Youtube arkadaşımız için ve ailesi için dualarınızı esirgemeyin lütfen

yutub nasılsın canım , yazmadın bikaç gündür, zaman acını biraz alır umarım .....

Yutubum bize uğrayamıyorsun belki burayı okuyorsundur,inşallah iyisindir,karşıdan yapabileceğimiz hiç birşey yok ama ,yanındayız,acını anlıyor ve paylaşıyoruz,en kısa zamanda aramızda olmanı isteriz sevgiler...

yutubub cnm inşallah bu sayfa azda olsa acını hafifletiyordur bilmeni isterimki azda olsa acını paylaşmak isterim er yada geç kaçınılmaz son olan bu yola hepimiz birer birer gideceğiz önemli olan isyan etmeden sabırla tevekkül etmek inşallah bu sınavlara rabbimin bizden razı olacağı şekilde atlatırız ve sevdiklerimizle cennetinde buluşuruz

Mekanları cennet olsun Sizlere de Allah sabırlar versin
Kelimelerin tükendiği andır. Hepimiz duygu seli yaşadık okurken hissediyorum. Dualarım kaybettiklerinize ve size...

canım allah rahmet eylesin.kaderin önüne geçilmiyo ne yazıkki.çok üzüldüm.allah sabırlar versin.onlar cennete gittiler.sen içini sıkma.allahımız ne yazdıysa o olur.allah sabırlar versin arkadaşım

mekanları cennet olsun ;sen bir doktora git en iyisi çok büyük bir acı kolay degil Allah sana selamet versin bu kadar kaybın war ve kkdasın çok garibime geldi

öncelikle iyi dileğin için teşekkür ederim..seninde söylediğin gibi bu kadar kaybım varken yani başka bir ifadeyle kimsem kalmamışken burda olmam çok garibine gelmiş...bilmem hayatında yeri doldurulamayacak bu kadar çok kaybın oldu mu? olmadıysada dilerim olmaz..etrafındaki insanlar bir bir çekilipte tek başına kaldığında konuşacak birilerini istiyorsun eğer bulamıyorsan içini bi şekilde dökmek istiyorsun..senin burdaki ortamın nasıl bilmem ama biz 6.takımdakilerle buranın dışındada görüştüğümüz için herşeyimi bilirler..kimsem kalmamış işte anlamıyor musun..kime içimi dökeyim..üstelik bir ev düşün içinde annen baban ve kardeşinle mutlu olduğunuz bir sürü şey yaşadığınız bir ev işte..sonra bir anda ev müthiş bir yalnızlığa ve sessizliğe gömülüyor..onca güzel şeyin yaşandığı evde tek başına kalmak hiçte kolay olmuyor..hiçbişeyden başka ürperiyorsun..yanında kimse yoksa o sırada tutunacağın dalın sağlam olup olmadığını düşünemiyorsun..sadece anlatmak ağlamak istiyorsun..dilerim bu duygular içinde bişeylere canını atmak tutunmak zorunda kalmazsın..sana teessüf ederim..kızlar sizden ricam biliyorsunuz iyi bir kullanıcı değilim bu arkadaşımızın bu yazımı okumasını bi şekilde sağlayın siz daha iyi bilirsiniz..bana moralden çok üzüntü oldu..inanın ben hiç bu yönden bakmamıştım..burda olmamın garip olabileceğini o psikolojiyle düşünemedim..allah hiçbirinize dengesizlik yapacak kadar büyük acılar vermesin...içinizi dökecek kiminiz varsa elinizden almasın..çok üzgünüm hepinize teşekkür ederim tekrardan..

yutubum biz her zaman senınleyiz . canım en azından dualarımızda .......

