Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Bide emziriyosun galiba hic girme bu kur isleriNe. Ne bileyim sutun azalir arkadasin dedigi gbi aci fln olur belki bebisin istemez hic deneme. Bebegini 10 dakika emzirince gunde bir saat yuruyus yapmis gbi kalori yakiyosun baktiydim bi ara ablam icin yanlis olabilir kendinde bak. Karbonhidrati sekeri cikar sadece yemeklerden meyvelerden aldigin yeter sana. al bi ip atla dur bos kaldikca 20 dk atlasan bile yeter cok guzel kilo verirsin emin ol
Evet emziren anneler emzirme esnasinda 1 ögunluk kalori yakiolarmis mamayla falan ugrasmasida zor olur gece falan hazirlamk emzirmek rahat oluo

arkadaşlar ben üç gecedir yapıyorum ve inanın işe yarıyo karın bölgemdeki şişkinlik gitti 1 yaşında oğlum var sezeryanla doğum yaptım göbek bölgemi ne yaptıysam indiremedim ama bu kür gerçekten işe yarıyo ama bunun yanında bol bol su içtim yememden de kıstım zaten mide küçülmeye başlayınca iştahınızda azalıyo asla pes etmeyin 29 yaşındayım şimdiye kadar bütün gün aç bile gezdim göbeğimi indirmek için ama hiçbirşey bu kadar etkili olmamıştı ilerleyen zamanlarda ki değişimi de sizinle paylaşırım

emziren annelerde yapabilir ben emziriyorum ve hiçbir yan etkisi yok sonuçta ilaç değil kimyasal hiçbirşey yok limon nane pul biber hepsi bu şimdiye kadar bunların zararlı olduğunu da duymadım aksine çok faydalı besinler

Benimde 3.günüm light değil normal yoğurtla yapıyorum.ama yatmadan yarım saat değilde 3 saat önce yiyorum.Birde bunu yedikten sonra su içibilir miyiz?Susatıyorda beni...

arkadaşlar ben 103 kiloyu şuan 8-9 ayda 76dan buralara kadar çıktım bir anda.çok kötü durumdayım psikolojik olarakta dikkat etmek için uğraşıyorum fazlasıyla bi çok şeyi çıkardım ama bazı şeylerede hayır diyemiyorum. spora gittim oda oladı bana göre değil yani daha cok alıyomusum gibi hissettim ters tepki yapıyo sanki :) herneyse bu küre başlıycam bende bu geceden itibaren. ne kadar işe yararsa o kadar kar bana .tabi dikkati biraz daha arttırıcam tek derdim çikolata ve hamur işiyle oooooooooooooooooooooooooooooooooooooffffffff.tatlıya ve hamura zaafım var galiba:mad:

arkadaşlar ben 103 kiloyu şuan 8-9 ayda 76dan buralara kadar çıktım bir anda.çok kötü durumdayım psikolojik olarakta dikkat etmek için uğraşıyorum fazlasıyla bi çok şeyi çıkardım ama bazı şeylerede hayır diyemiyorum. spora gittim oda oladı bana göre değil yani daha cok alıyomusum gibi hissettim ters tepki yapıyo sanki :) herneyse bu küre başlıycam bende bu geceden itibaren. ne kadar işe yararsa o kadar kar bana .tabi dikkati biraz daha arttırıcam tek derdim çikolata ve hamur işiyle oooooooooooooooooooooooooooooooooooooffffffff.tatlıya ve hamura zaafım var galiba:mad:

Ben de tatlıya hayır diyemiyorum onun için 2 3 günde bir bir tane çikolata alıyorum yoksa toplu alışveriş yaptımmı hepsi bi günde bitiyo :kk77: 1 aydır yeşil çaya ve bu küre başladım bugün tartıldım 3 kilo vermişim :KK50:

Bende bu aksam başladım 15 sonra sonucları yazacağım ınsallah faydası olur kuru deneyen arkadaslar yorumlarınızı yazarsanız motıvasyon olur

