Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

merhabalar ....direk konuya dalıyorummm başlıgı görür görmez ilk paylaşım hariç digerlerini okuyamadım ... beni de alınn aranızaa çok ihtiyacım var... 5 ay oldu dogum yapalı ve moralım çok bozuk... 95 kilo ile doguma gittim şu an 81 kiloyum... motivasyonum bozuldu ... bu ara sütüm de kesildi çok üzgünüm neler yapabilriim ... yardımcı olur musunuz...

Canım sağlıklı beslenme dinamiklerini az çok hepimiz ezberledik ya da bi diyetisyene de gidebilirsin. Bir de hiçbir şey için kendini üzme strese girme. Kimseyi kafana takma hatta sütünün kesilmesini bile kafana takma. bol bol su iç her iki saate bir büyük bir bardak iç mesela. bebişin uyudukça sen de uyumaya çalış. İnşallah süt sorunun çözülür ama çözülmese de üzülme :KK19: bak 5 ay emzirmişsin onu bulamayan da var:KK51:

Zayıflama işini bilemiyorum çok bile vermişsin zaten neden moralin bozuk :KK43: ben 107 ile hamile kaldım 127 ile doğuma gittim ve kızım bir yaşına girecekken hala 124'tüm ama moralimi hiç bozmadım. Valla emzirirken kilo aldım ben o_O Kızım 15 günlüktü ben 114 kiloydum sonra uçtu gitti kilolar :KK55: Kızım 11 aylıkken diyete başladım (bu haziranda)

sağıklı beslen+ bol su iç+ bebişle uyu+ hiç bişeyi kafana takma :KK60:

Bana ikisi de uyar ama akşam da girerim ama belli bi saatte giremeyebilirim (bebikim var da benim bi tane :emir_bebek:)

ama sabah daha iyi olur bence bütün gün yorumlarız

tek mesajda "ama" rekorunu kırmışım :KK70:

Slata yicem salatanin icine bazen nohut yesil mercimek gbi seylerde koymayi dusunyrm bunlari haslayip yogurtlu yapmayi dusunyrm . Usenmessem tabii o_O

çok iyi fikir canım hem baya bi tok tutar. hatta ne yap biliyo musun nohut, mercimek, fasulye, börülce ne bileyim barbunya falan al hepsini haşla bi gece buğday da olur. at buzluğa ikişer avuç kadar porsiyonlayıp paketle. madem her akşam salata yemeye karar verdin her akşam çıkar buzluktan kaynar suda yıka at salatanın içine :KK69:

iyi akşamlar kızlar menümü paylaşıyım
kahvaltı:1 yumurta , 5 adet zeytin 1 dilim kepek ekmek domates, salatalık
öğlen:bir dilim tam bugday ekmek iki üç çatal patates kızatrması kaşarlı yumurta az birşey
arada: yarım muz yarım mandalina
akşam :yarım tabak nohut , beş kaşık pilav ekmek yok

• 2 litre su : +
  • Max dilim ekmek : 2 dilim ekmek
  • 2 fincan bitki çayı : +
  • Spor : +
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +

Kizlar merhaba nasilsiniz?

Bugun ben adanaya geldim. Esimin.ailesi adanada yasiyor.

Kedi canim ben pazar donucem evime o gune kadar bildirim yapamazsam k.bakma olurmu izinli say ama firsat buldukca yazicammm insallh grsrzzz

Bu arada bugun coook ekmek yedim sanirim + ile donucwm.kayseriyeee

:KK43:

:KK9::KK9::KK9:

Niye öyle oldu ki kız tuzlu bir şeyler mi yedin ya da kızartma turşu falan. Bazen ben de doyamıyorum suya

Siz tanısıyor musunuz kız

Evet chrome. Ay hala düzelmedi 3 gun oldu bugun biraz baktım geçmişi silince düzeliyormuş sanırım

Canım 1 hafta deneme süremiz var. 1 hafta boyunca konuya aktif bir sekilde menünü yazıp yorum yaparsan listeye girersin. Katılmak istiyor musun?

