Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

merhaba nasılsın yazdıklarından herşeyin yolunda olduğunu biliyorum inş sonuna kadar böyle devam eder senden ricam co-culter yaptıran tanıdığından haber var mı ben artık yaptırmak istiyorum beklemek çok zor geliyor bilgi verirsen çok sevinirim teşekkürler

merhaba canım, hersey suan için yolunda kuzumla 18 haftalık olduk:)
onunla çok uzun zamandır karşılaşamadık, arayıpta noldu naptın diyecek samimiyetim yok.. ama karşılaşır karşılaşmaz yazacağım sana aklımda canım.
ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

merhaba canım, hersey suan için yolunda kuzumla 18 haftalık olduk:)
onunla çok uzun zamandır karşılaşamadık, arayıpta noldu naptın diyecek samimiyetim yok.. ama karşılaşır karşılaşmaz yazacağım sana aklımda canım.
ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

çok sevindim canım bugün en yakın arkadaşımında hamile olduğunu öğrendim darısı başıma artık ben aralık gibi co-culter için parça aldırmayı düşünüyorum ocaktada tüp bebek bir ay sonra yapılıyor operasyon ama erkenede alabilirim beklemek çok zor geliyor haber bekliyorum senden araştırıyorum sürekli ama başka çarem yok aslında yaptırıcam

çok sevindim canım bugün en yakın arkadaşımında hamile olduğunu öğrendim darısı başıma artık ben aralık gibi co-culter için parça aldırmayı düşünüyorum ocaktada tüp bebek bir ay sonra yapılıyor operasyon ama erkenede alabilirim beklemek çok zor geliyor haber bekliyorum senden araştırıyorum sürekli ama başka çarem yok aslında yaptırıcam

tabii canım bunuda dene bencede, kadınlar klubünde co-cultur yaptırıp deneyimlerini paylaşanlar varmı, olumlu mu?

tabii canım bunuda dene bencede, kadınlar klubünde co-cultur yaptırıp deneyimlerini paylaşanlar varmı, olumlu mu?

günaydın

baktım ama yok yazan yok olumlu sonuç alanda var olumsuz sonuç alanda bana çok yol göstermedi bazı doktorlarda önermiyor ama yücel bey başka çarem kalmadığını söylüyor yaptırmaktan başka yolum yokk

günaydın

baktım ama yok yazan yok olumlu sonuç alanda var olumsuz sonuç alanda bana çok yol göstermedi bazı doktorlarda önermiyor ama yücel bey başka çarem kalmadığını söylüyor yaptırmaktan başka yolum yokk

ben yücel beye çok güveniyorum, gereksiz şeyleri söylemiyor hiçbirzaman, bencede denemelisin...

Merhaba Arkadaslar

Ben 30 Yasindayim ve isvicrede yasiyorum esimle. Mayis ayinda Brüksel Tüp Bebek merkesini düsünüyoruz ne dersiniz deneyimleri hakkinda yardimci olurmusunuz lütfen ???? Brüksel TüP bebek merkezinden T.C saglik bakalnigina göre 34 yas alti bayanlara sadece 1 Embryo transfer ediyiyorlarmis . Sizce karaman Hocayla Konusdukdan sora 2 Embryo transfer de edermi ne dersiniz ???? Benim burdada Bir deneiymim oldu ama Hüzünle sonuclandi ne yasiki olmadi bu konuda bilgi verebilirmisiniz Arkadaslar ....

ALLAH razi olsun cevap verenlere .....

merhaba arkadaslar

ben 30 yasindayim ve isvicrede yasiyorum esimle. Mayis ayinda brüksel tüp bebek merkesini düsünüyoruz ne dersiniz deneyimleri hakkinda yardimci olurmusunuz lütfen ???? Brüksel tüp bebek merkezinden t.c saglik bakalnigina göre 34 yas alti bayanlara sadece 1 embryo transfer ediyiyorlarmis . Sizce karaman hocayla konusdukdan sora 2 embryo transfer de edermi ne dersiniz ???? Benim burdada bir deneiymim oldu ama hüzünle sonuclandi ne yasiki olmadi bu konuda bilgi verebilirmisiniz arkadaslar ....

Allah razi olsun cevap verenlere .....

canım merkez çok başarılı bir merkez ben nagatif sonuç alan biri olarak ikinciyi tekrar orda düşünüyorum.ama inşallah gerek kalmaz o zamana kadar kendiliğinden hamile kalırsın inşallah.yanlız ne olursa olsun yücel hoca 2 embriyo koymuyor canım yasalar neyi gerektiriyorsa onu yapıyor

canım merkez çok başarılı bir merkez ben nagatif sonuç alan biri olarak ikinciyi tekrar orda düşünüyorum.ama inşallah gerek kalmaz o zamana kadar kendiliğinden hamile kalırsın inşallah.yanlız ne olursa olsun yücel hoca 2 embriyo koymuyor canım yasalar neyi gerektiriyorsa onu yapıyor

Hülya Sagol canim . Neticede iyi oldugunu duydum ama 1 Embryo koymasi cok kötü bizim icin . Telefon acdim daha demin sekreteri 2. denemeden sora 2 Embryo koyabildigini söyledi ve bunu belgelerle ona sunmamiz lazimis . Biz burda Mayis ayina kadar bir deneme daha düsünüyoruz bakalim ben normal yolda hamile kalamiyorum bunu cok bekledim :KK43: Endimetrose hastasiyim ben ve Rahimde bir cok yapsiiklilkllar vardi . Sende oluyorsa kendine stress yapma zamana birak ve Yumurtalama zamanini takip et .Rabbim umarim seninde yüzünü güldürsün ...... Pekis enin orda neden negativ sonuc aldigini bisey söyledimi kahraman hoca ????? Ve ne kadar TL olarak ödedin birinci deneyimin icin ??????

