Youtube arkadaşımız için ve ailesi için dualarınızı esirgemeyin lütfen

Mekanları cennet olsun Sizlere de Allah sabırlar versin
Kelimelerin tükendiği andır. Hepimiz duygu seli yaşadık okurken hissediyorum. Dualarım kaybettiklerinize ve size...

malesef aynı seyleri bizde yasadık bayramda allaha sükür simdi iyler ama insanın bir sey yapamaması elinden öyle yakınlarının kayıp gitmesi cok zor helede gurbette yasayanlara onları zaten cok nadir görüyoruz ve onlara hep bir özlemimiz var helede böyle bir kayıp allahım arkadasımızı mekanı cennet olsun demekten baska bir sey gelmiyor elimizden
ama takdiri ilahi kader yapacak baska bir sey yok allah arkadasımıza sabır versin

amin her kimin derdi varsa mevlam dertlerine derman hastalarına şifa ölmüşlerine kabir rahatlığı versin inşallah

amin amin inşallah derdi veren mevlam dermanınıda dayanma gücünüde kesin vermiştir

yutub canım acına ortak olmak istedim biraz faydam olduysa ne mutlu bana canım teşekkü edecek bişey yok sadece bu günleri sıkıntını paylaşmak istedik arkadaşlarda sağolsun yanlız bırakmadılar bizi

evet yine yalnızım yine annemlerin hayaliyle başbaşayım..allaha dua ediyorum bu derdi verdin sabrınıda ver diye..sürekli kulağım seste annemin seslenmesini bekliyorum..bu ölüm nasıl bişey bilmiyorum ama bildiğim tek şey şu..4 kişi kalakaldık..ne ana var ne baba..her sabaha farklı uyanıyoruz ve ilginç olan şuki dördümüzde her gün aynı ruh haliyle uyanıyoruz..ben hissettiklerimi anlatıyorum onlar anlatıyo tıpatıp aynı..ertesi gün uyandığımda daha farklı uyanıyorum birimiz ne hissediyorsa anlatıyor bakıyorum benimkiyle aynı..demekki ölümü veren allah alışma ve kabullenme süresindede belli evreler vermiş..ilk acının yerini şimdi başka şeyler aldı..hiçbirimiz inanmıyoruz beklemedeyiz sanki yine hepberaber biryere gittiler ve bizi evde bıraktılarda gelecekler sanıyoruz..allah ölümü dağlara vermiş dağlar yerle bir olmuş suya vermiş sular kurumuş insana vermiş..insanoğlu ağlamış kendini paralamış ama bir kurbağa bir yaprakla başını örtüpte cenaze evine gelince herkes gülmüş..allah da ölümü kaldırsa kaldırsa insan kaldırır demiş..bu hikayeyi çoook dinledim ama gerçeklik payına inanmamıştım..ama gerçektende insan çok arsız bir yaratık..yemek içmek uyumak herşeyi yapabiliyosun..hayatın devam ettiğini anlıyosun..anlıyosun anlamasınada içinde bi yerde öyle bir acı oluyor ki kelime yetmez anlatmaya..kendimdeki sabra bu soğukkanlılığa inanamıyorum..allah güç veriyor sanki..acımız o kadar büyükki hiçbirimizin yüreğinde bu acıya yetecekkadar yer yok..beş kişiyi bir yatağa sığdırmak nasıl imkansızsa beş kişinin yokluğunu ve acısınıda içimize sığdırmamız çok zor..keşke bizde bazı ailelerdeki gibi birbirimizden habersiz ilişkileri kopmuş akrabalar olsaydık..teyzem var mı var şeklinde olsaydı..keşke her anımızı bu kadar paylaşmasaydık belki acımız hafiflerdi..herbiri için ayrı yanıyor yüreğim..o kadar zor birdurumdayım ki...annem diye ağlarken içimden geçiyor ki acaba babam onu daha çok seviyormuş diye düşünürmü..ikisi için üzülürken acaba teyzemle eniştem bak biz hiç aklına gelmiyoruz derler mi...onlarıda katıp üzüldüğümde annanem dermiki beni unuttular..diye diye her bir yanıma ateşler düşe düşe ağlıyorum..ağladıkça ağlayasım geliyo..sabır diliyorum allahım derdi verdin sabrınıda ver diyorum..kimselerle konuşmak istemiyorum..başımı alsam dağlara çıksam bağırsam bağırsam ağlasam orda öylece uyuyakalsam..uyandığımda herşeyin rüya olduğunu görsem..ama bu kadar uzun rüya olmaz ki..insan annesi babası olmayınca kendini çok çaresiz hissediyor..sığınacak birilerinin olmadığını bilmek insanı mahfediyor..annem hiç aramıyor artık..telefonum çalmaz oldu..annem bana hep derdi ki..sen mutsuz olursan ben ölürüm..şimdi nolacak peki..annem yok ve ben artık mutlu olamam..ne kocam ne çocuklarım bana yetmiyor..annemi babamı istiyorum ben..hasret kaldığım son halini göremediğim annemi babamı istiyorum..telefonda 2 aydır seslerinde bi gariplik vardı..sıkılıyorum canım bişey istemiyor diyip duruyorlardı..bende kardeşiminişanladılarya kafaları dağınıktır ondan diyodum..annem takmıştı zaten..ölmeden muratıda evlendirseydim diye..kızıyordum sende bi acayipsin neden öyle diyon diye..beniüzme öyle deyipte derdim..kızım ölüm bizim için belli mi olur derdi..evet belli olmuyor anne..sen köyden çıktığınızda eminim şu lafı dedin..eve gidekte sıcak sıcak çay yapıp içek..içemedin işte annem...bu sıcak evde ısınamadın şimdi bu soğukta üşümüyormusun sen annem..babam köyde bişey yememiştir açmıydı ki acaba..babamın kolunun altına koyduğu yastığıda burda kalmış babam uyuyamazki o olmadan kolları uyuşur..sen pisliği hiç sevmezdin o çamurlara nasıl gömdüler seni annem..bikerecik rüyama gelin..bi sarılayım nolur..babamıda al gel annem nolur...

