Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

arkadas mesaj atmış x bişeyler hazırlamış fazla evde doyurma karnını ac gel.....
diyemedimki hıhh bide soyluyosun ben zaten hep acım battı balık yan gıder dıyip valla gömülücem yemekler bu nedir ya mıllet dıyete gırmemımı gozluyo

Evet sabah kahvaltısı altın
Öğle yemeği gümüş
Akşam yemeği bakır dır
Diye bir Söz var canım ben bünyemi böyle alıştırdım 4.5 kilo verdim 26 günde şuana kadar tavsiye ederim

sabah paddes gızartması
öğlende baddes gızartması
kociş yüzünden hep
akşamda Alllah kerim kızlarla toplanıyorz

böylelıkle tombuldut nıckımın hakkını vermıs bulunmaktayım bugun taşlayın beni

kacamak -
2 y.cay +
spor aksama olcak
bakım odevı aksama
spor ödevide aksam
2 lt su+
ekmek -

(*-*)

bence belli saatte toplu menü paylaşımı olsun her saat birşey yenildiği yazılmasın akşam yatmadan mesela

Aslında öyle söylemiştik başta. Herkes akşam topluca menüsünü paylaşsın diye ama akşamları giremeyenler var, Çok erken akşam yemeği yiyen var. O tutmadı malesef.

Kural değilde herkes gördugu menulere iyi kötu bir yorum yazmaya gayret etsin birbirimizi uyarip yardimci olalim

Kural olmayınca pek yapılmıyor sanırım. Menüsünü yazan kaçıyor.

Aman deyimm sakın haaa

Bir iki ay karatay uygulamıştım ekmeksiz yaşanıyor evet ama uzun sürmüyor ... azaltıcam artık elimden geldigince... komşular habire aşure getiriyor... çocuklar evde hasta hep bişeyler istiyorlar yapınca duramıyorum yiyorum... yok kızartma yok pasta derkenn bugunde bitti

Şu aşure getiren komsudan bi bende yok

Tmm cnm . Aksam 8de spor salonuna gidiyorm 1 hafta oldu. gecen hafta duzenli beslndm ve dikkat etmsdm 1 haftada 1 kilo gtmsdi ama bu hafta hep bozdm geri aldm abarttm hatta :) bgn tekrar basliyrm ve bu seer istikrarli olucm sporlada verirm diye dusunyrm

Özellikle böyle günlerde davetler falan çok oluyor dediğin gibi gözetliyorlar sanki
Biz makarnayi alip ketçap mayonez tereyaği ne bulursak koyuyoruz içine ondan kilo aldiriyor tabiki
Evet canım bombaya dönüşüyor bildiğin
Kizlar grs yarin belki giremem hepinize iyi aksamlarrr
İyi akşamlar canım yarın ben menümü yazmaya gelirim inşallah
Evet sabah kahvaltısı altın
Öğle yemeği gümüş
Akşam yemeği bakır dır
Diye bir Söz var canım ben bünyemi böyle alıştırdım 4.5 kilo verdim 26 günde şuana kadar tavsiye ederim
Bende olabildiğince akşamları sıkmaya çalışıyorum artık canım ne güzel maşallah kilo vermen çok iyi
Akşam az ye emi ucundan ucundan
Yarın toparlarsın canım aşure olayı herkeste var
Şu aşure getiren komsudan bi bende yok
Bende 2 kg aşure var anannem gönderdi canım getireyim

Bn aksamlari bitek salata yemeyi dusunyrm ama bol malzemeli. Aksmda yaptgm yemekden cok canm isterse sonraki gun ogle yemegimde yeme icin kndmede ayirirm. Sbahlarida haslanmis yumrta peynr maydnz ve sekersz kahve kahvatyi hergn bu sekilde hazirlicm. Ve sabah ac karnina limonlu ilik su. Bunlarn hepsni yapabilirsm zayiflarm zaten

