Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

kızlar selam nasılsınız bakalım ben çokk iyiyim kaSIK VE bel ağrılarım var biraz onun dışında çok gazım oluyor sizdede öylemiydi bu arada sizler nasılsınız saolsun eşim süprüz yapmış işyerinden laptop getirmş bi günlüğüne onun sayesinde girebildim:))

sevimli canım hayırlısıyla meleklerin tutunmuıştur zana, moralini yüksek tut, bi de canım mümkün olduğunca lap top kullanma bebekleri zararlı, dikkat et kendine, duaları ihmal etme, öptüm.

Selam kızlar, nasılsınız ben çok şükür iyiyim cumartesi günü yumurtalarım toplandı yarında transfer günüm belli olcak ya 3. yada 5. gün olcakmış embriyoların durumuna göre karar verilcek umarım hayırlısıyla transferimde gerçekleşir ve olumlu sonuş alırım. rabbim herkese hayırlısını nasip etsin inşallah.

slm, ben 15 gün rapor almıştım brükselden.ama transfer sonrası ben başka hastaneye gitmedim o raporu verdim işyerime.ben evde yattım ilk bir hafta kalkmadım sayılır. böğürtlen çayı ve ananasa transferin ilk günü başladım.ananası 7.gün bıraktım.çaya 20 gün devam ettim.kasılmalarımı azaltıyordu rahatlıyordum. bu arada yumurta toplama öncesi perhiz olayını çok takmayın. benim eşimde spermlerde sorun vardı. ona ilaç ve vitamin takviyesi yapıyorduk. tam benim konrtole gittiğim gün eşim spermiyogram verdi. o günde yücel hoca 2 gün sonra topluyoruz dedi. dedik böle böle spermiyogram perhiz filan.önemli değil dedi.benim eşim 2 günlük perhizle sperm verdi. gerçi brükselde ımsi yöntemi kullanılıyorya o yüzden çok etkilememiştir. sayı az da olsa yeteri kadarını seçmişler.

yeshşll canım nasılsın, hamilelik nasıl gidiyor?

bluegrenn hayırlı olsun canım, inşallah kaliteli embiryoların olur da sana sıkıca tutunur, haberdar et bizi, sevimliden de haber alıcaz ne güzel, inşallah ikinizinki de olumlu olur.

Merhabalar; aranıza yeni katıldım. Brüksel de bende tedaviye başladım. ığnelerimin 3.günü. Hepimiz için hayırlı olur inşallah.

Kızlar merhaba,
Geçen hafta bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim malesef. Perşembe günü kürtaj oldum. Çok zormuş. Hamile kalmakla da yetmiyormuş. ınşallah sizler olumlu sonuçlar ve sağlıklı gebelikler elde edersiniz.

Çok büyük geçmiş olsun. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsın.

özlem canım geçmiş olsun çok zor bunu çokk iyi biliyorum bende yaşadım ilk denememde hayırlısı olsun canım dikkat et kendine bizim bebişlerimiz nazlılar yapacak bişey yok gelecekler birgün beklemekten başka çaremiz yok nekadar zor olsada

Özlemcim çok geçmiş olsun, gerçekten çok zor bir süreç, zamanla o travmayı atlatıyorsun, fazla düşünmemeye çalış canım, Rabbim yardımcın olsun.

anjelic teşekkür ederim.inşallah sonuna kadar güzel gider. sen nasılsın ?

teşekkürler sevimli inşallah güzel olacak herşey.
henüz iğnelerimde 4.günüm.

sevimli aokuduğum kadarı ile transferin olmuş sonuç bekliyorsun değil mi? Test tarihin nedir ?

Kızlar merhaba,
Geçen hafta bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim malesef. Perşembe günü kürtaj oldum. Çok zormuş. Hamile kalmakla da yetmiyormuş. İnşallah sizler olumlu sonuçlar ve sağlıklı gebelikler elde edersiniz.

özlem çok geçmiş olsun böle zamanda ne desek boş ama üzme kendini allah hayırlısını nasip etsin gerçekten çok zor bir süreç dr. bişey söledimi peki neden böle olduğuna dair..

X