Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Merhaba herkese,
Zelalcim gazamız mübarek olsun. ve vermiş olduğun kilolr için seni tebrik ederim.
Daha önceleri mide rahatsızlığım olduğu için eşim akşam geç saatte bahartlı yoğurdu yememi istemiyor :KK43: birde diyetisyen bir arkadaşım akşam yemeğinden sonra yani yediden sonra çoook çookk açıkmadıkca birsey yemememin daha iyi olacağını soyledi. kafam karıştı açıkcası ??? bende kırmızı pulbiberli yogurdumu ikindide ara öğün olarak yiyorum. Akşama gayet tok oluyorum. salatayla doyabiliyorum.

Zelal sen bebek emzirdiğin için akşamları o kadar aç kalma bence, emzirmenin insanın midesini nasıl kazındırdığını çok iyi biliyorum.
Bu arada çarşamba günü dayanamayıp tartıldım. Tartı 68.2 gösterdi :))))
Şimdi daha istekli ve kararlıyım.

Elifçe bence yeme, birgün ara vermende bir sakınca olacağını düşünmüyorum.

Merhaba herkese,
Zelalcim gazamız mübarek olsun. ve vermiş olduğun kilolr için seni tebrik ederim.
Daha önceleri mide rahatsızlığım olduğu için eşim akşam geç saatte bahartlı yoğurdu yememi istemiyor :KK43: birde diyetisyen bir arkadaşım akşam yemeğinden sonra yani yediden sonra çoook çookk açıkmadıkca birsey yemememin daha iyi olacağını soyledi. kafam karıştı açıkcası ??? bende kırmızı pulbiberli yogurdumu ikindide ara öğün olarak yiyorum. Akşama gayet tok oluyorum. salatayla doyabiliyorum.

Zelal sen bebek emzirdiğin için akşamları o kadar aç kalma bence, emzirmenin insanın midesini nasıl kazındırdığını çok iyi biliyorum.

teşekkür ederim canım uğraştım ana de
Merhaba herkese,

teşekkür ederim çok uğraştım verdim akşamları yemiyorum diyetisyen önermedi bebek emzirdigim için o yüzden kür yapamıyorum daha az yiyoru:KK3:

İremxx mide sorunun varsa bence sade yoğurt ye.
Cuma günü arkadaşlarla günüm vardı hamur işi ve tatlı yemeden atlatabildim, çok şükür :))
Gelelim bir haftanın değerlendirmesine.

Başlangıç: 14.03.2016
Boy: 1,65
Kilo:69,4
Öncelikli hedef: 60

Bir hafta sonra: 21.03.2016
Kilo: 68.0 kg
Kayıp: -1.4 kg

Kızlar merhaba ben de geldim aranıza yoğurt kürünü 2 gün yedim bu gün de yersem 3 olacak sabahları kalkıp limonlu ılık su içiyorum gündüzde diyet demiyorum ben zayıflamak için sağlıklı besleniyorum ve ekmeği tamamen kestim bu gidiş nasıl olacak gelişmeleri hepimiz paylaşalım lütfen motive olmak için tam gaz devam inş zayıflayamaz diyenlerin inadına yaşasın 1 saat tempolu sabah yürüyüşü diyor ve yürüyüşe çıkıyorum öptüm hepinizi gelsin sağlık gitsin kilolar çöl

Hoşgeldin Maide
Ben geçen çarşamba biraz koptum diyetten ama cumartesi cumartesi pazar dikkat ettim ve Leslıe ıle 46 dakikalıl vidioyu yaptım. spor yapamaynlara bu videoyu tafsiye ediyorum evde olduğunuz yerde sizi öyle bir terletiyor ki inanamazsınız. Ben bundan sonra her akşam yapmayı planlıyorum.
bende sabahları kalkınca ılık limonlu suyumu içiyorum.
herkese ve herseye inat zayıflayacagızz, ben inanıyorum :)

Bir hafta sonra: 28.03.2016
Kilo: 67.8 kg
Kayıp: 0.2 gr :KK43:(

maide, sende bildirim yazar mısın? boy kilo yaş gibi... motive olmak adına :))

ben sessizden takipteyim:)
2 gecedir annemle yine başladık yatmadan yarım saat 1 saat önce yiyoruz pul biberli limonlu yoğurdumuzu 15 gün kesintisiz devam edip ara vericez ben akşamları çok hafifi tutuyorum annem de normal yemeklerden yiyor ekmek yemiyor akşamları
değişik yaptığımız başka da bişey yok ne kadar fark olacak 15 gün bitsin öyle yazarım

Bu kuru gunduz yesek nasil olur illaki gece mi yenmesi gerekiyor ki?