Ne yaparsam yapayım beceremediğim diyetlerden bıktığım için yeni bir kür keşfettim ve 2 haftada 1 beden inceldim. Nasıl mı? Önce kendimi anlatayım isterseniz. Hayatıma başka bir şehirde tek başıma devam etmek zorunda kaldım.Dolayısıyla yemek düzenim, uyku düzenim mahvomuştu. Bazı sağlık sorunlarımdan dolayı kortizonlu ilaçlar da aldım. Sene başında 53 kilo olan ben, sene sonunda 64 kilo olmuştum. İnternette aralıksız araştırma yaptım ama çoğu diyet aynı şeyi söylüyordu: kepek, tambuğday ekmeği ye, yok kibrit kutusu kadar peynir yok sebze yok şu zaman şunu ye şu zaman şunu yeme vs. Evet bunları düzenli uygulayan insan çok iyi kilo verir kabul ediyorum. Ama bu listelerin çoğu şok diyet, ve her vücudun kaldırabileceği şeyler değil. Şahsen ben şekeri tamamen kestiğimde vücudum bunu kaldıramadı ve serum takınmak zorunda kaldım. Daha sonra bir arkadaşım bana yaptığı kürü söyledi. Olay şu;

şeker un tuzu tabii ki kullanmamak gerekiyor. ama pat diye bırakırsanız vücudunuz şoka uğrar arkadaşlar. normal hayatınızda ne kadar tüketiyorsanız, onun miktarını azalta azalta gitmeniz en sağlıklısı. şahsi olarak kahvaltıda 3 bardak çay içerdim ve her bardağa 2 şeker atardım. Önce çay sayısını azalttım, daha sonra şekeri düşürdüm, şuansa 1 bardak şekersiz çayla kahvaltı yapıyorum. Evet ilk başta şekersize alışmak zor, ama başladğınız vakit asıl çay tadı böyle geliyormuş diyor insan :KK1: İkinci olarak; ay ben şu gün şu kadar yemek kaçırdım nolcak ay diye ENDİŞELENMEYİN. çoğu doktor, haftada bir veya iki kere kaçamak yapmanız gerektiğini zaten söylüyor. Ama diyelim ki bu durumdan memnun değilsiniz, ve sindirim sorunlarınız da var. Peki o zaman ne yapıcaz? Olay basit;

Sabah aç veya tok farketmez; 1 bardak ılık suyun içine yarım limon sıkın ve için. Unutmayın gün içinde bol bol su gerekiyor bu kaçınılmaz bir durum. :KK34: Yanında kuru kayısı da yerseniz sindirim probleminiz sıfıra inecektir, ki benim öyle oldu. Zira sürekli tuvalete çıkartıyor. Bu kürle beraber kullandığım ilaçların yaptığı ödem nerdeyse gitti. İkinci olarak; akşam yatmadan hemen önce 3-4 kaşık yoğurdun içine yarım limon ve 1 çay kaşığı pulbiber katıyoruz. Bu sizin gün içinde aldığınız yağı eritecektir :KK34: Yan etkisi ise sürekli tuvalete kalkmak durumunda kalabilirsiniz :KK1:

Peki sen kaç kilo verdin diyeceksiniz. 10 günde Sadece 2 kilo vermeme rağmen vücudumda ve yüzümde ciddi değişiklikler var. Zira azalta azalta gittiğinizde ve bu kürü yaptığınızda vücut normal dengeye kavuştuğu için durmadan yağ yakıyor ve ödem atıyor. Şuan 1 beden incelmiş durumdayım. Normal diyetleri bir türlü beceremeyen hanımlar için oldukça ideal. Unutmayın, ben ne yiyorsam ona devam ettim, yalnızca miktarını gittikçe azalttım sonra da kendiliğimden yememeye başladım. Şuan tuz ve şeker kullanmıyorum, hamur işini de çok nadir yiyorum.
şu anki kilonuz kac?
bende yogurt zencefilli kürü yaptım cok etki etmedi.

ben küre devam ediyorum yememi de azalttım sonuç iyi gidiyo 60 kiloyla başladım şuan 57.70 kiloyum ve başlayalı 10 gün oldu sadece bu kürü yapmak yeterli değil arkadaşlar yediklerimize de dikkat edersek kilo verme olayı hızlanıyo bu kür yağ yakmanızı sağlıyo ama bence tek yağ değil çünkü cildimde de değişiklikler oldu sıkılaşmaya başladı gözeneklerim yüzüm yağlıdır benim ama bu kürden sonra yağlanma kesildi göbek kısmım doğum nedeniyle buruş buruştu ama oda gerilmeye başladı pes etmeyin kaç kilo olursanız olun

ben küre devam ediyorum yememi de azalttım sonuç iyi gidiyo 60 kiloyla başladım şuan 57.70 kiloyum ve başlayalı 10 gün oldu sadece bu kürü yapmak yeterli değil arkadaşlar yediklerimize de dikkat edersek kilo verme olayı hızlanıyo bu kür yağ yakmanızı sağlıyo ama bence tek yağ değil çünkü cildimde de değişiklikler oldu sıkılaşmaya başladı gözeneklerim yüzüm yağlıdır benim ama bu kürden sonra yağlanma kesildi göbek kısmım doğum nedeniyle buruş buruştu ama oda gerilmeye başladı pes etmeyin kaç kilo olursanız olun

