Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

inşallah bebeklerin sana sımsıkı tutunmuştur
3.çü tüp bebek mi bu sorun ne acaba

Merhaba :)
çok teşekkür ederim güzel dileklerin için..ilk denemem eşimin spermlerinde yavaşlık vardı sanırım
bu yüzden 1,50 senedir denememize rağmen gebe kalamadım..tüp bebek tavsiye etti gittiğim dr.lar.
intten araştırdım ve yücel beye tedaviye gittim bakalım sonuç nasıl olacak..

merhaba inşş güzel sonuçlarla dönersin buraya artık iyi haberler duymak istiyoruz

Teşekkür ederim..
doğrusu yazılanları okuyunca biraz tedirgin oldum ama inş.hayırlısı olur..
Allah dileyen herkese en kısa zamanda bebişlerine kavuşmayı nasip etsin.Amin :)

Merhaba :)
çok teşekkür ederim güzel dileklerin için..ilk denemem eşimin spermlerinde yavaşlık vardı sanırım
bu yüzden 1,50 senedir denememize rağmen gebe kalamadım..tüp bebek tavsiye etti gittiğim dr.lar.
intten araştırdım ve yücel beye tedaviye gittim bakalım sonuç nasıl olacak..

canım inşallah tutar bebeğin inşallah seninledir güzel haberlerini payşaşırsın inşallah bizimle
iki tane tıransfer etmişler ya normalde yasak ya yaşın 35 üstümü

canım inşallah tutar bebeğin inşallah seninledir güzel haberlerini payşaşırsın inşallah bizimle
iki tane tıransfer etmişler ya normalde yasak ya yaşın 35 üstümü

Evet 36 yaşındayım..

ilk denemede tutanda var ama tutmayan daha çok gibi..tedirgin oldum biraz
bi de dün ntv de tüp bebekle ilgili program vardı başarı oranları genel anlamda ne kadar düşükmüş şaşırdım.
neyse kızlar moral bozmayayım benimle birlikte peşpeşe pozitif haberleri alacağız içime doğdu :)

Evet 36 yaşındayım..

bi de dün ntv de tüp bebekle ilgili program vardı başarı oranları genel anlamda ne kadar düşükmüş şaşırdım.
neyse kızlar moral bozmayayım benimle birlikte peşpeşe pozitif haberleri alacağız içime doğdu :)

hiç moralini bozma pozitif düşün pozitif olsun erkek faktöründe bence brüksel doğru bir yer ımsi var ve çok başarılı sonuçlar var kadın faktörünü çözmek daha zor inşş olumlu cevaplarla dönüp bizede moral olucaksın inşşşş

Evet 36 yaşındayım..

bence öyle düşünme canım herşey kısmet mesalesi allah hayırlısını sağlıklısı versin inşallah güzel heber vericeksin bize
hiç bir şey düşünüp takma kafana bol bol dua et ve bekle canım.

merhaba internette araştırma yaparken gördüm lokal injury (rahimde yaralama) diye bir yöntem varmış embriyoların tutunma şansını arttırıyormuş bilgisi olan var mı acaba?

merhaba internette araştırma yaparken gördüm lokal injury (rahimde yaralama) diye bir yöntem varmış embriyoların tutunma şansını arttırıyormuş bilgisi olan var mı acaba?

Merhaba..

hiç duymadım daha önce sana yardımcı olamayacağım ama bir selam vereyim dedim:KK3:

naber keyifler nasıl bebişin nasıl yeni bir yol buldum kendşm için yücel beye sorucam bu durumu tutunmayı arttıran sıvının artmasını sağlıyormuş memorialde yapmışlar

naber keyifler nasıl bebişin nasıl yeni bir yol buldum kendşm için yücel beye sorucam bu durumu tutunmayı arttıran sıvının artmasını sağlıyormuş memorialde yapmışlar

selam canım
hersey yolunda bugun seker yüklemesi yaptırdım, henuz sonucu almadım umarm iyi çıkar.