:KK70:
Ben de bunu kullanıyorum :KK70:
Eki Görüntüle 1670302

Oh ölüm orucunu bitirmene cok sevindim. Yavaş olsun sağlıklı olsun. Bak ben sadece 400gr vermiştim ilk hafta. Dün onu da geri aldım :KK70:

Aynen. Yakında buna da kural getircem artık. Herkes kendinden önceki 2 menüyü yorumlayacak falan gibisinden. İlla her sey kurala dayalı olmak zorunda galiba yoksa yapmıyoruz.

Sütün için bir sey diyemiyorum canım ama kizginim kizginim da emziriyordu sanırım o belki fikir verebilir.
Gruba katılmak istiyorsan 1 hafta deneme süremiz var. 1 hafta boyunca bizler gibi burada yorum yapacaksın aktif olacaksın menünü yazacaksın. 1 hafta sonunda bırakmazsan gruba dahil oluyorsun. Katılmak istiyor musun?

Bak bak diyene bak. Menünü yazıp kaçıyorsun sen hep :KK70:
Ahanda sizi yakaladim bend3n bahsetmissiniz :)stres sutunu azaltir ayni durum bendede var.bide duzenli ye ben bazen duzenli yemiyorum sutum olmuyor ne zaman duzene sokuyorum sutum geliyor.ben herseyden az az yiuorum ve bunu suyum icin bebegim ivin yapiyorum.sadece 6fan sonra bisi yemiyorum su ve yasilcay ne bilim rezene iciyorum.hem hic bisi bebehimizden onemli degil 6 ayliktan sonra ek gidaya vermeye basladiginda kiloyu sikinti etme.birde onemle vurhuluyorum burdaki arkadaslar superler seni motive ederler.bende ilk geldigimde stresliydim simdi superim sagolsun arkadaslara borcluyum opuyorum hepsini :)

aboo bu squat nemiş böyle ya 70 tane yaptım (35'te molalı) pertim çıktı ya la :KK57:

Günün özeti:

28.10.2015/66
  • 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : + (ekmek yemedim)
  • 2 fincan bitki çayı : +
  • Spor : + (45 dk yürüyüş/temposuz)
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +
Menüm:

28.10.png

Sabah: iki dilim tost ekmeğine tost şekersiz çay (bu sabah domates yok dikkatinizi çekerim :KK70: )

Öğlen: bi mandalin bi avuç( avuç dediysek dolu dolu değil 5 fındık 5 fıstık 8 badem) fındık fıstık badem karışımı bi bardak tarçınlı ılık süt

Akşam: bi tabak taze fasülye yemeği, üç yemek kaşığı salçalı makarna, salata

Su: 1 lt bile içmedim -
Bakım ödevi: yapıldı
Spor: jillian yapıldı, 75 mekik , 75 squat, 10 dk ağırlık kol çalışması
Yeşilçay tabiki içmedim adaçayı ve dokuzlu içmeyi planlıyorum.

Bi de birazdan bacımla bi top dondurma bi muz ve şekersiz türk kahvesi keyfisi yapiciğiz

Öpüldünüz ben önce duş sonra ders.

Sabah: iki dilim tost ekmeğine tost şekersiz çay (bu sabah domates yok dikkatinizi çekerim :KK70: )

Öğlen: bi mandalin bi avuç( avuç dediysek dolu dolu değil 5 fındık 5 fıstık 8 badem) fındık fıstık badem karışımı bi bardak tarçınlı ılık süt

Akşam: bi tabak taze fasülye yemeği, üç yemek kaşığı salçalı makarna, salata

Su: 1 lt bile içmedim -
Bakım ödevi: yapıldı
Spor: jillian yapıldı, 75 mekik , 75 squat, 10 dk ağırlık kol çalışması
Yeşilçay tabiki içmedim adaçayı ve dokuzlu içmeyi planlıyorum.

Bi de birazdan bacımla bi top dondurma bi muz ve şekersiz türk kahvesi keyfisi yapiciğiz

Öpüldünüz ben önce duş sonra ders.