acı kaybım olmadı aman olmasın da Allah cümlemizi görünmez kazadan beladan sakınsın seni şuan hiçkimse anlayamaz N.Hoca hesabına sana sdamdan düşen lazım 6.takımla özelde de görüşürüz demişsin ahbaplıgınızın daim olmasını temenni ederim ;lakin her biriniz başka kentlerde yaşayan insanlar olarak nerede ne kadar görüşebilirsiniz hassas bir dönemdesin şimdi sana ne dense olmaz ;ama ben objektif bakış açımı yazdım yani herkes gibi lişeleşmiş taziye sözcüklerini sıralayarak konuyu geçiştirmek istemedim yalancıktan laflar hiç tarzım degildir;yani belki senın farkında olmadıgın bir durum olabilir bu ama hakkiten garip geldi iyi ya da kötü diye yargılamadım ki bu zaten benim haddime degil yani ;ne bileyim ben olsam kkda olmak yerıne oturur hatim indiririm çıkar dolaşırım el işi yaparım vs herkesin rahatlama şeklı başkadır ama bura sanal neyi ne kadar çözebilir
sana kendi yakınlarımdan bir hadiseyi paylaşayım annemın halasının eşi anarya 50nc kapalı kamyonla anarya giderken kendi çocugunu ezerek öldürüyo neyse cenaze oluyo adamda bir sogukkanlılık aglamıyor ;bizim eş dost sagolsunlar bir de laf ediyolar:' vay be şerefe bak sanki pancar gömdi aglamıyo bile' neyse adam çok geçmiyor akli melikelerini yitiriyor sonra moral olsun düzelir diye iki çocuk yaptılar filan ama nafile sonra ms hastası oldu yatalak mzavallı bir şekılde öldü dag gibi adam ilk doktora götürdüklerinde doktor ne demiş biliyor musun :'bu adam şoka girmiş ne yaptıgını bilmemiş içinizde hiç mi aklı başında biri yoktu bir tokat atıp bunu aglatmadı' art niyet olmaksızın tüm kalbımdekileri sıraladım umarım anlatabilmişimdir seni üzdüysem üzülürüm niyetim bu degıldi kendimce iyilik edeyim uyarayım bir doktora git diyeydi..........

yutub mahvediyor her yazın benii.. ah canım arkdaşaım...
kendine iyi bak dua et onlara..
ama unutma çocukların eşin kardeşin teyzenin çocuğu var...
unutma onların sana ihtiyacı var...

her ateş gibi bu ateşte düştüğü yeri yakıyor
ölenlere Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin inşallah
bu dünya hayatı öyle geçici ki bir gün gelip baktığımızda herşeyin boş olduğunu anlıyoruz bunu birkaç kez yaşadım ve bu dünyanın muradı olmadığını anladım ancak ve ancak rabbime yakın olmak teselli eder bizleri yoksa o düştüğü yeri yakan ateş hiç sönmez ömür boyunca...

Allahim ne buyuk acidir bu aci:KK43:(( Rabbim rahmet eylesin kayiplariniza sizlerede bolca sabir versin yuce yaradan....

Allah sabır versin,Allah yardımcınız olsun. başınız sağolsun. Allah'tan vefat edenlere rahmet, kalanlara sabır diliyorum. mekanları cennet olsun inşallah

okurken tüylerim diken diken oldu Rabbim'in Verdiği bu acıyı nasıl kaldırır nasıl bilemiyorum yazacak kelime bulamıyorum arkadaşımıza baş sağlığı diliyorum Rabbim Peygamber sabrı versin ona mekanları cennet olsun

Son düzenleme:
canım Allah yardım etsin sizlere sabır versin onlar için yapılacak en güzel şey dua etmek ben de babamı kaybettiğimde bu acının hiç bitmeyeceğini sanmıştım. fakat insanız biliyorum insan inanamıyor gerçi unutamıyorsun her hatırladığında burnun sızlıyor yokluğunu hatırlıyorsun. ama geride kalanlar için metanetli olmak gerek . onlar gerçek düyadalar ve bir gün sevdiklerimizle kavuşacağız esas orası gerçek dünya sen onlara her dua ettiğinde onlara hediye olarak gidermiş. her duanda onlar iyi bir evlat yetiştirdikleri için bir mertebe daha yükselirlermiş onlar için dua edelim

X