Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

9 gün oldu hala Bi fark yok. 15 E tamamlayıp tartılıcam.

Arkadaslar yalnız bu kur sabah ac karnina yapılması gerekiyormuş.zahide yetişe gecen haftalarda diyetisyen bir bayan vardı o söyledi herkes yatmadan yiyor dedi ama gece ac yatilmasi gerekiyormuş kesinlikle sabah ac karnina yenmesi gerekiyor.bend

Sizlerde Nasıl durumlar arkadaşlar incelen kilo veren oldu mu ?

Merhaba kızlar bugun Yoğurt küründe 7.günüm sadece 1gun unutm yoğurdumu yemeyi simdilik, birsey farkedilmiyor daha tartilmadim 15.gün tartilmayi düşünüyorum...acaba gercekten faydasini göreceğimi? ?

Ben kulube yeni katliyorum ama benimde acilen 2 3 ay icinde 10 15 kilo vermem gerek 19 yasindayim ama 82 kilo ve 1.64 boyundayim insulin direncim yuksek cikti onun duzene binmesi icin kilo vermem gerek ne yapmaliyim.fikir verirmisiniz normal diyetlere uyamiyorum spora gidiyorum ayrica yuruyus filan porsiyonlarimida azalttim sizce cerebilirmiyim uada oneriniz varmi :cry:

bende bu küre başlayalı 2 hafta oldu metebolizmayı hızlandırdığı için baya faydasını gördüm 2 kilo kadar da verdim bu arada extra olarak günde 1 saat yürüdüm sadece tadıda çok güzel devam ediyorum hala :)

Benimde 4. günüm bu kürü yapalı.Gün içinde de sodalı yeşil çay kürünü yapmaya başladım.O da yağ yakmada etkiliymiş.15 gün devam etmeyi başarırsam sonuçları görcez bakalım :)

Huuu huuwwwww bütün tombiklerin dikkatine :KK54:
Bu kür ile 20 günde 8 kilo verdim. Öyle diyet falan da yapmadım. Sadece yediklerime biraz dikkat ettim. Sabah uyanır uyanmaz bir bardak Limonlu ılık su içtim ki çok uykucu bir insanım 12 gibi falan. Yarım saat sonra bol fındık badem ceviz peynir yumurta meyve yedim. Saat 5 gibi yine karnım guruldayinca yine fındık badem meyve yedim. Akşam yemeğinde sadece ekmek azalttım pilavı 1 tabak yerdim 4-5 kaşık falan yedim. Tabi neredeyse her akşam misafir gelir yada biz gideriz. Yine pasta börek Çörek de eksik etmedim. Yine de 8 kilo gitti. Şuanda hiç diyet yapmıyorum ama yine de bu Küre devam ettiğin için olsa gerek hala kilo almıyorum. Mutlaka deneyin ben 2 aydır yapıyorum. Mutlaka her gece yemeye devam edeceğim. Zaten insülini de düzenliyor. Muhtemelen Zayıflama da bu da etkili. Hepinizi Öptüm :KK25:

Kilo kaybı için goji meyvesi içinde en etkin 15 madde barındırır. Doğal bir ürün olan goji berry üzümü , sindirim ve metobolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Sağlıklı kilo kaybına yardımcı olan doğal, etkili ve garantili bir üründür. Doğal bir antitoksidandır. Tokluk hissi vererek kilo vermenize yardımcı olur. Zayıflarken sağlığınızdan olmayın. Hem zayıflayın hemde vucudunuz mineral ve vitamin eksikliği çekmesin. Vitamin deposu olan goji berry üzümü vucut direncini yitirmeden zinde kalmanızı Yardımcı Olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilo kaybı için goji meyvesi içinde en etkin 15 madde barındırır. Doğal bir ürün olan goji berry üzümü , sindirim ve metobolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Sağlıklı kilo kaybına yardımcı olan doğal, etkili ve garantili bir üründür. Doğal bir antitoksidandır. Tokluk hissi vererek kilo vermenize yardımcı olur. Zayıflarken sağlığınızdan olmayın. Hem zayıflayın hemde vucudunuz mineral ve vitamin eksikliği çekmesin. Vitamin deposu olan goji berry üzümü vucut direncini yitirmeden zinde kalmanızı Yardımcı Olacaktır.

bu adam kredi kartımdan sürekli para çekiyor. Dolandırıcı bunlar

Tarcin zencefil zerdecal olani denedim ben. Dun basladim.gercekten ise yariyor uzerime tam olan esofman bugun kosarken gobegimden düşüyordu.tavsiye ederim kesinlikle.

Merhaba arkadaşlar,

Bende üç haftadır yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ve zencefilli yogurt kürünü yapmaya çalışıyorum. Çok düzenli olamadım ama göbeğimin küçüldüğünü fark ediyorum. 69,9 ile başlamıştım bir hafta sonrasında 68,9 dum. ama sonra regli oldum ve tekrar 70,1 oldum. Bu pazartesi 69,4 ile daha özenli yemeğe başladım ve yogurdu daha da fazlalaştıracağım hayatımda.
Tabii kürüde yiyeceğim. Birde yediklerimi yazmaya başladım.
Gelişmeleeden birbirimizi haberdar etsek ve birlikte kurtulsak kilolardan

Başlangıç: 14.03.2016
Boy: 1,65
Kilo:69,4
Öncelikli hedef: 60

VAR MISINIZ?

Merhaba arkadaşlar,

Bende üç haftadır yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ve zencefilli yogurt kürünü yapmaya çalışıyorum. Çok düzenli olamadım ama göbeğimin küçüldüğünü fark ediyorum. 69,9 ile başlamıştım bir hafta sonrasında 68,9 dum. ama sonra regli oldum ve tekrar 70,1 oldum. Bu pazartesi 69,4 ile daha özenli yemeğe başladım ve yogurdu daha da fazlalaştıracağım hayatımda.
Tabii kürüde yiyeceğim. Birde yediklerimi yazmaya başladım.
Gelişmeleeden birbirimizi haberdar etsek ve birlikte kurtulsak kilolardan

Başlangıç: 14.03.2016
Boy: 1,65
Kilo:69,4
Öncelikli hedef: 60

VAR MISINIZ?
Ben varım seninle kürü denemeye ama ben bebek emzirdigim için zencefil kullanamıyorum.
benimde
Yas:29
Boy:1.62
Kilo:73.
ama ben 88 kiloydum şimdi 73 kiloya düştüm:KK3:

X