Youtube arkadaşımız için ve ailesi için dualarınızı esirgemeyin lütfen

yutub gerçekten boğazımda düğümlendi bişiler Allahım sabır versin tabiki dualar edices ailene Rabbim mekanlarını cennet etsin günahları varsa eğer affetsin dicek bişey bulamıorum bu yazdıklarımlada seni üzdüysem çok özür dilerim...

ayy canım yutupcum.allah sizlere bol sabır versin inşallah.ölmüşlerinizede canabı rabbil alemin rahmet eylesin.mekanlarını cennet kabirlerini nur eylesin.peygamberimize komşu eylesin inşallah.canım acını anlıyorum.ben de 3yıl önce annemi ani diyebileceğim bişekilde kaybettim.daha alışamadım.sanki benim duygularımı yazmışsın.benim babam yaşıyo çok şükür ama o da duramıyo annemsiz.nere gitse kendisini sanki sığıntı gibi hissediyo.biz elimizden geleni yapıyoruz ama hep boynu bükü durur.onu öyle her gördüğümde annemin acısı daha beter vuruyo beni.annem rahmetlinin bi kazağını aldım.en son giydiği hala durur.gider giderr bi koklarım.dediğim gibi canım allah sabır versin inşallah.cimle ölmüşlerimizin de maknı cennet kabri geniş ve nur olsun.

ah yutubcum ah o kadar kötü oldum ki boğazım düğümlendi..acını anlayabilmeye çalışıyorum ama anlayabildiğim kadarı bile o kadar azdır ki senin yürek yangının yanında ..
ölüm zor ki ben birgün anne babamın öleceğini düşününce ağlayan biriyim.. ki o kadar da zor ağlayan birisiyim ama senin satırlarını okurken gözyaşlarıma engel olamadım..
zaman öyle bir şey ki her şey geçecek acın asla bitmesede hafifleyecek lütfen güçlü ol ve en kısa zamanda psikolojik yardım al lütfen canım

İnanamıyorum ya...Böyle birşey okuyacağımı tahmin edemedim...
Bir aileden 5 kişi..
İnsanın en yakınları...
Allahım nasıl dayanılır ki böyle bir acıya...
Ne diyeceğimi bilemiyorum...
Allahım sabır versin size... Çok çok büyük sabır...

canım benim inan sabahtan beri girip okuyup çıkıyorum. belki girersin birşeyler yazarsın diye bekledim. seni bu şekilde metanetli görmek beni mutlu etti. metanetini korumalısın evet ama tamamen içine atma. seninde deşarj olmaya ihtiyacın var. sık sık uğra buraya. içinden ne geçiyorsa yaz. yazmak konuşmaktan daha kolay çünkü. sizler için duacı bu kadar insan var burada. tekrar ailene rahmet, sana sabır diliyorum rabbimden...
düğümlendim nefes almakta zorlanıyorum senağlama

canım yazdıkların boğazıma takılı yumru gibi dayanamıyorum ağlıyorum acın hafiflemez biliyorum ama takdiri ilahi lütfen kendini tutma ve ağlamak istiyorsan ağla unutma ne olursa olsun arkalarında senin gibi sizler gibi evlatlar bıraktılar başın sağolsun...

Arkadaşımızın başı sağolsun..Allah rahmet eylesin hepsine..

Sözkonusu ölüm işte; anlatacak kelime yok..

Ben bir kişinin yokluğuna dayanamazken,insan aynı anda 5 kişinin acısına nasıl dayanır?Dualarımız seninle canım.Allah mekanlarını Cennet eylesin.Başın sağolsun....

Okurken ben bile göz yaşlarına boğulup yüreğim sızlıyorken sizin hissettiğiniz acıyı tahmin etmek zor değil..
Allah mekanlarını cennet etsin inşallah..
Sizede sabırlar versin Rabbim..

offf... ağzım açık gözümde yaşlarla kalakadım. Allah çok büyük sabırlar versin saana canım. mekanları cennet olsun. dilim tutuldu..

Allah sabır versin.Bizler de binbir bahaneyle ailemizi ihmal ediyoruz.Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın

okuyorum tekrar okuyorum :çok üzgünüm: en sevdiklerin annen baban annenanneciğin annenin bi yarısı dediğimiz teyzeciğin off çok zor olmalı Allah mekanlarını cennet etsin sana büyük sabırlar versin yarabbim :Saruboceq:

yutubum güzelimm...
canı benim...
güçlü arkadaşım...
Allah sabrını versin tüm dularımızda eksik etmicez aileni canım...

canım benim.teselli edilmez biliyorum.çok acı,yazını okurken ağladım.allahım dayanma güçü,sabır,kuvvet versin.
hayatlarını kaybeden tüm yakınlarının mekanları cennet olsun.dualarım seninle yutubum.allahım nolur yar ve yardımcı ol.:Saruboceq::Saruboceq:

yutup ne diyeceğimi bilemiyorum bu nasıl bir acı
başın sağolsun allahım mekanlarını cennet eğlesin senağlama

Ailesinin mekanı cennet olsun..
Arkadaşımıza da sabır versin Rabbim inşallah:Saruboceq:

kelimelerin kifayetsiz kaldığı yer sanırım burası......
nefesim kesildi okurken..ne denirki bilemiyorum..
başı saolsun..allah geride kalanlara sabır versin...

yutub cnm öyle yazmışsınki sanki banim ailemi anlatmışsın cnm ya okurken gözümün yaşını tutamadım benim anemde babama ben senden önce öleyim acına dayanamam der babamda sen ne düşünüyon hatun biz allahın izniyle beraber öleceğiz der şimdi o söz beydinimde yankı yapıyor canım dün kuranımı okudun aileciğine hediye ettim yolladım mevlam haberdar etmiştir inşallah sabrına hayran kaldım inşallah mevlam sabrını dahada çok arttırsın ki artık sorumluluğun daha çok artmış allah kolaylık versin cnm

X