Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

ben 4 gundur deniyorum bu kuru bakalim pulbiber cok faydali zaten 15 gunde cok farkediyormus diyorlar

6 gündür uyguluyorum bu kürü. Gece yatmadan önce yiyorum. İçimde gök gürülüyo resmen. Uyuyana kadar dinliyorum :) Sabah tuvalete çıkarır diyorum ama yok. Gün içinde tuvalete çıkıyorum ama kabız olmuş gibi zor oluyor :KK43: Yine de 2 hafta devam edeceğim. Acaba pul biber miktarını 1 tatlı kaşığına çıkarsam işe yarar mı size ???

Bende bir ümit başladım bugün 4. günüm. Sonucu yazarım.

merhaba arkadaşlar bende dün başladım inş faydasını görürüz hep birlikte

Merhaba biz eşimle beraber başladık bu küre eşim 1 kilo vermiş ben daha tartılmadım ama gerçekten işe yarıyo

Merhaba arkadaşlar bende yoğurt kürüne basladim bugün 2. Günüm öncesinde İsveç diyeti yaptim ve ondan yaklasik 4kilo verdim, bakalim bununda faydasini gorebilecekmiyim

İsveç diyeti nasıl oluyor kaç gün süreyle yapıyorsun
Canim isvec diyeti 13 günlük, özet olarak: kahvaltıda kahve, öğlen ve aksam yemekleri ispanak brokoli yumurta biftek ağırlıkli, en az 2 litre su, internetden bakarsan daha detaili bilgi alabilirsin, daha fazla kilo veya az verende vardir tabi bu kisinin bünyeye bağlı

Canim isvec diyeti 13 günlük, özet olarak: kahvaltıda kahve, öğlen ve aksam yemekleri ispanak brokoli yumurta biftek ağırlıkli, en az 2 litre su, internetden bakarsan daha detaili bilgi alabilirsin, daha fazla kilo veya az verende vardir tabi bu kisinin bünyeye bağlı
Ben vejetaryenim et yemiyorum,brokoli de yiyemedim tadını sevmedim acaba akşam başka bişey yesem olur mu

Hmmm bilemedim şimdi, baliktami yiyemiyorsun? ozaman her akşamlari farkli yesilikle salata ye :-/ yada seni tok tutacak ama kalorisi az olan seyler ye.
Balık ta yemiyorum işte onun yerine sadece salata yesem gerçi ben 88 kiloydum kendi çabalarımla 75 kiloya düştüm şimdi daha 10 kilo daha vermem lazım ama artık vücut durdu kilo veremiyorum işte

10 gunde 2 kilo gayet iyi bence zira bir insanlar 2 haftada 5 10 kilo vermek istiyor bu cok yanlis o yuzden iyi gidiyor sun 1.5 ay yogurt kurunu bende denedim gercekten faydasi var

10 gunde 2 kilo gayet iyi bence zira bir insanlar 2 haftada 5 10 kilo vermek istiyor bu cok yanlis o yuzden iyi gidiyor sun 1.5 ay yogurt kurunu bende denedim gercekten faydasi var
İncelme oldu mu. Sadeve bel bolgesinde mi incelme sagliyor. Basen de ise yarar mi bilginiz var mi :)

X