Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

maşallah çok güzel inşallah annesine tutunurlar biesteron ne kadar süre kullandın dr banada verdi ama ben kullanamadım çok mide bulantısı yaptı birde tedaviye başlayana kadar kullandınmı.çok dau edeceğim sana inşallah pozitif olur

İlk negativ sonuçtan sonra doktora görüşmeye gittiğimizde biosteron kullan dedi günde 3 adet. İkinci denemem 6 ay sonra olmuş oldu, tabi 6
ay içersinde devamlı kullanmadım unuttuğum oldu, biraz askıya aldıgım oldu, ama 2. tedaviye başlamadan önce bir ay boyunca aldım....bu seferki iğne sürecim de 3 gün daha uzun oldu, onunla da ilgili ola bilir tabi.......birazdan telefon gelir, dün 8 den 6 sı döllenmişti şimdi telefon bekliyorum bakalım yumuşlar ikinci günlerini nasıl geçirmişler....haber veririm canım size....

canım medıcanada yaptırdım ve hıc memnun kalmadım sızın sorun neydı bızde morfolojı sıfır yumurtalar dollenmıyo 2 denemede de oyle oldu bu kılınıgı o yuzden cok duydum ınsallah subat ayında 3.denemeye star verecegız

ben ilk Medicana beylikdüzüne gitmiştim.......iyi elektrik alamamıştım bunun üzerine internetten araştırdım kötü yorumları okuyunca vazgeçmiştim......bizim arkadaşlar var onlarında olmuyordu, brükselde ilk denemelerinde tuttu, onların tavsiyesi üzerine gittim ve gayet iyi bir elektrik aldım, o yüzden ikinci denemem bile tutmasa kötü bir yer diyemem.....
elimizden gelene yaptık ve iyi bir yerde yaptırdğımı düşünüyorum. Ne demişler Yarab ne eylerse güzel eyler. Dua etmekten başka yapacak bir şey yok.....

8 yumurtadan ilk gün 6 sı döllenmişti bugün 4 yumoş gayet iyi durumdaymış.....5. gün transferi düşünüyorlar......yani cumartesi transfer gibi gözüküyor arkadaşlar.....

8 yumurtadan ilk gün 6 sı döllenmişti bugün 4 yumoş gayet iyi durumdaymış.....5. gün transferi düşünüyorlar......yani cumartesi transfer gibi gözüküyor arkadaşlar.....

çok iyiiiii 5.gün olmasıda çok sevindirici bir haber sonucuda inşallah sevindirici olur allah bu yolda uğraşanların yüzünü güldürsün amin.Tedavi süresince yumurta kalitesini arttırmak için çörekotu karışımı yada herhangi bişey kullandınmı

ben ilk Medicana beylikdüzüne gitmiştim.......iyi elektrik alamamıştım bunun üzerine internetten araştırdım kötü yorumları okuyunca vazgeçmiştim......bizim arkadaşlar var onlarında olmuyordu, brükselde ilk denemelerinde tuttu, onların tavsiyesi üzerine gittim ve gayet iyi bir elektrik aldım, o yüzden ikinci denemem bile tutmasa kötü bir yer diyemem.....
elimizden gelene yaptık ve iyi bir yerde yaptırdğımı düşünüyorum. Ne demişler Yarab ne eylerse güzel eyler. Dua etmekten başka yapacak bir şey yok.....

aynen canım allah yardımcımız olsun bende gorusmeye gıdecegım ocak ayında ınsallah

çok iyiiiii 5.gün olmasıda çok sevindirici bir haber sonucuda inşallah sevindirici olur allah bu yolda uğraşanların yüzünü güldürsün amin.Tedavi süresince yumurta kalitesini arttırmak için çörekotu karışımı yada herhangi bişey kullandınmı

biosteron kullandım sadece canım.....transferim oldu bugün dinleniyorum şimdi.....

biosteron kullandım sadece canım.....transferim oldu bugün dinleniyorum şimdi.....

aklımdaydı hep merak ettim dua ettim inşallah hamilelik haberini verirsin bize umut olursun stresten negatif düşünceden uzak dur bol bol dinlen canım bizide habersiz bırakma arada yaz

inşallah güzel haberlerini bekliyorz maybebabe,
transferi yücel hoca mı yaptı?
belli bi başarı yüzdesi sölüyor mu?
bi keresinde başka bi klinikte bana yüzde 60 demişlerdi, bende çok şaşırmıştım.

canım ınsallah hayırlı ve svındırıcı haberlerını alırız sımdı 5.gun transferımı oldun canım ebrıyoların durumu neymıs bılgı verdılermı bızımde sorunumuz sperm morfolojısı oldugu ıcın ebrıyolar kalıtelı gelımıyor allahım ısteyen herkese nasıp etsın ınsallah

canım merhaba,
transferin hayırlı olsun inşallah 12 gün sonra mutlu haberlerini paylaşacaksın burada bizlerle. Bol bol dinlen özellikle ilk hafta,ananas,badem fındık ye süekli ve protein ağırlıklı beslen bol su içmeyi ihmal etme,

diğer embriyoları dondurdunuz mu

saolun kızlar.....inşallah allah hepimizin dualarını kabul eder......dondurlmuş embriyom yok rudi malesef :KK43:(((pzt test yapmayı düşünüyorum.....

her yerde yakalıyorum seni bak kaçışın yok bendennnnn:KK54:
yakala yavrum yakala :)) sen ilk öğrenen kişisin balım..........

Canım tebrikler,,,
Çok ama çok sewindim ,, vallahi nete seniniçin girdim foruma merak ettim sonucunu.
allah razı olsun canım, biz beraber baş koyduk bu yola, ilk günden beri adım adım biliyoruz herşeyimizi......güzel haberler duymak iyi geliyor insana ......

sizi seviyorummmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrr, hadi halaya :21::21::21::21::21::21::21::21:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yakala yavrum yakala :)) sen ilk öğrenen kişisin balım..........

allah razı olsun canım, biz beraber baş koyduk bu yola, ilk günden beri adım adım biliyoruz herşeyimizi......güzel haberler duymak iyi geliyor insana ......

sizi seviyorummmmmm kızlarrrrrrrrrrrrrr, hadi halaya :21::21::21::21::21::21::21::21:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tebrikler çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim

test positiv kızlarrrrr...........allahım sana şükürler olsun......:KK66:

çok sevindim canım allah kucağına almayı nasip etsin bizim içinde dua et hamilelerin duasının kabul olduğunu düşünüyorum ben bu akşam ilk iğnemi oldum inşallah bende pozitifi görürüm bu kez

X