Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Aç kalmiyorm 40 gundur saat 7.30 da kahvaltimi yapip saat 12.30 da ogle yemeyimi yiyorm ve saat 16.30 da akşam yemeyi yiyorm ondan alıştım heralde bide artik midem eskisi kadar buyul değil galiba istesemde abarti birşeyler yiyemiyorum
Yemeyerek mide küçülüyor onu biliyorum sadece erken ya ben alışık olmadığımdan gözüme az göründü :KK53:

Canım geçse de 3 ekmek edeceklerini sanmıyorum en fazla 2-3 kaşık anca alıyorumdur hepsinden o günde hiç ekmek yemiyorum zaten yemeğin yanında bir nevi ekmek ihtiyacımı karşılamış oluyor makarna olabilir ama pilav ekmek türevi sayılmaz gibi ama makarnadan daha çok kilo aldırdığı kesin

Japonlar kahvaltida öglen ve akşamlari butun yemeklerin yaninda pilav tüketiyor kilo aldirsa onlara aldirirdi. Zapzayiflar ama tabi onlar boş pirinci sadece haşliyor bizim gibi yağ tuz katmiyor sorun pilava kattigimiz yağ ve tuzda:)

Yani 8 gunde 400 gr.
Ya ben diyete bsladim ilk 1 kg vermisim.
Sonra boyle devam edermi acaba die kafam karisio.
Kilo gitmis ama nerden gitmis
Sen cokmu zayifladinki durdu kilo vermen

Japonlar kahvaltida öglen ve akşamlari butun yemeklerin yaninda pilav tüketiyor kilo aldirsa onlara aldirirdi. Zapzayiflar ama tabi onlar boş pirinci sadece haşliyor bizim gibi yağ tuz katmiyor sorun pilava kattigimiz yağ ve tuzda:)
Evet yağ ve tuz özellikle aldırıyor kavuruyoruz da bir güzel ohh mis:KK70:Makarna da aşırı aldırmıyor aslında soslar çok aldırıyor orası kesin:KK53:

Yani 8 gunde 400 gr.
Ya ben diyete bsladim ilk 1 kg vermisim.
Sonra boyle devam edermi acaba die kafam karisio.
Kilo gitmis ama nerden gitmis
Sen cokmu zayifladinki durdu kilo vermen
Evet 7 kilo verdim yani çok degil ama vucudum bu kiloya uzun zamandir sahip ondan dolayi direnç kirilmiyor heralde önemli değil gitsinde yavaş gitsin

Kızlar, fikir paylaşımı lütfeeennnnn!!! :KK70:
Menü yorumlama işini nasıl yapalım? Menüsünü yazan kaçıyor yorum yapan çok az.
Bir kural mı koysak? Nasıl bir kural koysak?

Canım ekmek türevi şeyler sayılmıyor mu ekmekten o_O

Yani pilav, makarna, çorba, patates hepsini aynı gün içinde yemişsin bana biraz fazla geldi:KK51:

Menün mikemmelll:KK68:

Menün tamamlanınca ayrıca yorumlarım tabi ama akşam yemeğe davetli olduğunun bilincinde gündüzü güzel ayarlamışsın :KK9:

Güzel menü.. Tostu kepekli ya da çavdarlı yapmanı öneririm muazzam güzel bişey oluyo :kk77:

ben bi aşurede yer fıstığını çok arıyorum bence yer fıstığı mutlaka koy :KK51:

Menün güzel ama öğlen güzel bi ana öğün o biskuviden daha doyurucu ve sağlıklı olur bence

Genelde öyle yapıyorum 1 ekim den itibaren ama arada istiyor böyle şeylerde insanın canı.

Canım ben menünü beğendim çok güzel :KK9:

Evet ben makarna yiyorm kepekli yağ eklemiyorm bir zararini görmedim
Ben pilav pek aramam ama makarna hastasıyım işte :KK59:
ba

bak şimdi pilav yapmiştim tüm iştahım gitti:)
2-3 kaşıktan bir şey olmaz canım nefsimizi köreltsin:KK53:
Yarın öğlen çorba falan içerim
Çok iyi olur tabi o şekilde canım en azından hem sıvı hem doyurucu bir şey girer midene :kk77:
Hayır canım hiç acıkmıyorum 2 ceviz ve 5 badem yicem 7 gibi ,9 gibi de 1 elma yicem bünye alışıyor gerçekten

Ben onları yemek üzerine yerim gibi :KK70:Genelde de akşam yemeğini az da olsa yiyin 1 saat sonra meyvenizi yiyin demezler mi hep böyle gördük ama yanlış herhalde:KK53:Sabah krallar gibi öğlen normal insanlar gibi akşam fakirler gibi yiyeceksin diye bir söz vardı tam hatırlamasam da böyle bir şeydi:rolleyes:

X