Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

1 damla kan gibi bişe geldi nedir acaba:KK43:
canım merkeze sor yarın. moralini de bozma hemen. geçen tedavimde hiç kanama vs olmadı bende ama sonuç negatif.. düşünüyorum da bu transferde böyle bişey görsem bu sefer tuttu diye yorumlardım. üzülme lütfen

IMG_3872.JPG

Sabaha kadar 2-3 damla daha geldi sabah dayanamayıp test yaptım erken gebelik testi ekte kinden sonuc pozitif 1-2 hafta dedi Allah ım inanamıyorum hala

Progestan gunde 3 tane kullanıyorum şimdi durdu kanama 3-4 damla kadar geldi merkezi aradım ama cevap yok kapalı sanırım test günüm salı yarın verim mi kan bekliyim mi salıyı

Merkez de yaptırcam tahlili

Progestan gunde 3 tane kullanıyorum şimdi durdu kanama 3-4 damla kadar geldi merkezi aradım ama cevap yok kapalı sanırım test günüm salı yarın verim mi kan bekliyim mi salıyı

Merkez de yaptırcam tahlili
canım bence bekleme. ne gerekiyorsa erken erken yapsınlar. tekrar kanaman olursa da hüsamettin beyi cepten ara bence. pazar gününe denk gelmesi seni ilgilendirmez ki ..

ayrıca tebrik ederim çok çok mutlu oldum. inşallah ikisi de tutunmuştur :)

IMG_3895.PNG

Sabah tekrar yaptım test :) yarın sabahda merkeze gidecem kan vermeye bugun aradım kanamayı söyledim coraspirini bırakmamamı söylediler. Allah ım sağlıkla kucağıma almayıda nasip eder inşallah

Eki Görüntüle 1933236

Sabah tekrar yaptım test :) yarın sabahda merkeze gidecem kan vermeye bugun aradım kanamayı söyledim coraspirini bırakmamamı söylediler. Allah ım sağlıkla kucağıma almayıda nasip eder inşallah
Canm cok sevndm senın adına allah saglkla kucagına almayıda nasip etsin.kan ver ama bir an önce cnm ihmal etme..testinin markasını ve fiyatını merak ettim:)

N nesersot canım benim hadi ikizler mi geliyor acaba . Şimdi herseye dikkat etme zamanı . Nacizane bi kaç önerim olacak sana .
*ev İsi yapma yorma kendini dinlen
*bol bol su iç
*hamilelerde idrar yolu enfeksiyonu olabiliyor bubyuzden bol su iç .
*Muz ceviz yoğurt tüket.
*kan ve idrar tahlillerini ihmal etme .
*internette çok gezinme :KK66:
* 12. Haftada rahim ağzını kontrol ettir.
* tansiyon ölçümü yap gebelikte tansiyon çıkabiliyor .
*günde 4 kere dişlerini fırçala
*şekerli şeyler çok tüketme ki hamilelik şekeri oluşmasın .
Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah

N nesersot canım benim hadi ikizler mi geliyor acaba . Şimdi herseye dikkat etme zamanı . Nacizane bi kaç önerim olacak sana .
*ev İsi yapma yorma kendini dinlen
*bol bol su iç
*hamilelerde idrar yolu enfeksiyonu olabiliyor bubyuzden bol su iç .
*Muz ceviz yoğurt tüket.
*kan ve idrar tahlillerini ihmal etme .
*internette çok gezinme :KK66:
* 12. Haftada rahim ağzını kontrol ettir.
* tansiyon ölçümü yap gebelikte tansiyon çıkabiliyor .
*günde 4 kere dişlerini fırçala
*şekerli şeyler çok tüketme ki hamilelik şekeri oluşmasın .
Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah

Çok teşekkürler inşallah:)

Hala annemdeyim ev işi fln hiçbişi yapmıyorum sağolsun annem. bi 15 gün daha kalıp sonra evime gidicem yurtdışındayım normalde

X