşil yansıma, benim eşimde morfoloji 2 aslında ikimizde problemliyiz.bende sol yumurtalıkta kist vardı 2 ay önce yücel bey laparoskopi yaptı.yeni çıkan yasadan dolayı 2 embriyoya hak kazanmak için yaşımın dolmasını bekledik şimdi bende ağustos gibi düşünüyorum.senin hamile haberini okuduğumgeceyi hatırladım seni tanımıyorum ama çok duygulamıştım.birde adını hemen altındaki annene skıtutun emi sözünü görünce iyice koptum.bu hasreti sadece çekenler aynı dili konuşuyor.ilk tüpbebeğimi yaptığımda benimde ağzımda hiç düşmeyen cümle annene sıkı tutun bebeğim.........

canım çok saOL cevabın için sanırım epey zorlanıcaz gitmek için çünkü bizim herşey üstüste geldi ben oraylada bağlantımı koparmadan bi yol bulmaya çalışacam diğer türlü altından kalkmak epey zorluyacak bizi bu beim düşüncem ama eşim illa hüsamettin bey diyede tutturursa canıma minnet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…