Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Herkese Merhaba...

Dün başladım bu kürü yapmaya. Ama aklıma takılan bişey var. Ramazan ayı geldi malum. Bu kürü sahurda, yemek yedikten sonra mı? Gece yatarken mi yapmalıyım ??? Kafam karıştı. o_O

Herkese Merhaba...

Dün başladım bu kürü yapmaya. Ama aklıma takılan bişey var. Ramazan ayı geldi malum. Bu kürü sahurda, yemek yedikten sonra mı? Gece yatarken mi yapmalıyım ??? Kafam karıştı. o_O
Sahurdan sonra yap.sonuçta sahurdan sonra yemek yemeyeceksin.

unettee, post: 41409156, member: 122216"]Ama öncesinde başka şeylerde yiyeceğim ya yinede etkisi olur mu?[/QUOTE]
Hımmm o zaman yatmadan önce ye.cevabı kendin vermiş oldun canım.

Bence bunu iftardan sonra yapmakta fayda var çünkü arkadaş yatmadan önce yaptığından diğer gün çokca tualete çıktığını belirtmiş, her tualete gittiğimizde su kaybederiz ve bu hayatımızı tehdit eden bir durumdur, bundandır ki insanlar ishalden dolayı hayatını kaybetmekteler. Eğer iftardan sonra yersek su da içebilriz ve kür etkisini göstermeye başladığında su içer ve vücudumuzdaki su seviyesini dengede tutabilriz. Tabi bu benim fikrimHoppa

kızlaar geç kalmışım ama hala yaşayan varsa yardım etsin bnçana ben bu yoğurt kürünü sulandırıp pipetle içiyorum yoksa tadına pek dayanamadım sorun olmaz herhalde dimii? cevap bekliyorum noluur ☺️☺️

kızlaar geç kalmışım ama hala yaşayan varsa yardım etsin bnçana ben bu yoğurt kürünü sulandırıp pipetle içiyorum yoksa tadına pek dayanamadım sorun olmaz herhalde dimii? cevap bekliyorum noluur ☺️☺️

O kadar dayanilmayacak bir tadi yok ama önemli olan pulbiber yogurt vr limonun bünyeye girmesi :) şekli önemsiz bana kalirsa

Yaklasik 10 gundur Bu kuru kullaniyorum .yediklerimede dikkat ediyorum gunluk en az 2 litre su tuketiyorum. Iyi kotu yuruyuste yapiyorum ama 1 bucuk kilo verebildim gozle gorulur bi incelme henuz yok normalmi sizce ?

Ne güzel kilo vermissiniz ben zaten çok zor veriyorum ciddi diyet deneyimim de 5 kilo verdim kısa bir süre sonra geri aldım. Şimdi ise hiç basliycak motivem yok çok kilolu değilim ama vücut yağ oranim fazla. Her gün olmasa da yoğurt kürünü yesem fayda eder mi ki ?

Bu kkuru iki hafta ara vermeden denemeyi oneriyolar ...ara vererek yaparsan fayda goremiyebilirsin ..ama tadi guzel en azindan ben severek yiyorum :)
Ne güzel kilo vermissiniz ben zaten çok zor veriyorum ciddi diyet deneyimim de 5 kilo verdim kısa bir süre sonra geri aldım. Şimdi ise hiç basliycak motivem yok çok kilolu değilim ama vücut yağ oranim fazla. Her gün olmasa da yoğurt kürünü yesem fayda eder mi ki ?

Ben yeni başladım hanımlar haftalık bilgi verebilirim size :) şuan cok iyi gidiyor umarım böyle devam eder
:KK49:

Sormaa bu zamana kadar denemedigim yontem kalmadi. Ne otlar ne kurler yedim ictim. Verdim ama hep geri aldim. En iyisi azcik spor yapmak kendimi kandirmaya gerek yok. Diyet yapmadim 5 6 ay vucudumu bi dinlenmeye aldim sporla tekrar basladim. Ayda 7 kiloyu yattigim yerden ve gunde 2.5 litre kola icerek verdim bn :-) cok garip ama bi sise kolayi icmeme ragmen yata yata 7 kilo vermistim. Ama aldim tabi geri. Once kolayi biraktim COK ZOR OLDU diyet yapmk kadar zor hemde. Sonra kalori saymaya basladim. Bi iki gitti spora basladm ip fln atliyorum yuruyorjm egzersiz yapiyorum cok enteresan bi sekildr kilo vermem durdu :) delircem ya sarimsak tursusu iciyom elma sirkesi iciyom sarimsagi yutuyom yesilcay mate cayi biberiye caylarini iciyom kafama gore. 10 gunde 3 kilo verdim simdi tartildim bi kiloyu geri almisim :-) :-) ciddi anlamda psikolojim bozuldu. Gebersemde yemicem 70 le basladim o tarti 47 yi gorecek arkadas :-) bn kolami birakmisim kendimi bildim bileli bagimliyim oyle ki kahvaltida bile icerdim o kolayi bn feragat ettiysem koladan hc bsy engel olamaz bu kiloyu vermeme. Gider midemi aldiririm :-) basaramayacak hic bsy yok verilecek o kadar :-)
Abla öncelikle özgüvenin ve cesaretinden dolayı sizi tebrik ediyorum, kolayı bırakmak gerçekten zor olmuş olmalı. yanlış anlamadıysam 47 kilo mu olmak istiyorsunuz?? eğer ki 47 istiyorsanız boyunuz kaç acaba?? şimdiden teşekkür ederim. İnşallah sağlıkla istediğiniz kiloya düşersiniz :)

Herkese merhaba,

Bende yoğurt kürüne beş gün önce başladım. Henüz çok değişiklik yok. Fakat bir arkadaşım inceldin sen dedi bana. Bakalım artık. 64 kiloyum, boyuma göre 55 olmam lazım. Doğum kilolalarımı vermeye çalışıyorum. 15 verdim fakat 9 kilom daha var. Denemeye devam eden arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim. Bende yazacağım. Bugün gece yediğimde altıncı gün olacak. Sanırım 10 gün aralıksız devam etmek gerekiyor zaten. Birde dikkat ediyorum ölçülü yiyiorum.

Sevgiler,

X