Su için geç değil gece uzun :KK8: 2 lt ye tamamlarsın sen onu :KK15:

hadi ben kaçar bayanlar kız uyanmadan şu son 35 squatı da yapim plank mıdır ne halttır onu da yapıcam daha :KK70:

İyi geceler cümle cemaatinize :KK68:

1 elma yicektim yatana kadar malum yine tatlı krizi girince bi güzel yoğurt bol tarçın ve göründüğü gibi kuru üzümle süper bi tatlı yaptım veee eşimde çikolatalı Vişneli yaş pasta yiyor yaaa bugün irademi tutarsam bir daha hiççç bırakmam:KK43:

Eklentiler

• 20151028_202641.jpg
    20151028_202641.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 32
Menüm
Kahvaltı:
1 yumurta, 1 dilim ekmek, şekersiz çay
Ara: az şekerli sütlü kahve
Öğlen: 1 kaseden az meyveli yoğurt.
Ara: 1 küçük muz
Akşam: 1 kase pırasa yemeği, 1 kase çorba
Saat 18.00 dan sonra su dışında herşey yasak.
Şimdiye kadar 2.5 litre su.. 3 e tamamlanacak.
50 dakika tempolu yürüyüş.
50 squat
30 mekik
Bakım da yaptım.
Yılbaşına kadar 10 kilo gidecek başka yolu yok.

Kizlar merhaba nasilsiniz?

Bugun ben adanaya geldim. Esimin.ailesi adanada yasiyor.

Kedi canim ben pazar donucem evime o gune kadar bildirim yapamazsam k.bakma olurmu izinli say ama firsat buldukca yazicammm insallh grsrzzz

Bu arada bugun coook ekmek yedim sanirim + ile donucwm.kayseriyeee

:KK43:
Kuzuuu ekmek yemee, 3 dilimi geçme, bak o zaman almazsın, vermeSen de almazsın:KK66:

Kızlarr ben menümü yazayım, çünkü ben bu saatten sonra bir şey yemiyorum, anca belki kahve:KK66:

Sabah
Geç kaldım koşa koşa gittim dershaneye bir şey yiyemedim

Öğlen
Kepek ekmeğine sandwich(beyaz peynirli domatesli)

Akşam
Valla eve de geç geldim, evde kabak patlıcan biber patates ne varsa ince ince doğradım fırına attım. Değişik hafif bir şey oldu, fırın kızartma:KK66:
Dünden kalan bulgurdan 1 kaşık
Yarım ızgara tavuk göğüs
Yoğurt

Çok gibi gözüküyor ama bunların hepsi bir servis tabağındaydı. Çok güzel gözüküyordu

Şimdi dizimi izliyorum poyraz karayel.. Sonra spor ve bakım ödevimi yapıcam:KK66: özetteyken bisiklete binicem şimdi:KK66: öptüm kızlar

1 elma yicektim yatana kadar malum yine tatlı krizi girince bi güzel yoğurt bol tarçın ve göründüğü gibi kuru üzümle süper bi tatlı yaptım veee eşimde çikolatalı Vişneli yaş pasta yiyor yaaa bugün irademi tutarsam bir daha hiççç bırakmam:KK43:
Valla seninki çok daha güzel bi kere vilne ekşi, tarçın tatlı:KK66: çok güzel valla ımmm
Menüm
Kahvaltı:
1 yumurta, 1 dilim ekmek, şekersiz çay
Ara: az şekerli sütlü kahve
Öğlen: 1 kaseden az meyveli yoğurt.
Ara: 1 küçük muz
Akşam: 1 kase pırasa yemeği, 1 kase çorba
Saat 18.00 dan sonra su dışında herşey yasak.
Şimdiye kadar 2.5 litre su.. 3 e tamamlanacak.
50 dakika tempolu yürüyüş.
50 squat
30 mekik
Bakım da yaptım.
Yılbaşına kadar 10 kilo gidecek başka yolu yok.

Çok motive gördüm seni, valla süpersin:) böyle devam, o kilolar gidecek:KK66: menüye de bir şey diyim dedim ama, yok valla hepsi güzel:KK66:

X