Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Aynı ilaçlara devam etmemi söledi hüsamettin hoca 2 gın sonra tekrar kan vercem 15 gün sonrada ultrasona çağırdı

Selam kızlar herkes iyidir umarım

etrafımda hamile olmayan tek bir kişi bile kalmayınca harekete geçmeye karar verdik kesin olarak son 3 günde 4 hamilelik haberi aldım hepsi de en yakınlarımız.. sınanıyoruz gerçekten.. bu sefer eşim benden daha istekli biz de gidelim artık ne gerekiyorsa yapalım dedi.

Bu ayı kaçırdık önümüzdeki ilk adetle histereskopi yaptıracağız inşallah sonraki ay da dondurulmuş bebeklerimi alıcam.. olmazsa yine yine..

canım hayırlı olsun. vakti gelmiş demek, sağlıkla evlatlarını kucakladığının haberini de verirsin inşallah

Yarın yine gidecem merkeze tekrar kan vercem inşallah güZelce artmıştır değer

inşallah canım. ikiz olunca yüksek çıkıyormuş sanırım. bize de yaz kaç çıktığını. ben olsam merkeze kadar gitmeyi beklemezdim ama herkesin tercihi farklı tabii..

inşallah canım. ikiz olunca yüksek çıkıyormuş sanırım. bize de yaz kaç çıktığını. ben olsam merkeze kadar gitmeyi beklemezdim ama herkesin tercihi farklı tabii..

Evim merkeze yakın herhanhi bir sağlık kuruluşuna yada merkeze gitmrk aynı gibi birde ilk kanı orda verdiğim için yine orda vermek istedim. Senin transfer yarınımıydı öle kaldı aklımda ama

Evim merkeze yakın herhanhi bir sağlık kuruluşuna yada merkeze gitmrk aynı gibi birde ilk kanı orda verdiğim için yine orda vermek istedim. Senin transfer yarınımıydı öle kaldı aklımda ama
evet canım yarın transferim var. sonuçlar belli oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…