Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

günaydın kızlaar bugun nasılsınız??? açlık durumunuz nasıll????? alıştınız mı? bende sanırım ödem oluştu ya bu kadar az yemek yemeye kilo artışım oldu . ilginççç .

Benim de akşamları 9-10 gibi mide kazınmalarım oluyorAma tabiiki birşey yemiyorum.İnşallah harika sonuçlar alırız.Bir de bazen aşırı derecede susuyorum 1.5 saat geçmek bilmiyorAma devam devam devam
aslında bugüne kadar baya iyiydim ama şirketteki herkes şiddetle bırakmamı söylüyor, sağlık için yaptığımı söylüyorum ama maalesef ...sanırım demoralize oldum ondan dolayı yemek sonrası bende yanıyorum açıkcası susuzluktan.

Kimseye kulak asma canım sadece kendin ne yapmak istiyorsan onu yap cevremızde illa oluyor moral bozanlar

Aynen ya zaten bırakınca da sonuç safi pişmanlık.Daha önce defalarca diyet bozmuş biri olarak söylüyorum anlık nefs tatmininden sonra bırakmasaydım şimdi şu kilodaydım dediğim çok oldu.Şu son 3 yılda bu şekilde yaklaşık 30 kg verip 27 kg geri almışım nasıl?5 kg verdiysem diyeti bozup 4 kg geri aldım vs vs.Şu an bakıyorum toplamda verdiğim kilolar beni zaten ideal kiloma götürürmüş yani hiç bozmasaymışımAnlatabildim mi?Herkes konuşur herşeye konuşur diyetine konuşur diyetini bırakmana da konuşur sonra bir bakarsın o konuşanlar senin vazgeçtiğin yolda adım atmaya başlamışlar sana da ahkam keser olmuşlarYani demem o ki ben de çok zorlanıyorum ve yarın muhtemelen regl olacağım benim de canım tatlı çekiyor ama bana göre zayıflamanın ,şekle girmenin tadı hiçbirşeyde yok

sabah sabah nasıl motivasyon oldun bana:))) çok teşekkürleer

Bana da herkes sağlıksız olduğunu bu şekilde daha çok yağ depoladığımı söylüyorlar. Bu konuyu sizinle tartışmak istemiyorum öyle olsaydı peygamberimiz ve ashabı yağ tulumuna dönerdi deyip kapatıyorum konuyu. Onlar Haftada 2 kere yemek yerlermiş. Kimseye kulak asmadan yola devam

Dr Ayşegül Çoruhlu da aynı şeyleri söylüyor.Sirkadyen beslenme sistemi bu bizim sistemimizle çok örtüşüyor hiç araştırdınız mı?Hatta Ayşegül hanım akşam saat 5 ten sonra hiçbirşey yemeyin diyor.Bu şekilde enerji kaynağı bulamayan hücrelerimiz eski ,hasta hatta kansere yatkın hücrelerimizi yiyerek enerji sağlıyorlarmış.Yani hem şifa hem sağlık hem de gençlik bulmak istiyorsak 5 ten sonra yemek yemeyeceğiz

Yağ tulumu da çok kaba olmuş hiç tarzım değil aslında nasıl sinir ettilerse

Aynen canım

Al bendende o kadsr canım 2013 ten bu yana ver al al ver yapa yapa kac tane Merve erıttım bilmiyorum ama artık hedefe ulasıp koruyabilmeyı başarabilmek istiyorum

Yag depolayacak ne yiyoruz ki acaba da oyle diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…