Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

evet sanırım bu ilacı kullanan yok bu merkezde tedavi olanda yok.kendim kullanıp sonucu kendim göreyim :KK19:

canım benimde ilk denemem negativdi, bu ay ikinci denememe başliyacağım, bende kullanıryorum o ilacı 20 % bil olsa artış ola biliyormuş.

Merhaba hoşgeldin .günler sonra nihayet bi cevap geldi çok mutlu oldum.Ne zaman başlıyorsun tedaviye % 20 çok iiimiş inşallah bu sefer pozitifi görürüz

Merhaba hoşgeldin .günler sonra nihayet bi cevap geldi çok mutlu oldum.Ne zaman başlıyorsun tedaviye % 20 çok iiimiş inşallah bu sefer pozitifi görürüz

merhaba

bu ilacı neden kullanıyosunuz acaba bende aralık ayı gibi co-culter yaptırıp ocakta tüp bebek tedavisine başlıyorum

canım benimde ilk denemem negativdi, bu ay ikinci denememe başliyacağım, bende kullanıryorum o ilacı 20 % bil olsa artış ola biliyormuş.

Selam Maybebabe Nasılsın canım ?
Bu ay tedaviye başlıyor mussun hayırlı olsun demek istedim. Umarım bu kez olacak :KK34:

canım ilaç yumurtanın kalitesini arttırıyormuş benim yumurta rezervim az son denemede 6yumurtam toplandı ancak sadece 1tanesi döllendi bu ilaçla inşallah toplanan yumurtalar işlem görür.co cültür bende istedim ama rezervim az olduğu için olmuyormuş.bende ocak ayında düşünüyorum

canım ilaç yumurtanın kalitesini arttırıyormuş benim yumurta rezervim az son denemede 6yumurtam toplandı ancak sadece 1tanesi döllendi bu ilaçla inşallah toplanan yumurtalar işlem görür.co cültür bende istedim ama rezervim az olduğu için olmuyormuş.bende ocak ayında düşünüyorum

merhaba benimde co-culterden başka şansım yokmuş oda %15 arttırıyor dedi bende de 10 yumurta toplandı 8 döllendi nacak 2 tanesi 5 güne kadar dayandı 2 tane nakil yapıldı ama tutunamadı bende tutunma sorunuda var kafam çok karşık yücel beye çok güveniyorum ama co-culterin işe yarayıp yaramıyacağından emin değilim sen co-culter hakkında neler biliyorsun int çok araştırdım işe yaramıyacağını söyleyenlerde çok kararsızım

Selam Maybebabe Nasılsın canım ?
Bu ay tedaviye başlıyor mussun hayırlı olsun demek istedim. Umarım bu kez olacak :KK34:

çok saol canım inşallah bu sefer tutar, rahim filmi çektirdim geçen cumartesi. Yücel bey muayne etti. Herşey yolunda görünüyormuş. Hayırlısı olsun diyorum herzama, allah hayırlısıyla bir evlat nasıp eder bizede inşallah.
Seni heryerde anlatıyorum ben, 3. denemede ikizleri tutturdu diye :)

Benimde aynı senin gibi oldu, 6 yumurtam toplandı. 2 tane gelişmemiş yumurtam vardı, onları dışarda geliştirdiler hatta ve onlardan biri bölündü ve yerleştirildi ama o da tutunamadı. :KK43:

merhaba benimde co-culterden başka şansım yokmuş oda %15 arttırıyor dedi bende de 10 yumurta toplandı 8 döllendi nacak 2 tanesi 5 güne kadar dayandı 2 tane nakil yapıldı ama tutunamadı bende tutunma sorunuda var kafam çok karşık yücel beye çok güveniyorum ama co-culterin işe yarayıp yaramıyacağından emin değilim sen co-culter hakkında neler biliyorsun int çok araştırdım işe yaramıyacağını söyleyenlerde çok kararsızım

merhaba % 15i ben olsam değerlendirirdim 5.güne embiryoların gitmeside çok iyi,tutunma sorunuda varsa değerlendirmek lazım tabi bu benim düşüncem.ben şansımı arttırmak için co cültür istedim ama olmadı işe yarayıp yaramaması da hastanın durumuyla sorunuyla ilgili bence nasib işi inşallah tüm isteyenlere allah sağlıklı bebekler verir