Herkes bu gunun menusunu ertesi sabah yazsin madem erken yiyen yada aksam giremeyen varsa. Yoruma da eslestirme yapabilirsin. Birini digeriyle eslestir ekip olsunlar yorum yapip desteklesinler birbirlerini arada diger gorduklerine ayrica isteyen yorum yapsin. Sen de ekip ekip olunca takip edebilirsin. Evelynn

Kahvaltı
1 dilim pasta Uf ya evde pasta var dayanamıyorum napim
Şekersiz çay

Öğle
Döner
1 dilim ekmek
Ayran

Akşam
Karnabahar
Yoğurt

Menü yorumlamayı günün özetini yapmaya gelince yazarım şimdi kaçıyorumm

Ay ben bugun ne yediğimi yarın hatırlamam kız
Olabilir dur bakalım soralım
Kızlarrr ne diyorsunuz??
Menüler bir sonraki sabah topluca yazılacak ve menü yorumlama için eşleşme yapılacak??

Nasıl dayancan kız yemeğe ertesi güne kadar Ay ben cok iradesizim ya napcam böyle bilmiyorummmm

Ay çok üşüyorummm ellerim buz kesti yaaa
Hep yaz olan bi memlekete yerleşcem dubai falan

Canım çok geçmiş olsun, boll limonlu baharatlı çorbalar da iç onlar da iyi gelri, nane limon yap arada, aynen bir salgın var sorma
Ben senin menülerini beğeniyorum genelde ama burda dikkatimi çekti, hem tavuklu pilav hem köfte çok olmamış mı
Canım senin morale ihtiyacın var uzun ağustosan beri bebek istiyorum ben de bak ne güzel almışsın çocuğunu kucağına annesi ama benim bildiğim emziren anne diyet yapmamalı.. Emzirmek zaten kilo verdiyor diyorlar. Ama sütüm olsun diye ne yapmam gerek diyosan valla bilmiyorım..
Aslında akşam yememek çok iyi bşr şey de hep yapabilcek misin? Çünkü sonra almayasın kiloları geri?? Ama diyet için çok mantıklı
Ben de kendimden önce bi seni buldum ama pastayla günü açmışsın) ama sabah zaten daha rahattır ya alınan kalorileri ordan yırttın diğer öğünlerin iyi
Kızlarrr ne diyorsunuz??
Menüler bir sonraki sabah topluca yazılacak ve menü yorumlama için eşleşme yapılacak??
Ben sabah çok erken çıkıyorum vaktim olmuyor, gece yatmadan yaZsak daha iyi değil mi? Ya da siz öyle yaparsanız ben sabah yazsam olur mu?? Ama eşleme süper, hem etiketleriz de eşlediğimizi, böylelikler aramayız çok mantıklı bence

Ayyy sucuklu yumurta yazmisim benim kafa nereye gitti yahu.
Ispanakli yumurta

aa ben de bugün ıspanaklı yumurta yedim

yani tabi 2-3 kaşıktan bişey olmaz zaten.. diyetisyenler de veriyor. afiyet bal şeker olsun löp löp et olmasın

yine de hepsini aynı gün yememeye çalış bence

2 gunde 1 kg 100 grmmi neyyyy

Ben de ilk okuduğumda öyle anladım

canım bari sabah patates kızartması yemeseydin çok yeme bari emeklerine yazık

Aynen canım hadi inşallah

Eskiden ben de pasta manyağı bi insandım sabah kahvaltımı bile senin gibi pasta ile yapardım. şimdi bazı bişeylerden dolayı görünce midem bulanıyo

Allah tarafından durduruldum belki de

Kızlarrr ne diyorsunuz??

Bana ikisi de uyar ama akşam da girerim ama belli bi saatte giremeyebilirim (bebikim var da benim bi tane )

ama sabah daha iyi olur bence bütün gün yorumlarızhttp://hizliresim.com/1rEMJG
http://hizliresim.com/1rEMJG
http://hizliresim.com/1rEMJG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…