Vay canina ben de basliyorum bu aksam :)

Yazarim sonuclari :)

Ben de tatlıya hayır diyemiyorum onun için 2 3 günde bir bir tane çikolata alıyorum yoksa toplu alışveriş yaptımmı hepsi bi günde bitiyo :kk77: 1 aydır yeşil çaya ve bu küre başladım bugün tartıldım 3 kilo vermişim :KK50:
hadi yaaa çok iyi sonuç bence bunların dışında bişeyler yaptınızmı yaptıysanız yazarmısınız . banada doktorum %60-70 kakaolu çikolatalar var onlarda bir iki kare yiyebilirsin demişti hatta o kadarın faydası bile olur dedi.halbuki hiç zor şeyler değil ama bilmiyorum neden olmuyo olamıyo bide benim bazı şeylere uyabilmem için ya uzayda yada bi hücrede kapalı olmam gerek evde tatlılar pastalar baklavalar götürülürken tutamıyorum kendi.iradem cok zayıf sanırım:KK61:

ya bide yeşil çayıda ben içmek istiyorum sallama yeşil çayında yararı olur dimi. kurstayım bütün gün anca o şekilde yapabilirim.o kadar yararı oluyomudur acaba denildiği kadar

ben yine başladım bu küre
diğer zencefil zerdeçal tarçın midemi ağrıttı her yemek öncesi onu yutması da ayrı eziyet oldu bir süre sonra insan bıkıyor
3 ay düzensiz yoğurt kürüyle ama yemek tabağını küçülterek 7 kilo verdim şimdi durdu maydanoz kürü denedim şişirdi karabuğday denedim olmadı dayanamadım tek onu yemeye
en iyi yine bu hem iştah kapatıyor hem de yağ yakıyor

hadi yaaa çok iyi sonuç bence bunların dışında bişeyler yaptınızmı yaptıysanız yazarmısınız . banada doktorum %60-70 kakaolu çikolatalar var onlarda bir iki kare yiyebilirsin demişti hatta o kadarın faydası bile olur dedi.halbuki hiç zor şeyler değil ama bilmiyorum neden olmuyo olamıyo bide benim bazı şeylere uyabilmem için ya uzayda yada bi hücrede kapalı olmam gerek evde tatlılar pastalar baklavalar götürülürken tutamıyorum kendi.iradem cok zayıf sanırım:KK61:

Benim 2 haftadır sınav haftam şu sıralar kahveler çikolatalar aldı başını gidiyo ama sınavlar bitince eski düzenime dönücem.
Günde 4 5 öğün olmak üzere beslenmeye başladım ara öğünlerde meyve süt veya salata yiyordum benim çok fazlam olmadığı için çok kısmadım yemekten (55ten 52ye düştüm) Haftanın 5 günü evde ya Leslie videolarıyla yürüdüm ya da 20 dakikadan az olmamak kaydıyla zumba yaptım ve 1 ayda sonuç bu =)
Yeşil çay konusuna gelince aktarda satılanlardan kullanıyorum en sağlıklısı onlar bence

Benim 2 haftadır sınav haftam şu sıralar kahveler çikolatalar aldı başını gidiyo ama sınavlar bitince eski düzenime dönücem.
Günde 4 5 öğün olmak üzere beslenmeye başladım ara öğünlerde meyve süt veya salata yiyordum benim çok fazlam olmadığı için çok kısmadım yemekten (55ten 52ye düştüm) Haftanın 5 günü evde ya Leslie videolarıyla yürüdüm ya da 20 dakikadan az olmamak kaydıyla zumba yaptım ve 1 ayda sonuç bu =)
Yeşil çay konusuna gelince aktarda satılanlardan kullanıyorum en sağlıklısı onlar bence
ben 55 kiloda olsam tuvalete arabayla giderim yaaa parmağımı oynatmam yemın ediyorum.leslie videoları dediğin ne peki

leslie sansone 1 mil yaz çıkar evde yürüme programı ben 3 mil olanı yapıyorum

2 ve 3 mil olanları da var hatta 5te var sanırım dışarıda yürümeye üşeniyosun aç evde yürü

X