Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Ay bunu bulduğum iyi oldu, bugünden itibaren başlıyorum sonuçları iletirim :)

Hadi bismillah :stop::KK14:

selam arkadaşlar bende yeni duydum ve paylaştıklarınızı okudum bende bu akşamdan itibaren uygulamaya başlıyorum. yanında ip de atlayıp deneyeceğim. birde karbonatlı suyu denemek istiyorum. gelişmeleri yazarım.

günaydın arkadaşlar dün akşam yoğurt kürüne başladım. tadı fena değildi. bakalım nasıl gidecek göbüşler

Bende dün akşam başladım . 5 kg fazlam var hiç canım her bahar yaptığım sıkı diyetlerden yapmak istemiyor .
Bu sene biraz daha rahat davranasım var termal şort siparişimi bugün verdim su içmeme dikkat edicem .
Zaten yıllardır diyetde gibiyim şekersiz çay , ekmek günde en fazla 2 dilim arada cozutmalardan dolayı kışları illa bu 5 kilo geri geliyor.Bende geri vericem diye uğraşıp duruyorum .
En az bir ay bu yoğurt kürüne devam etmeyi planlıyorum bakalım nasıl gidecek.

Arkadaslar merhaba. Ben yaklaşık 3 aydır diyet yapmaya calisiyorum evet kilo verdim vermesine fakat dogumdan dolayi bi türlü gobegim gitmiyo. Simdi bu yogurt kurune basladim Allahin izniyle insallah bi faydasinida görürüm. Göbek eritmek icin yuruyus sart diyolar,ben oturdugim yerden dolayi ve çocuğum daha kucuk oldugu icin yuruyuse cikamiyorum. Sorucagim sey ben daha ilk dogum yaptigim zamanlar gobek eritme cihazı almıştım bilirsiniz titreşimli oluyo. Sizce bunu gun icin de bu kürle hemde diyet imle uygulasam faydası olurmu lütfen bana yardimci olun göbeğim den nefret ediyorum :KK43::KK43::KK43:

Arkadaslar merhaba. Ben yaklaşık 3 aydır diyet yapmaya calisiyorum evet kilo verdim vermesine fakat dogumdan dolayi bi türlü gobegim gitmiyo. Simdi bu yogurt kurune basladim Allahin izniyle insallah bi faydasinida görürüm. Göbek eritmek icin yuruyus sart diyolar,ben oturdugim yerden dolayi ve çocuğum daha kucuk oldugu icin yuruyuse cikamiyorum. Sorucagim sey ben daha ilk dogum yaptigim zamanlar gobek eritme cihazı almıştım bilirsiniz titreşimli oluyo. Sizce bunu gun icin de bu kürle hemde diyet imle uygulasam faydası olurmu lütfen bana yardimci olun göbeğim den nefret ediyorum :KK43::KK43::KK43:
Plates yap canım. Kesin faydasını göreceksin:KK66:

Yaaa arkadalar ben konu acmak istiyorum ama bulamadim nasil yapiliyor soyleyebilrmisiniz.bi konuda danismak istiyorum herkesin fikrine

Ben bugece başlıyorum, 168 boyum kilom bu sabah 55.8di 53e düşmek hedefim 3ay önceki gibi yani, 2ayda 53ten 59a çıktım aldığım antidepresanlar yüzünden,iştahımı inanılmaz açmıştı devamlı yeme halindeydim. neyseki ilacı bıraktım iştahım kesildi şükür tekrar 55e düştüm ama düzeni bırakınca çabuk kilo alıyorum bu Küre başladım bakalım 1haftada 53e düşebilicemmi sonuçları gün gün paylaşıcam :KK54:

Eklentiler

• IMG_20150419_010357.jpg
    IMG_20150419_010357.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 997
Ben Yaptım tam on beş gun ama öle abartı kılo verdırmıyor sağlıklıdır tamam ama kılo verdırıyor dıyeyecem dukan spor ve bu kur aynı anda devam ettım sonuc bır ayda 4 kılo yanı o kuru yapmasam bıle verılırdı o kılo ben ıse yaradığını sanmıyorum

Ikı sene oncede ben yogurt zencefıl zerdeçal karışımı bı kur vardı onu yapmıştım gunu Gününe onunlada kilo veremedım yogurt kurlerıne ınanmıyorum ben

Babam göbekli blriydi ki yer ve içerde. Geçen haftasonu gittiğimde çok ciddi göbekte incelme gördüm. Gece yatmadan bu kürden yiyorum dedi ondan öğrendim. Bu akşam ikinci akşam gerçekten yarıyormu deneyip görücem sizlerle de paylaşırım

Evet hanımlar dün akşamdan itibaren bende başladım. Nedeni malum sonuç, gözlerimle görmesem kesinlikle uğraşmazdım şuan 1.68 boyunda 60 kiloyum demeyin öyle orantılı diye yanlar göbek ah o birde basen. 1 hafta sonra farkları resim olarakda aticam denemeye değer. P_20150531_233959.jpg

Evet hanımlar dün akşamdan itibaren bende başladım. Nedeni malum sonuç, gözlerimle görmesem kesinlikle uğraşmazdım şuan 1.68 boyunda 60 kiloyum demeyin öyle orantılı diye yanlar göbek ah o birde basen. 1 hafta sonra farkları resim olarakda aticam denemeye değer.Eki Görüntüle 1546309

Bende bu akşam baslamaya karar verdim
sonuçlarını bekliyorum :)

X