Benimde aynı senin gibi oldu, 6 yumurtam toplandı. 2 tane gelişmemiş yumurtam vardı, onları dışarda geliştirdiler hatta ve onlardan biri bölündü ve yerleştirildi ama o da tutunamadı. :KK43:

yumurtanın kalitesini arttırmak için birde fsh yi düşürmek için hayıt tohumu ve karışım bir çay içiyorum beslanmemede dikkat ediyorum hayırlısı .kaçıncı gün transferiydi benim 2.gün transfer edildi :KK43:( tutunamadı bebişim

merhaba arkadaslar,

uff kafam cok karisti. tup bebek yaptirmadan evvel Yucel bey'i ve Bruksel Tup bebegi cok arastirmistim.
bana gore en iyi yer gibi dusundum. ekimde iki embryo transer ettiler bana. pozitif dusunurken, negatif sonuc aldim.
simdi Bruksel tup bebegi arastiriyorum ve orada tedavi goren arkadaslarin sonuclari dikkat ediyorum ama hep negatif sonuclar aliyorlar.

demekki okadar iyi bi klinik degilmis....

çok saol canım inşallah bu sefer tutar, rahim filmi çektirdim geçen cumartesi. Yücel bey muayne etti. Herşey yolunda görünüyormuş. Hayırlısı olsun diyorum herzama, allah hayırlısıyla bir evlat nasıp eder bizede inşallah.
Seni heryerde anlatıyorum ben, 3. denemede ikizleri tutturdu diye :)

Canım İnşallah seninde bu kez olacak.Ne zaman start verilecek . Bana özel mesaj olarak adını gönder doğuma girerken senin için ve bebek sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlar için dua edeceğim.

Çok öpüyorum seni ..

merhaba arkadaslar,

uff kafam cok karisti. tup bebek yaptirmadan evvel Yucel bey'i ve Bruksel Tup bebegi cok arastirmistim.
bana gore en iyi yer gibi dusundum. ekimde iki embryo transer ettiler bana. pozitif dusunurken, negatif sonuc aldim.
simdi Bruksel tup bebegi arastiriyorum ve orada tedavi goren arkadaslarin sonuclari dikkat ediyorum ama hep negatif sonuclar aliyorlar.

önceliklikle geçmiş olsun ama bence aldığın sonuçtan dolayı çok üzgünsün ve bunun sanki onların sebep olduğunu düşünüyorsun.aynı duyguyu bende yaşadım acaba dedim başka bir yerde olsa olur muydu tutar mıydı bunları kendime sorup sorup durdum.hatta başka merkez bile araştırdım ikinci için.ama sonra baktım ki araştırdığım yerlerde de durum pek farklı değil bazen üç denemesini aynı yerde yapmış tutmamış yerler okudum bazende ilgisizlikten yakınanları.ama ben brükselde bunların hiç birini yaşamamıştım ki benim araştırdığım yerler çok bilindik çok kaliteli yerlerdi yasal olmayan şeyleri bile yaptıklarını duydum.para için tüp bebeğe gerek olmadan tüp bebek yapanlar yerler var.bazı merkezler çok kalabalık bu başarılı oldukları için çok kalabalık anlamına gelmiyor bence fiyatı diğer yerlere göre daha uygun olduğu için kalabalık vede olumlu sonuç alanla alamayan birbirine denk geldiği için tabiyki bizde olumlu olanlaraı dikkate aldığımız için sanki daha iyiler sanıyoruz.
onlar elinden geleni yapıyorlar gerisi allaha kalmış allah nasip edecekse er yada geç nasip edecektir bize evlatlarımızı.onlarda tabiyki her yaptıklarının tutmasını isterler.bu onların başarısına başarı katacak çünkü birde buraya herkes yazmıyor sonuçta olumsuz sonuç alan bir kaç kişi yazmış ben geçen 2010'un ağustos ayından itibaren takip ediyorum burayı ama en son nisan ayına kadar yazan bir kaç kişi vardı sonra ki yazan 4,5 kişide olumsuz sonuç alanlar.ama bu merkezin başarısız olduğu anlamına gelmiyor bence.birde tüp bebekde sorun çok önemli vede ilk denemede tutacak diye bir gatantidede yok.inşallah ikinciye gerek kalmadan hamile kalırsın.
bana gelince evet ben orda geçen nisan ayında tüp bebek denedim kendisinde negatif sonuç aldım şuanda beklemedeyim ocak ayına kadar kendiliğimden hamile kalamzsam şubat ayında yücel hocada aşılama düşünüyorum o da olmazsa tekrar tüp bebek yapmayı düşünüyorum allah hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin bizlere.isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