bu arada sana bahsettiğim arkadasla konustum, cok detayına inemedim ama bir kaç güne uzun uzaya konuacağız, onlar gecen ay deneme yapmıslar ama asıl yumurta problemi oldugu için yapamamışlar bu sefer, kalteli çıkmamış, şimdi uzun protokol deneyeceklermiş sanırım ve co-cultur inş. eger yumurtalar gelişirse. sana da daha detaylı bilgi veririm eger senden once olursa.

local injury yazmısın, arastırdınmı? ben şöyle bir internette baktım ama çok birşey bulamadım, iranlı bir profun yaptıgı bazı çalışmalara ulaştım.. özel türkçe bir ismi vrmı?? memorialdamı uyguluyorlarmıs?

selam canım
hersey yolunda bugun seker yüklemesi yaptırdım, henuz sonucu almadım umarm iyi çıkar.

bu arada sana bahsettiğim arkadasla konustum, cok detayına inemedim ama bir kaç güne uzun uzaya konuacağız, onlar gecen ay deneme yapmıslar ama asıl yumurta problemi oldugu için yapamamışlar bu sefer, kalteli çıkmamış, şimdi uzun protokol deneyeceklermiş sanırım ve co-cultur inş. eger yumurtalar gelişirse. sana da daha detaylı bilgi veririm eger senden once olursa.

local injury yazmısın, arastırdınmı? ben şöyle bir internette baktım ama çok birşey bulamadım, iranlı bir profun yaptıgı bazı çalışmalara ulaştım.. özel türkçe bir ismi vrmı?? memorialdamı uyguluyorlarmıs?

inşallah sonuçların güzel çıkar endişelenme bence

bende araştırdım ve yücel beyi aradım zaten co-culter yaparken onu otomatikman yapmış oluyorum bunlar kanıtlanmış şeyler değil dedi ama merak etme yapıyoruz zaten dedi burda bir bayanında tutunma problemi varmış 7 tüp bebeğine bu yolla hamile kalmış bende umutluyum şimdi ben muhasebeci olduğum için yıl sonu çok yoğun oluyorum ve izin kullanamıyorum bir adet dönemi daha bekliycem ondan sonra başlıycaz inşallah

selam canım

ayrıca ilgilendiğin için teşekkür ederim evet memorial de uygunamışlar co-culter istemeyen bir bayana yapmışlar sonuç olumlu ama ben co-culter yaptırıcam çünkü dondurmaya bile embriyom bile kalmıyor belki daha fazla embriyo elde edilir

yaptın mı test canım inşallahhhhhhh bebeğin seninledir güzel haber verirsin bize

Merhaba kızlar..
valla bu sabah heyecanla kalktım aile hekimimize gittim kan verdim test için
ama demesinmi sonuç p.tesi belli olur..bu arada bugün 11.günüm hafta sonuda kapalıymış
o yüzden bugün yapayım demiştim.bende dönüşte eczaneye uğradım test aldım bide
idrarda yapayım diye çook silik belirsiz bi çizgi görür gibi oldum ama güvenilir değil yani..
yarın tekrarmı yapsam sıkıldım beklemekten artık..

Merhaba kızlar..
valla bu sabah heyecanla kalktım aile hekimimize gittim kan verdim test için
ama demesinmi sonuç p.tesi belli olur..bu arada bugün 11.günüm hafta sonuda kapalıymış
o yüzden bugün yapayım demiştim.bende dönüşte eczaneye uğradım test aldım bide
idrarda yapayım diye çook silik belirsiz bi çizgi görür gibi oldum ama güvenilir değil yani..
yarın tekrarmı yapsam sıkıldım beklemekten artık..

canım idrarda silikte olsa çıktıyse kesin vardır ben şimdiden tebrik ederim sağlıkla gelsin dünyaya
merkez kaçıncı gün çağırdı test için seni

X