kurban olduğum ne çok üzdün kendini
ne ağıtlar yaktın kıyamam sana senağlama
ağla canım ağla
içindeki zehiri boş sayfalara yazarak dök senağlama

mekanları cennet olsun ;sen bir doktora git en iyisi çok büyük bir acı kolay degil Allah sana selamet versin bu kadar kaybın war ve kkdasın çok garibime geldi

mekanları cennet olsun allah geride kalanlara sağlık versin

çok kötü oldum...belki bir cenaze haberi bekliyordum ama 5 kişi bana bile çok ağır geldi..rabbim sabırlar versin...
mekanları cennet olsun inşallah

öncelikle yutub arkdaşımıza sabır ailesene de rahmet okuyorum

mekanları cennet olsun ;sen bir doktora git en iyisi çok büyük bir acı kolay degil Allah sana selamet versin bu kadar kaybın war ve kkdasın çok garibime geldi

ve sizi de esefle kınıyorum
çok garibime geldi ne demek
o kadın ailesinden 1 değil 2 değil 4 değil tam 5 kişi kaybetmiş ve o da en yakınları
insan hanigine üzülüceğini şaşırır
ve bi önceki sayfada ki yazılarını okurken ben bile insani duygularımla ağladıım ama
sizin buraya yazı yazması garibinize gelmiş asıl ben buna şaşırdım
şuan o kadar yalnız ki bizleri dost görüoyor içini bize döküyor ki ben çok çok iyi anlıyorum onu
allah kimsenin başına ve sizinde başınıza böyle bi acı versin istemem
düşmanıma bile vermesin
ama sizde yazarken biraz elinsaf edin
kusura bakmayın ama patavatsızlığınız olarak gördüm ben bunu

tüylerim diken diken oldu ben okurken bukadar kötü hissettiysem arkadaşımız ne yapıyor acaba. Allah yardımcısı olsun.
vefat edenlerin mekanları cennet olsun, nur içinde yatsınlar. geride kalanlara Allah sabır versin.

ya hakikaten çok üzüldüm.ne diyeceğimi şaşırmış durumdayım.....allah sabır versin.rabbim dayanma gücü versin......tüm kalbimle dua ediyorum....

bugun aglamadıgım kadar cok agladım... ee el bır gun aglarmıs sahıbı hergun.. allahım sıze sabır versin.. nur icinde yatsınlar..

senin adına çok üzüldüm cnm,.allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inş,
biliyoruzki hepimiz bi gün oraya gidecez, umarım sevdiklerimize kavuşup ahirette beraber oluruz,başınız sağolsun ,rabbim sabırlar versin,

Son düzenleme:
rabbim sabırların en büyüğünü versin çok büyük bir acı gözyaşlarımı tutamayarak okudum allah mekanlarını cennet eylesin...

Cok aci...çok çok aci...bogazim dugumlendi..soyleyecek hiç birsey bulamiyorum
Yattiklari mekan cennet olsun, Allah butun aileye sabirlar versin
Allahim...sen koruYarabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…