merhaba arkadaslar,

merhaba öncelikle sonucuna çok üzüldüm umarım en kısa zamanda toparlanırsın ben yücel beyden önce 2 değişik merkezde daha tüp bebek yaptırdım ve 5-6 farklı doktora muayene oldum yücel beyin en beğendiğim özelliği beni bütün detaylarıyla araştırmadan tüp bebek yapmamasıydı işini şansa bırakmak istemedi sonuçları deneme yanılma yöntemiyle bulmadık sonucum negatifti ama benim içim rahattı yapılıcak herşeyi yaptılar ilk defa 8 yumurtam döllendi diğer merkezlerde 4 te kalıyordum ilk defa embriyolarım 5 güne kadar dayandılar bende tutunamama sorunu var onun içinde tek şansımın co-culter olduğunu söyledi başkada şansın yok dedi açık açık söyledi beni oyalamadı ben yine orda dememeyi düşünüyorum

merhabalar,

ben uzun süredir burayı takip ediyorum, tam tüp bebege baslayacağım ay hamile kalanlardanım, darısı başınıza diye her gece dua ediyorum.:emir_bebek::emir_bebek::nazar::emir_bebek:
Brüksele ilişkim şöyle oldu,

endriometris hastasıyım ve gecen nisan herkesin açık amilyat dediği ve belkide yumurtamın alınması gereken bir amilyatı Yücel Bey laparoskopi olarak yaptı ve 2 regl sonra hamile kaldım, daha önce gittiğim drların hepside prof. ve en iyi olarak tabir edilen cerrahlardı. bu konuda Yücel Bey'e güvenim çok aynı şekilde bir arkadasımda 4 senedir cocuk deniyor doğal yolla, gitmediği dr. kalmadı, ama hiç tedaviye girmedi, sonra Yücel Bey'e benim zorumla gitti, aşılama düşüncesiyle, tüplerinin kapalı olduğunu öğrendi, o sırada başka prof.a da gitti emin olmak için ve amilyatla tüplerinin büyük ihtimalle alınacağını sonrasında ancak tüp bebekle olabileceğini duydu, fakat Yücel Bey tüpleri almadan temizledi ve kurtardı, şimdi doğal yolla hamile kalmayı deniyor... yoksa direk gel tüp bebek yapalım para kazanayım olarakta düşünebilirdi diğerleri gibi..hiçbirzaman kolaya kaçmayan hasta için en iisi neyse açık açık onu söyleyen ve yapan bi dr.

ben 9 hafta önce 22 haftalık bebeğimi kaybettim. rahimim arkuat uterustu.
kendiliğimden hamile kalmıştım rahim filmi çekildiği ay.

şimdi bir prof. gittim erken doğum rahim şeklinden değil dedi. ama şişli atfalde doğum yaptım onlar rahim şekli sebep yaratır dedi.

kafam karışık birde yücel hocaya gidicem 1 hafta sonra.

ama hiteroskopi ameliyatıyla rahimi düzeltelim derse diye korkuyorum.

zaten manevi olarak çöküntüdeyim. birde maddi olarak çökücem...

rahim şeklini düzeltme hiteroskopi ameliyatı fiyatı hakkında bilginiz var mı?
eşim bir profa gittin buna gitme diye baskı yapıyor.

ben 9 hafta önce 22 haftalık bebeğimi kaybettim. rahimim arkuat uterustu.
kendiliğimden hamile kalmıştım rahim filmi çekildiği ay.

şimdi bir prof. gittim erken doğum rahim şeklinden değil dedi. ama şişli atfalde doğum yaptım onlar rahim şekli sebep yaratır dedi.

kafam karışık birde yücel hocaya gidicem 1 hafta sonra.

ama hiteroskopi ameliyatıyla rahimi düzeltelim derse diye korkuyorum.

zaten manevi olarak çöküntüdeyim. birde maddi olarak çökücem...

rahim şeklini düzeltme hiteroskopi ameliyatı fiyatı hakkında bilginiz var mı?
eşim bir profa gittin buna gitme diye baskı yapıyor.

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun histeroskopi fiyatı 3500 tl yücel hoca bu konuda bir numara başka ben sorunsunz yaptırdım tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar..

Bende Brüksel Tüp Yücel beyle ilk tüp bebek denememi yaptım.Geçen pazartesi iki embriyo
transferi yapıldı yani bugün 7. günüm.c.tesi kan testi yaptıracağım bakalım hayırlısı inş..

Merhaba arkadaşlar..

Bende Brüksel Tüp Yücel beyle ilk tüp bebek denememi yaptım.Geçen pazartesi iki embriyo
transferi yapıldı yani bugün 7. günüm.c.tesi kan testi yaptıracağım bakalım hayırlısı inş..

inşallah bebeklerin sana sımsıkı tutunmuştur
3.çü tüp bebek mi bu sorun ne acaba

Merhaba arkadaşlar..

merhaba inşş güzel sonuçlarla dönersin buraya artık iyi haberler duymak istiyoruz

X