Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

çok üzüldüm canım. allah sevenlerine sabır versin Kumral-ada sanada tekrar geçmiş olsun tatlım.

kızlar bugün kontrolüm vardı. rahim kalınlığı vs iyi çıktı. 6 ocak transfer tarihim netleşti. tuhaf bi dinginlik var hadi hayırlısı..

Çok sevindim canım. Sağlıkla, mutulukla güzel haberlerini alalım :) 6 Ocak adetinin kaçıncı günü normalde? Transfer için döngünün hangi gününde oldğumuz önemli mi?

Çok sevindim canım. Sağlıkla, mutulukla güzel haberlerini alalım :) 6 Ocak adetinin kaçıncı günü normalde? Transfer için döngünün hangi gününde oldğumuz önemli mi?

canım teşekkür ederim. 19.gün oluyor. gün önemlidir elbette ama bi gün ileri/geri değişebiliyor. benim taze tedavide rahim kalınlığı biraz daha artsın diye 1 gün ertelenmişti transferim. sen klinik konusunu ne yaptın?

Heyecanlıyım adet sancısı gibi ağrılarm var transferden beri bazen diyom oldu heralde baZen diyorum adet olcam hiç bilmiyorum inşallah tutunmuşdur yavrularım
inşallah canım çok az kaldı sonucunu öğrenmene. allah hayırlı olanı nasip etsin. ağrılara takılma. geçen tedavimde bende o ağrıları bi olduğunun bi olmadığının belirtisi saymıştım ama alakası yok aslında..

Hayırlısı artık seninde az kaldı transfere inşallah bu sefer kucağına alıcaksın sende yavrularını

Hayırlısı artık seninde az kaldı transfere inşallah bu sefer kucağına alıcaksın sende yavrularını
inşallah canım. bi an çok heyecanlıyım böyle gırtlağıma kadar yükseliyorum nefessiz kalıyorum. bi an hiçbişey yok gibi unutuyorum herşeyi. ben sonucu beklerken çok heyecanlı oluyorum :)

Tatlım tedavi protokolünü imzaladık, bu döngü onlarla yapacağız. Tedavi başlayıp arada değiştirmek zormuş.

Kızlar slm ben iyiym cok sukur bi sıkıntı yok..gercekten kotu bi gündü umarım tekrar olmaz(( Alya1437 cnm tedavin hayrlı olsn umarım güzel haberler verirsn bize.. eejanaika cnm senınkıde hayrlı olsun umarm seninde guzel haberlerini alırz.. N nesersot cnm kac gunun kaldı teste?hadi guzel haberler ver bıze unut ol:) Kumral-ada cnm sen nasılsn?gecms olsn cnm iyisin dimi bi sıkıntı yok?

canım sevindim iyi olmana. çok teşekkür ediyorum, inşallah tek tek hepimiz iyi haberler vercez burda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…