Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Zaten okumuşsundur ama maydonoz, nane, turşu, sirke, salamuralı gıdalardan uzak durun diyor, dün araştırırken okudum ben de. Çok şaşırdım. Bunları araştırarak kendimi tükettim dün. Zombi gibi gittim yatağa. "Bağışıklığı hemen artıran soğan ve sarımsaktan da uzak durun birkaç gün" diyordu. Doğru mu bilmiyorum.

Ben ananas yemedim canım . Normalde yemedigim şeyi transferden sonra da yemedim .

N nesersot
Can'ım bol şans, inşallah sonucun pozitif olsun ve Allah sağlıkla tamamına erdirsin. Ben transferden sonra 2.ve 3. Gün ananas yemiştim birer dilim sadece. Protein ağırlıklı beslen, ben et sulu çorba içmiştim bi kaç gün.
İnşallah yeni seneye güzel haberlerinizle başlayalım.

kızlar günlerdir hastayım. hayatımda ilk defa bu kadar hasta oluyorum o derecedeyim umarım tedavimi olumsuz etkilemez.

ben şuan merkezdeyim sadece rahim kalınlığına bakılacak.

tedavisi süren ve sonuç bekleyen arkadaşlarım dualarımdasınız

Kızlar slm ...4defa transfer ıslemm gerceklesti 3ünde grip oldm yaz kış demeden ..ama hepsı negatıf ..kumral ada da grıp olmstu o pozitifi gordu demek ıstedgm bu iş belli olmuyor malesef..o yuzden dıkkat edın kendınıze...grıp olmamaya calısın aıkı giyinin havalar cok soguk..

Aaa, çok geçmiş olsun canım Havalar buz gibi, dikkat et. Merkezden ne dediler? Dinlen bol bol. Güzel haberlerini bekliyoruz, dualarım seninle.

Aaa, çok geçmiş olsun canım Havalar buz gibi, dikkat et. Merkezden ne dediler? Dinlen bol bol. Güzel haberlerini bekliyoruz, dualarım seninle.

çok teşekkür ederim tatlım. bugün sadece rahim kalınlığı kontrol edildi. normal bi sıkıntı yok ilaçlara devam dediler.

sen ne durumdasın? hala sadece burun spreyi mi? uzun protokole yabancıyım seninle öğrencem bakalım bizi neler bekliyor..

Canım ne ilacı kullanıyorsun? Sadece transferdi senin değil mi? Ben burun spreyine 2 gün önce başladım. Regl başladığında kliniği arayacağım. Stimülasyon iğnelere başlandığında sprey kesiliyor mu bilmiyorum. Uzun protokol 35-40 gün sürüyormuş toplamda.

Bolca dinlen, çakı gibi ol. Her şey güzel geçsin inşallah.

geçen ay histeroskopi oldum,ve rahim ağzı yetmezliğ yani servikal yetmezliğim varmış,dondurulmuş tedavisi görüyorum,şimdi içimde korku var transferden sonra hep yatmamı gerekicek,benim durumda olan arkadaşlar varmı ,hangi ilaçları kullandınız,neler yaptınız

35_oz
benim de rahimağzı yetmezliğim varmış ama ne yazık ki hsg. histeroskopi aşamalarında farkedilemedi, bebeğimi 19. haftada kaybettim canım, böyle öğrendik bu sorunu. bana bir sonraki transfer inşallah pozitif olursa 12.-14.haftalar arasında serklaj uygulanacağı söylendi, yeniden başlamak için çok zaman var önümde... sende ne güzel ki önlemler alınacak ve inşallah senin yaşayacakların güzel olacak, inşallah kolaylıklarla geçer tüm süreçlerin ve bana da umut olursun...

canım nasılsın? bol dinlenmeli günlerdesin biliyorum, bende peşinden geliyorum inşallah hayrla

Sabırsızlıkla 3 ocagı bekliyorum :) transferden beri dinleniyorum kasık ağrım vardı şimdi biraz azaldı soğuk algınlığı opudan beri var

İnşallah sonuç pozitif olur dondurulan embriyo kalmadı elimizde olumsuz olursa sıkıntı büyük

evet canım sadece transfer olacak. rahim kalınlaşması için ilaç verdiler bide folik asit ve aspirin işte. ama ilerleyen günlerde ekleme olacak sanırım.. tatlım 35-40 gün dile kolay, sanada kolay gelsin dilerim..
güzel günler gelecek, elbet bir gün..

canım öyle düşünme benim dondurulmuş 2 tane kaldı. bu transferde ikiside yerleştirilecek. negatif olursa sadece 1 ay iğnesiz opusuz denemiş olacağım. öte yandan dondurulmuş bir sürü embriyom olsun ister miydim diyorum, bir bebeğim olsaydı isterdim ama denemek için üst üste bikaç ay dondurulmuş embriyo denemek istemezdim.

İnan sıkıntı iğne yemek değil bizim sıkıntı azosperm bu tedavide micro tese yapılmasına rağmen elimizde çok faZla dondurulmuş sperm kalmadı tekrsr denersek yine tese gerekecek onun içindr 1 yıl beklemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…