Az once tadini cok merak ettigim icin yogurt kurunu yapip denedim. Tadi enfesmis ben bunu hergun yerim kiiii

tarih: 28.03.2016
Kilo: 67.8 kg
Kayıp: 0.2 gr :KK43:

tarih: 04.04.2016
kilo: 68.5
:KK43:
kaçamak yapmamak gerekiyormuşş :KK43:

Kızlar doğum yapalı 48 gün oldu. Emzirdigim için pek bişey yapamıyorum. Yaptıklarım sabahları ceviz suyu gün içinde tarçınlı süt. Gece yatarken de bunu yapmayı düşünüyorum inşallah işe yarar bazen sık aralıkla emdiği için bende yemeğe saldırıyorum buna dikkat etmem lazım

Geçmişte epey yemiştim tadı güzel.epeyde faydasını gördüm diyetsiz bi şekilde kalan son kilolarımı vermiştim 57den 53emi ne düşmüştüm 2haftada :)
Aylardır 55 54 arasıyım ama 53ü görmek istiyorum yine.tekrar başladım bu gece.sabah 56.9çıkmıştım ama dün akşam 9da uzun makarna yedim 3tabak eh bu ağırlık normal :)
Çünkü bigün önce 55.4tüm bi makarna yiyip yattım sabah 1 buçuk klo artışla uyandım haha.bigünde atarım o kiloyu ben :KK66:

Bende uzun zamandır denemek istiyorum bu kürü kararsız kaldığımdan başlayamadım hala biri işe yarıyo demiş biri yaramıyo demiş bilemedim ne yapmak lazım ama denemekte fayda var sanki bu gece bende yapıcam bakalım inş faydası olur

Geçmişte epey yemiştim tadı güzel.epeyde faydasını gördüm diyetsiz bi şekilde kalan son kilolarımı vermiştim 57den 53emi ne düşmüştüm 2haftada :)
Aylardır 55 54 arasıyım ama 53ü görmek istiyorum yine.tekrar başladım bu gece.sabah 56.9çıkmıştım ama dün akşam 9da uzun makarna yedim 3tabak eh bu ağırlık normal :)
Çünkü bigün önce 55.4tüm bi makarna yiyip yattım sabah 1 buçuk klo artışla uyandım haha.bigünde atarım o kiloyu ben :KK66:
Ne yaptın canım nasıl gidiyor merak ettim başladın heralde

Kızlar doğum yapalı 48 gün oldu. Emzirdigim için pek bişey yapamıyorum. Yaptıklarım sabahları ceviz suyu gün içinde tarçınlı süt. Gece yatarken de bunu yapmayı düşünüyorum inşallah işe yarar bazen sık aralıkla emdiği için bende yemeğe saldırıyorum buna dikkat etmem lazım
Beni de emzirmek tutuyo zaten

Ne yaptın canım nasıl gidiyor merak ettim başladın heralde

Bugün 9.cu günüm 55.0 çıktım sabah,ama yediklerime hiç dikkat etmedim ve akşamları 7-7.30 gibi yedim yemeğimi hemde abatttım çok yedim yani hiç bişeyi kısmadan yinede 1.900 gitmiş oldu 9 günde.bide 2gündür yiyemedim yoğurt kürünü.bugün gece yiycem kesin bakalım.53e kadar devam..

Yediklerimede dikkat etseydim eminim şimdi 53ü görmüştüm çünkü baya yürüyüş yapıyorum gündüz dışarda işlerim oluyo yürüyerek gidiyorum gidicem yerlere.enerji harcıyorum baya.eve gelincede sabahki kilomdanda aşağıda çıkıyorum tartıda,ama yemeğe oturunca harcadıklarımı hoop yiyerek geri alıyorum tabi geç yiyincede vücut hazmedemiyo rahat....
kilom sabit kalıyo yada 100,200 gr ekside uyanıyorum sadece..

Son düzenleme:
Bugün 9.cu günüm 55.0 çıktım sabah,ama yediklerime hiç dikkat etmedim ve akşamları 7-7.30 gibi yedim yemeğimi hemde abatttım çok yedim yani hiç bişeyi kısmadan yinede 1.900 gitmiş oldu 9 günde.bide 2gündür yiyemedim yoğurt kürünü.bugün gece yiycem kesin bakalım.53e kadar devam..

Yediklerimede dikkat etseydim eminim şimdi 53ü görmüştüm çünkü baya yürüyüş yapıyorum gündüz dışarda işlerim oluyo yürüyerek gidiyorum gidicem yerlere.enerji harcıyorum baya.eve gelincede sabahki kilomdanda aşağıda çıkıyorum tartıda,ama yemeğe oturunca harcadıklarımı hoop yiyerek geri alıyorum tabi geç yiyincede vücut hazmedemiyo rahat....
kilom sabit kalıyo yada 100,200 gr ekside uyanıyorum sadece..
Çok iyi o zaman ya

X