Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Ben 61.900 düm karbondihidrat diyetiyle beraber uyguluyorum 13 günde 2 kilo gitti 59.900 oldum .Kür işe yarıyomu pek anlayamadım açıkcası. Ama devam edicem bakalım.

Herkese günaydın,

Başlayalı 6 gün oldu. Dünde yazmıştım. Tabii yediklerimede dikkat ediyorum 1 kilo vermişim sabah tartıldım. Bu kürün faydasımıdır bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim. Göbeğimin yavaş yavaş düzleşmeye başladığını hissediyorum. Arkadaşlarımda farketti. Onlarda başlayacak. Sonuçta yoğurt sağlıklı birşey. Zararı olacağını sanmıyorum. Diğer kullanan arkadaşlarda düşüncelerini yazarsa seviniriz.

Sevgiler,

günaydınlar çok duydum bnde bu tarifi bu akşamdan itibaren başlıyorum bndee göbişşş çookkk bendeeeeeeeee :KK61::KK61:

Merhabalar,
bugün 14 gün oldu sabah tartıldım. 2 kilo gitti. İnternette okudum 2 hafta yapın sonra biraz ara verin yazıyor. 1 hafta ara vereceğim. Sonra yine yapacağım. Tabii yediklerimede dikkat ediyorum. 2 kilonun gittiğini görünce sevindim. Diğer arkadaşlar deneyimlerinizi bekliyoruz. Kimse yazmıyor. Göbek için gerçekten faydası oluyor.

Merhabalar,
bugün 14 gün oldu sabah tartıldım. 2 kilo gitti. İnternette okudum 2 hafta yapın sonra biraz ara verin yazıyor. 1 hafta ara vereceğim. Sonra yine yapacağım. Tabii yediklerimede dikkat ediyorum. 2 kilonun gittiğini görünce sevindim. Diğer arkadaşlar deneyimlerinizi bekliyoruz. Kimse yazmıyor. Göbek için gerçekten faydası oluyor.
ben daha başlayamadım ya balık kavağa çıknca başlıcam herlade ben:KK17::KK17:

Merhabalar,

Bende 2 hafta hergün yaptım, faydasını gördüğümü daha önce yazmıştım zaten. Çevremdeki herkes te aynı fikirde. Şimdi 1 hafta ara verdim. Perşembe günü tekrar başlayacağım. Yine 2 hafta yapacağım.

bende pazar akşamı başladım 3 gecedir yapıyorum ama dün midem çok ağrıdı kür mü yaptı acaba dedm ama çok şükr bugn bişey yok heee bn sumak kullanıyrm acı yiyemeyenlere tavsiye olabilr dün akşamda zencefil ve zerdeçal koydm pul biber yerine nette bunlarda olabilr diye yazıyo

Kızlar bu kürle sirkeli ballı su beraber kullanılır mı sizce ,?

Kızlar bu kürle sirkeli ballı su beraber kullanılır mı sizce ,?
Sirkeli ballı su ile denemedim. ama çok fazlada karışık olabilir o şekilde mideyi bozabilir. Sabah sirke akşam pul biber falan. Bence sırayla denense daha iyi olur. Zaten yoğurt karışı 2 hafta sonra 1 hafta ara veriliyor.

Bende başlıyim zaten diyet yapıyorum ara öğünlu bir şekilde diyetisyen verdi alıştım çok da iyi geldi tok tutuyor normalde çok acikirdim ama şimdi süperim yoğurt yiyodum ama yatmadan önce değil gün boyunca şunu yapıyorum
Sabah 8 9 arası kahvaltı
Yumurta ve sebzeli 2 dilim ekmek
Saat 10 da 1 bardak süt icine tarçın 2 ceviz . (Yağ yakici)
Öğle saat 12 13 gibi sebzeli yemek salata
saat 2.30 ile 3.30 spor
Saat 4 de yarım elma
Aksam saat 18 19 gibi bi tabak çorba ve salata
Günde 2 lt su
Haftada 2 kilo verdim
Bundan hariç şimdide sabah limonlu suyla akşam yatmadan yoğurt yesek süper olur

Su icmelisin spor yap yeşil çay tuket
Yoğurdu gün içinde bir kase tukediyorum
Her gün değil ama hemen hemen her gün 2 kaynamış yumurta yiyorum
Ekmeği azalttim
2 lt den fazla karışımlı su tukediyorum
Yaklaşık 1 saat evde leslie ile spor yapıyorum

Sonuç;
Kabızlık falan kalmadı cok şükür ayrıca kilo verdim cevremdeki herkes farketti beni gören herkes zayiflamissin diyoo..

Cooooook mutluyummm:)

Bende 162 boyum son üç ayda 62 kg dan 68 e çıktım şimdi 2evde leslie Walking e başladım 46 dakika boyunca yürüyosun çok güzel yoğurt kürünede başladım ben tadını çok beğendim acıyı sevdiğim için yedikten sonra uyuyana kadar vücudunun yandığını bağırsakların hareketlendiğini hissediyorsun 15 gün sonra tekrar yazıcam sonucu

X