Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Bilmiyorum ki ya doktor saçma sapan bı şey söylüyor inanmıyorum da ona boşver ya çocuk konusunu kapattım bugün itibariyle çünkü boşanmanın eşiğine geldik Allah olmayanlara versin 🙏
Aaaa üzüldüm canım

Kızlar test yaptım ama 1 gün gecikmeye daha belirgin olmadı gerekmez miydi ilk defa başıma böyle bişey geliyor Niqu Niqu edahandro edahandro fnd_50 fnd_50

Eklentiler

• IMG_9185.jpeg
    IMG_9185.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_9183.jpeg
    IMG_9183.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_9181.jpeg
    IMG_9181.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar test yaptım ama 1 gün gecikmeye daha belirgin olmadı gerekmez miydi ilk defa başıma böyle bişey geliyor Niqu Niqu edahandro edahandro fnd_50 fnd_50
Kuzum benim ilk defa 17 gün gecikmem olmuştu düşün 17 gün 2 defa kan vermiştim bir sürü testler pcos yok hep düzenli adet olurum doktor en sonda dediki stresten oluyormuş sende bekle bakalım daha belirgin çıkmalıydı bence

Kuzum benim ilk defa 17 gün gecikmem olmuştu düşün 17 gün 2 defa kan vermiştim bir sürü testler pcos yok hep düzenli adet olurum doktor en sonda dediki stresten oluyormuş sende bekle bakalım daha belirgin çıkmalıydı bence
Bekliyorum bakalım bi kaç gün daha kan veririm olmadı artık

Tamam kuzum bakayım yarın tekrar 😘
Cnm test yaptın mı. Senin aldıgın testlerde sanki hep bi silik çizgı var, sana test önerım ya laboquik ya da roll gebelik testi al heryerde yok ama internetten al, bunlar kesın ve dogru sonuc verıyor asla şaşmaz, 1 hafta öncesınden gosterıyor, erken gebelık testıne bıle grek yok

Cnm test yaptın mı. Senin aldıgın testlerde sanki hep bi silik çizgı var, sana test önerım ya laboquik ya da roll gebelik testi al heryerde yok ama internetten al, bunlar kesın ve dogru sonuc verıyor asla şaşmaz, 1 hafta öncesınden gosterıyor, erken gebelık testıne bıle grek yok
Canım yaptım dün eke atıcam bugün adet oldum anlamadım bende yarın doktor kontrolüm var adetin 2 günü gel dedi

Eklentiler

• IMG_9214.jpeg
    IMG_9214.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 26
Normalde hep bundan alıyordum kuzum ya hiç böyle yapmazdı zaten artık test almam çok yoruyor beni test yapmak
Bncede cnm dayanabılırsen test yapma kafanı oyalayacak bıseyler bul, bnde test batagına düşmüştüm bı ara sonra saldım ve o ay hamiş kaldım.
Doktora gdınce haber et cnm

X