Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım idrarda silikte olsa çıktıyse kesin vardır ben şimdiden tebrik ederim sağlıkla gelsin dünyaya
merkez kaçıncı gün çağırdı test için seni

12,gün yani yarın yapmam gerekiyodu..
çok teşekkür ederim ama ben emin olamıyorum,sevinip sonradan üzülmekten korkuyorum.
çizgi çok silikti belli belirsiz belki erkendi bilmiyorum artık.
transferin ilk gününden beri adete benzer ağrılarım var kasıklarım belim sürekli ağrıyo
iştahım çok açık yiyorum sonra fazla kaçırıyorum midem bozuluyo bulantıda değil tiksinme gibi..

12,gün yani yarın yapmam gerekiyodu..
çok teşekkür ederim ama ben emin olamıyorum,sevinip sonradan üzülmekten korkuyorum.
çizgi çok silikti belli belirsiz belki erkendi bilmiyorum artık.
transferin ilk gününden beri adete benzer ağrılarım var kasıklarım belim sürekli ağrıyo
iştahım çok açık yiyorum sonra fazla kaçırıyorum midem bozuluyo bulantıda değil tiksinme gibi..

bencede cok silik bir cizgi cıktıysada hamilelik olabilir... foto paylasabiliyorsan gönder buraya bakalım:) inşaaallaah hamilesindirr

ayrıca ilgilendiğin için teşekkür ederim evet memorial de uygunamışlar co-culter istemeyen bir bayana yapmışlar sonuç olumlu ama ben co-culter yaptırıcam çünkü dondurmaya bile embriyom bile kalmıyor belki daha fazla embriyo elde edilir

inşallah canım bu sefer bol bolll embriyoların olur... bi ilac varmıs kalitesini arttırmak icin gecen bahsetmislerdi yücel hocayla onu konustunmu?

inşallah canım bu sefer bol bolll embriyoların olur... bi ilac varmıs kalitesini arttırmak icin gecen bahsetmislerdi yücel hocayla onu konustunmu?

merhaba
canım yücel hocaya göre embryoların kalitesi iyi 5 güne kadar gitmek bile başarıymış bana transfer ettikleri embiryo çok iyiymiş sende tutunma sorunu var dedi bakalım bu sefer ne olucak reglimi bekliyorum sonra doğum kontrol hapını içmeye başlıycam sonra tedavi başlıyor zaten

benimde ilk denemem brükselde negativdi.6 ay sonra, yarın ikinciye yine brükselde start veriyoruz.....Allah yardımcımız olsun......

merhaba hepinize ben bir seneden beri burda sizleri okuyorum karar verdim üye olmaya ve sizi umut vermeye ben almanyada yasiyorum iki defa burda tüp bebek yaptirdim olmadi yücel hocayi tv gördüm arastirdim ve gecen sene bu ay brüssele gittik yücel hoca istanbula geleceksin dedi ve gecen sene aralikda gittik bir embryo transfer oldu malesef tutmadi bu yaz gene denedik tabiki daha cok igneler verildi daha cok yumurta olsun diye ve iki tana transfer etdiler transferi dr hüssametin yapti ve simdi 16 haftalik hamileyim allaha sükürler olsun ve sunu söyleyim benim rahimde cok problemler vardi burda cok ameliyatlar gördüm cok umut vermiyorlardi burda ama allahdan hic ümidimi kesmedim allah razi olsun brüsselden biz cok memnun kaldik,kusura bakmin yazdim uzun oldu sizlernen bunu paylasmak istedim

arkadasım tedevın ıyı sonuclanır ınsallah gelısmelerden haberdar edersen sevınırım bende 3.deneme ıcın burayı dusunuyorum nasıl memnunmusun merkezden

8 tane yumurtayı da döllemişler, 6 tanesi gelişmiş, imsi yöntemiyle en kaliteli spermler seçilmiş, yarın sabah tekrar aricaklar....Canım ben memnunum Merkezden ikinci denemem burda...
inşallah tutunur bebişim bu sefer.......sen ilk iki denemeyi nerde yaptın?

8 tane yumurtayı da döllemişler, 6 tanesi gelişmiş, imsi yöntemiyle en kaliteli spermler seçilmiş, yarın sabah tekrar aricaklar....Canım ben memnunum Merkezden ikinci denemem burda...
inşallah tutunur bebişim bu sefer.......sen ilk iki denemeyi nerde yaptın?

canım medıcanada yaptırdım ve hıc memnun kalmadım sızın sorun neydı bızde morfolojı sıfır yumurtalar dollenmıyo 2 denemede de oyle oldu bu kılınıgı o yuzden cok duydum ınsallah subat ayında 3.denemeye star verecegız

8 yumurta arkadaşlar....ikinde 5 yumurtam vardı.....biosteron iyi geldi sanırım :)

maşallah çok güzel inşallah annesine tutunurlar biesteron ne kadar süre kullandın dr banada verdi ama ben kullanamadım çok mide bulantısı yaptı birde tedaviye başlayana kadar kullandınmı.çok dau edeceğim sana inşallah pozitif olur

X