Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

çörekotu yağı çok kötü içtikten sonra ağzınıza gelip duruyor tadı gün boyu
bu da çok kötü acı acı zencefil tadı pütür pütür tarçın ayyy :kusmuk:

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle zayıflama konusunda hepinize başarılar diliyorum ben gerçekten zayıflamak için bir çok yol denedim. İlk deneme Dukan diyeti ile başladı fakat çok uzun ve sancılı günler geçirdim. ANladım ki uzun diyetler bana göre değil :))
Ardından sporla kilo vermeyi denedim yaklaşık iki ay hiç diyet yapmadan spor yaptım ve kilo verdim fakat sporu bırakınca eski formuma geri döndüm. Delireceğim sandım, sonra sağolsun arkadaşın önerdiği bir siteden aşağıdaki yoğurt kürü tarifini denedim ve yaklaşık bir ay süreyle uyguladım.
http://kadinderki.com/zencefilli-limonlu-yogurt-kuru.html
Uyguladığım süre boyunca da günlük yirmi dakika, yarım saat arası yürüyüşler yaptım. İnanmayabilirsiniz ama tam 4 kilo verdim ve ideal kiloma kavuştum. Şu an yoğurt kürü ile devam ediyorum formumu tutmaya. Ama eskisi gibi sık sık yapmıyorum haftada iki gün uyguluyorum linkteki programı. İnşallah siz de benim gibi hem zayıflayıp hem de formunuzu korursunuz.
İyi zayıflamalar diliyorum hepinize. İnsan ideal kilosuna kavuşunca herkes bir farklı bakıyor :KK66:

Ben de yaklasık 10 gun yaptm bu kuru 1.5 kilo gitti.Fakaat bir kac gun icinde yarim kilo geri geldi.Sanirim vucuttaki odemi de attigi icin ilk bir hafta hepsini kilodan vermis gibi oluyorsunuz ama yine de etkili bir hftada bir kilo ,ayrica inanilmaz tok tutuyor.Yeme krizim geldiginde hemen bu karisimi yapiyorum.10 dakika sonra yeme istegi falan kalmiyo hatta zorla yiyorum.Biraz spor yapilsa 1.5, 2 kilo cok rahat verilir .

Herkese merhaba, bu kürü çok fazla duydum ama her yerde farklı şekilde :/ burada okuduklarım dışında gece yatmadan 2-3 saat önce haftada 2 defa diye duymuştum. istikrarlı olma konusunda biraz başarısızım ama haftada 2 kere yapabilirim diye düşünüyorum :110:. yerken biraz zorlandığım için biraz sulandırıp içmeyi deneyeceğim. şuan kilomu bilmiyorum yarın sabah yazarım gerçi regl olma dönemindeyim ama bakıcaz artık :) vermem gereken kilo az 3-5 kilo falan ama vermeme fayda sağlamasa bile tatlı krizlerimi engellese kardır :KK48:. sonuçları da paylaşmaya gayret edicem benim içinde bi motive olur. Hepinize sevgileer :KK25:

Bu kuru arkadasim bahsetmisdi bana onada arkadasi soylemis (oda diyetetisyen (ama ben bilmiyodum)
Haftada iki kez yap diyor bende bu aksam uygulucam bakalim

Bu kuru arkadasim bahsetmisdi bana onada arkadasi soylemis (oda diyetetisyen (ama ben bilmiyodum)
Haftada iki kez yap diyor bende bu aksam uygulucam bakalim

Merhaba sandriyon sandriyon haftada iki kez sadece akşamları olarak mı söyledi arkadaşınız ? Ben doğru sonucu görmek için henüz başlamadım regl dönemimin geçmesini bekliyorum. Uygulamanız hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirm :KK70: görüşmek üzere. Sevgiler:KK25:

Merhaba sandriyon sandriyon haftada iki kez sadece akşamları olarak mı söyledi arkadaşınız ? Ben doğru sonucu görmek için henüz başlamadım regl dönemimin geçmesini bekliyorum. Uygulamanız hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirm :KK70: görüşmek üzere. Sevgiler:KK25:
Evet canim
Haftada 2 kez aksam yatmadan 3-4 saat once yapilmali demis
Ben dun yaptim yedim digerinide cuma yapip yicem

kilom şurada bi dursun 59.9 kg bu akşam başlıyorum bakalım. Yediklerime zaten bi süredir dikkat ediyorum yürüyüş ve bu tarifide ekliyorum hayatıma bakalım sonuç ne olacak :KK39:

kilom şurada bi dursun 59.9 kg bu akşam başlıyorum bakalım. Yediklerime zaten bi süredir dikkat ediyorum yürüyüş ve bu tarifide ekliyorum hayatıma bakalım sonuç ne olacak :KK39:
Ben aslinda 2 haftada bir tartilacaktim ama bu Sabah dayanamadim tartildim 66dan 65e indim -1kg cepte ohhh

Vaay süpeer :KK73: bu kürden başka yaptığın bir şey var mı ?
Evet canim her gun 1l detoks suyum var biraz da dikkat ediyorum 6dan sonra yemiyorum
aslinda kür haftada 2 yapilmali, ben cuma gunu eve gec girdim ve vaktim olmadi
Cumartesi gunude asure gunum vardi baya biseler yedim :olamaz: ustelik regl doneminden yeni ciktim
Sukur buna ragmen 1 kilo gitmis

Evet canim her gun 1l detoks suyum var biraz da dikkat ediyorum 6dan sonra yemiyorum
aslinda kür haftada 2 yapilmali, ben cuma gunu eve gec girdim ve vaktim olmadi
Cumartesi gunude asure gunum vardi baya biseler yedim :olamaz: ustelik regl doneminden yeni ciktim
Sukur buna ragmen 1 kilo gitmis

O zaman maşallah sana :KK9: ahh şu 6 dan sonra bir şey yememeyi bende yapabilsem keşke :olamaz:
Hadi bakalım sağlıklı verilen nice kilolara inşallaaah takipteyim :KK66:

O zaman maşallah sana :KK9: ahh şu 6 dan sonra bir şey yememeyi bende yapabilsem keşke :olamaz:
Hadi bakalım sağlıklı verilen nice kilolara inşallaaah takipteyim :KK66:
sagol canim
acelem yok aslinda haftada yarim kiloda versem raziyim :)
Neden 6dan sonra yememeyi basaramiyosun ?

Ailecek yemek yediğimiz için o da saat 8 i buluyor maalesef sonrasında da illa bişeyler yiyorum atıştırmalık :olamaz:
Acıkma değil de işte sıkıntıdan olsa gerek genelde meyveyle geçiştiriyorum ama arada kaçamaklarımda oluyor bakalım yavaş yavaş bırakmaya çalışcam bu kaçamakları

Ailecek yemek yediğimiz için o da saat 8 i buluyor maalesef sonrasında da illa bişeyler yiyorum atıştırmalık :olamaz:
Acıkma değil de işte sıkıntıdan olsa gerek genelde meyveyle geçiştiriyorum ama arada kaçamaklarımda oluyor bakalım yavaş yavaş bırakmaya çalışcam bu kaçamakları
Kure basladinmu canim naptin?

Kure basladinmu canim naptin?

evet canım pazar günü ilkini yaptım diğerini de bu akşam yapacağım. dün annem söyledi bir tv programında diyetisyen Murat Topoğlu 'da vermiş bu kürü ama o öğlen öğünü olarak tavsiye etmiş o yüzden acaba diyorum haftada iki kez az mı yapıyoruz ki bilemedim :KK64:

X