Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

aradım kızlar saat 11:30 da hastaneye gelin dediler dua edin bana bebişlerim tutunsunlar bu kez

Dualarımız seninle sevimli inşallah bu sefer olumlu sonuç alırsın allah yar ve yardımcın olsun..

asözlem umarım dediğin gibi ilaçlardan dolayı ağrıyodur yoksa ben üşüttümse etkiler diye korkuyorum transfer sonrasına yarın yücel beye de soracağım bakalım ne diyecek..

Sevimliiii sana bol şans.
Allah yardımcın olsun. Transfer sonrası çok dikkat et kendine. Zaten neler yapılacağını biliyorsundur. Ananas ye, ben bir de böğürtlen çayı içtim günde 1 fincan. ılk 3 gün çok önemli. ınanıyorum bu sefer olucak. ıyi haberlerini bekliyoruz. Sakın stres yapma. Kısmeti varsa gelecektir bebeğin.

inş kızlar bende ananas ve böğürtlen çayını içiyorum onun dışında zaten pekte yapacak bişeyimiz yok şanstan başka istemekten başka hayırlısı olsun bende o an hepinize dua edicem kızlar bebişlerinizi alırsınız kucaklarınıza diye :

kızlar hepinize slm,
böğürten çayınıa devam edin ancak ananası 7.günden sonra yemeyin. ananasın ortasınıda yiyin. ben araştırmıştım ortasının çok faydalı olduğunu okumuştum. elimizden geleni yapıyoruz yapıcak fazlada birşey yok. bence yücel hocanın eli uğurlu. benim transferimi kendisi gerçekleştirmişti. şimdi de hüsamettin beyle devam ediyoruz. ben tüm ekipten çok memnunum. umarım sizlerde aynı mululuğu yaşarsınız.

Kızlar, ananas ve böğürtlen çayına nezaman başlamalıyız yumurta toplamadan sonramı yoksa transferden sonramı? Ayrıca böğürtlen çayını nerden temin ediyosunuz aktarlardanmı??

sevimli canım transferin olacakmış, inşallah hayırlısıyla gönlündeki olur, senin için dua edeicem, ilk 5 gün kendine çok dikkat et, bol su iç, sürekli yatma, kısmetleri varsa gelecek o bebişler, Rabbim yardımcın olsun arkadaşım.

Günaydın,
Bluegrennben transferden sonra başladım.Böğürtlen çayını aktarlardan, marketlerden bulabilirsin. Hazır olanları var. Benim kocam mısır çarşısından bana böğürtlen yaprağı da almıştı. Hazır böğürtlen çayına onu karıştırıp içiyordum.

Son düzenleme:

merhaba canım sen ne zaman çalışmaya başladın ben transferden 13 gün sonra işe başladım korkuyorum bebişime bişey olacak diye arasıra kasıklarımda batma gibi ağrım oluyor.

begum korkma canım bir şey olmaz, transferden 2 gün sonra işe başlayanlar var, o süre içinde zaten bebek yerleşmiş oluyor, endişelenme güzelim, kaç haftalık oldun şimdi?

Arkadaşlar benim yarınki muaneye göre cumartesi opu işlemi olabilirmiş doktorum öle söledi. Sonrada nasipse 5 gün sonra transfer. Ben izin olarak transferden sonra 3 gün izin kullanabileceğim sanırım çokmu az oluyor sıkıntı olurmu acaba.? Begüm maşallah 13. gün işe başladığı halde tedirgin ben şimdi daha çok tedirgin oldum ya az dinlendim diye olmazsa diye korkuyorum ama daha fazla izin kullanma şansım yok.. Rapor almaya çlışıcam başka dr.dan ama alamazsam 3 gün izin hakkkım var sizce ne yapayım??

Güzelim ben 10 gün rapor almıştım. Transferden sonra Brükselden rapor iste. O raporla başka hastaneden rapor alabilirsin. Ben SSK anlaşmalı özel bir hastaneden rapor almıştım. Ben durumu anlatmıştım ordaki doktora. Hiç sorun çıkmamıştı. Biraz daha dinlenebilirsen iyi olur bence. Riske atma.

Haklısın riske atmamam lazım fakat işyerindekiler tüp bebek tedavisinde olduğumu bilmiyolar sölemek istemiyorum brükselden alınan raporda özel geçerli değil ssk doktorlarından rica etcem bakalım ama kadın doğumcudan alırsam anlaşılırmı? Birde asözlem biraz özel olcak ama opu işleminden önce eşin kaçgün perhizliydi yani cumartesi benim opu olursa ne yapmalıyım dün dr. sormayı unutmuşum oda bişey sölemedi.

bluegrenn canım eşin bugünden itibaren cinsel perhize girsin, ideal süre 3-5 gün, ona uymaya çalışın işte.

Bluegrenn ben kadın doğumcudan aldım.Benim SSK hastanesinden aldığım raporda tüp bebek tedavisi yazmıyordu. Başka bişi yazıyordu ama biz okuyamadık. Doktor bişeyler yazmıştı ama anlaşılmıyordu ne olduğu, ya da tıbbi terim kullanmıştı biz anlamadık. Benim eşim 5 günlük cinsel perhizle girdi. Anjelicin dediği gibi 3-5 günlük perhiz yeterli.

ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim insan böle zamanda herşey için birinden onay almak istiyor nedense aslında normalin 3-5 gün olduğunu biliyordum fakat pazartesi oldu ve birde eşim bu akşam düşünüyordu bu akşam olursa cumartesi 3. gün olcak ama olmazsa da 5. gün olcak kararsız kaldım. taktımmıda takıyorum yaa (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…