Yılbasşında erkeklere hediye

M

melodyyy

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melodyyy
arkadslar benim sevgilim 27 yasında cıkmaya baslayalı 3-4 ay oldu. yılbasında ne hediye alabilirm . kravat kıyafet tarzı seyler cok klasik dah afarklı bişey istiyorum. önerilerinizi bekliyorum lütfen yardım edin cok az kaldı :

• Konu Sahibi melodyyy
ama yılbasında okadar çok degişik bişey almana gerek yok bence çünkü sevgililer gunu ya da yıldönümüzde daha çok degişik bişey ler bakabilirsin yılbAşında ben ce okadar çok degişik bişey bakmana gerek olmaması düşünenlerdedim.. ama bi kol dügmesi çok şık olur

• Konu Sahibi melodyyy
yılbaşını kutlamadıgımz için almıyorum hediye
daha bi sürü özel gün var insan hagi birine hediye alacagını şaşırıyor :lepi:

• Konu Sahibi melodyyy
ben götürüyorum böyle neyi beğendin diyorum beğendiğini alıyorum böylece günlerce düşünmüyorum sırnaşık şey oda bana aynısını yapıyo genelde tabi sürprizler oluyo arada ama en azından alınan şeyler işimize yarıyo nezaketen beğenmediğim şeyleri kullanmak zorunda kalmıyorum

• Konu Sahibi melodyyy
daha yeni cikmaya basladigim birine hediye almam sahsen, once o bana alsin, once o gostersin deger verdigini, iliski rayina oturunca uzun sureli olunca o zaman ben de yaparim biseyler yoksa erkekleri simartmaktan yana degilim sahsen

• Konu Sahibi melodyyy
kızlar ayrı bir başlık açmadım ben erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldımda gerçi daha 20 gun var dogum gunune ama fikirlerinizi almak istedim ona güzel bi kazak aldım ayrıca çok şeker bi dogum günü kartı hazırladım birdee manevi bi hediye olması için ona kendi göruntumun ve konuşmamın oldugu bir cd hazırlıcam ve süpriz bi film diye vercem seyredipte benı gorunce şok olcak sizce nasıl fikir kızlarr bu arada kazağa ihtiyacı vardı havalarda soguk üşüyoduda ıyı düşünmüş müyüm sizce?

• Konu Sahibi melodyyy
nilim harika düşünmüşsün canım...eğer bir de ilişkiniz uzun süreden beri varsa cd olayı çok güzel olacaktır eminim...
melodycim boşver alma salla gitsin:))))valla biz ne yılbaşında ne yıldönümünde birşey almıyoruz birbirimize..yalnızca doğumgünü ve geri kalan normal günlerde ufak tefek şeyler alırız birbirimize..ben bir erkeğe hediye almaya çalışmaktan nefret ederim seçenek çok az çünkü(

• Konu Sahibi melodyyy
ilişkimiz çok uzun süreli değil acıkcası ama farklı bişeler yapmak istıyorum 6 aylık bi ilişki sizce çokmu erken böle bişe yapmam için gerçi degeceğini dusunuyorum ama....yinede fikirlerinizi almak ıstedım

• Konu Sahibi melodyyy
hımm...aslında cd için biraz erken olabilir canım gerçi ne biliyim zamanı kısadır ama aranızda dolu dolu bir aşk vardır bilemem o zmn belki tuhaf kaçmaz ama bilemedim şimdi bak ne yapmalı kii..kazak..vs iyi olmuşta cd olayını biraz daha düşün bence

• Konu Sahibi melodyyy
teşekkür ederim canım çok sevıyo böle süprizleri aslında dediğin gibi kısa sürede cok alıştık birbirimize ki uzunca bi sürede hoşlanıyoduk birbirimizden şimdi düşününcee cd olayı mantıklı geliyo cunku aramızdaki samimiyet bunu yapmama müsait ama yinede düşünücem fikirlerin için saola.s.

• Konu Sahibi melodyyy
o zaman yap cnm:)) tepkisini bizimle paylaşırsın merak ediyorum..benim erkek arkadaşımında şubatta dgünü..bizim 5.yılımız ben de bi cd olaylarına girsemmi ne)

• Konu Sahibi melodyyy
5. yıl mı:1shok:ay cok güzelll bencee sendee yap böle bişelerr benım 6 ay nedir ki 5 senenın yanındaa ay inşallah benimde nice seneler olur aşkımla birlikte sizinde bölee devam ederr inşallahhhhhhhh a.s tepkisini paylaşırım tabiki daha önce bi slayt hazırlamıştım bayılmıştı bunuda sever eminim isteğim unutamayacagı bi dogum gunu olması benle ilk dogum gunu ya bidee artık herşeyin degerını yıtırdigi su dönemlerde istiyorumki her yaşadıgımız her dönemimiz kayıtlı kalsın mesela dogum gunu kartları yılbaşı kartları ve gun gelipte bigun evlenir cocugumuz olursa istiyorumki onlar böle okusun bunları cunku ben babamın yazdıgı kartları falan okumuştum hatıra olarak saklamışlardı işte cok ilerisi için bu hayaller ama şimdiden yatırım yapıyorumm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…