Son düzenleme:
Hülya Sagol canim . Neticede iyi oldugunu duydum ama 1 Embryo koymasi cok kötü bizim icin . Telefon acdim daha demin sekreteri 2. denemeden sora 2 Embryo koyabildigini söyledi ve bunu belgelerle ona sunmamiz lazimis . Biz burda Mayis ayina kadar bir deneme daha düsünüyoruz bakalim ben normal yolda hamile kalamiyorum bunu cok bekledim :KK43: Endimetrose hastasiyim ben ve Rahimde bir cok yapsiiklilkllar vardi . Sende oluyorsa kendine stress yapma zamana birak ve Yumurtalama zamanini takip et .Rabbim umarim seninde yüzünü güldürsün ...... Pekis enin orda neden negativ sonuc aldigini bisey söyledimi kahraman hoca ????? Ve ne kadar TL olarak ödedin birinci deneyimin icin ??????

canım ben ikinci için aslında pekte acele etmiyorum aşılamada yapabilir bakalım bazı testler yapılacak dna falan neden tutmadığı için bizim ilkini denediğimde eşimin sperm sayısı düşüktü ama şuanda değerleri normal görünüyor.bakalım ocak-şubat ayına kadar olmazasa merkeze gidip bu testleri yaptıracağız.sende ki yapışıklıklar ameliyatla açılmıyor mu canım.bence eğer ordaki fiyatla burası aynıysa önce gelip yücel hocaya muane ol belki o daha farklı birşey söyler sana aslında telefonda da konuşup senin ordaki evraklarını buraya faxlarsan değerlendirip bilgi verirler sana benim ilaçlar testler falan hepsi 6,500 tl tuttu canım.ben dışarda yapılabilecek bazı testlerde vardı onlarıda merkezde yaptırdım yanlız.

herkeze merhaba arkadaslar bende 2 negatıften sonra arastırmalarımda yucel hocayı basarılı olarak goruyorum fakat cok kararsızım burda denemesı olan arkadaslar benı bılgılendırırse sevınırım ozellıkle erkek ınfertılıtesı konusunda merkez nasıl

merhabalar benim gibi transfer sonrası beklemede olanlar varmı ?7.günüm.Ben yücel hocadan ve ekibinden memnun kaldım inşallah pozitif olur ama negatif olsada bi sonraki denememi orada yaptırmayı düşünüyorum.:18::18::18:

benden başka bekleyen yok sanırım 8.günüm umutsuzum hiçbir ağrım sızım yok 3.denemem Allah tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli bebekler versin :18::18::18:

Selamlar benimde bugun11. Gunum yucel belle denedik 9. Test yaptirdim negatif bugun de adet oldum 3. Denememde husranla sonuclandi insallah pozitifi gorursun :KK49:

Selamlar benimde bugun11. Gunum yucel belle denedik 9. Test yaptirdim negatif bugun de adet oldum 3. Denememde husranla sonuclandi insallah pozitifi gorursun :KK49:

Çok üzüldüm negatifi görmek nedemek biliyorum pes etmeden devam etmek gerek maddi manevi çok zor ama başka çaremiz yok.kan verdim sonucu saat 3te alıcaz ama hiç ümidim yok çünkü adetim başlamak üzere kendimi anlıyorum elimden bişey gelmiyor ne söylensense de boş zaten hiç bi söz teselli etmiyor.ben işe gidecem eşim alıcak sonucu arayıp söyleme sonucu ben anlarım dedim negatif kelimesini bile duymak istemiyorum gözlerim dolu dolu şimdi allah hepimize yardımcı olsun.2.gün embiryosu ve 2hücreliydi tek embiryo transferi oldum şansımda çok fazla değil ama allah ol dedikten sonrada hiçbir şey zor değil diye düşünüyordum ama adet olmak üzereyim.her işte bir hayır vardım allah tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatlı bebekler versin yanı saıra banada amin

Çok üzüldüm negatifi görmek nedemek biliyorum pes etmeden devam etmek gerek maddi manevi çok zor ama başka çaremiz yok.kan verdim sonucu saat 3te alıcaz ama hiç ümidim yok çünkü adetim başlamak üzere kendimi anlıyorum elimden bişey gelmiyor ne söylensense de boş zaten hiç bi söz teselli etmiyor.ben işe gidecem eşim alıcak sonucu arayıp söyleme sonucu ben anlarım dedim negatif kelimesini bile duymak istemiyorum gözlerim dolu dolu şimdi allah hepimize yardımcı olsun.2.gün embiryosu ve 2hücreliydi tek embiryo transferi oldum şansımda çok fazla değil ama allah ol dedikten sonrada hiçbir şey zor değil diye düşünüyordum ama adet olmak üzereyim.her işte bir hayır vardım allah tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatlı bebekler versin yanı saıra banada amin
canım sonucun noldu? bende eylul ayında negatıf bır deneme yaptım...benımde tek enbrıyo ıdı.

canım sonucun ne oldu

negatif denemeden sonra biosteron kullananlar varmı arkadaşlar.benden bunu kullanmamı istediler .kullananlar sonucu paylaşabilirmi yumurta kalitesini arttırmak için olduğunu söylediler :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet sanırım bu ilacı kullanan yok bu merkezde tedavi olanda yok.kendim kullanıp sonucu kendim göreyim :KK19:

X