Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah
2 tane zeytin
1 dilim etimek
Yarim dilim beyaz peynir

Öğlen
Muz
Light süt

Akşam
2 tane şinitzel
1 tane havuç
Kıvırcık

Günun ozetini sonra yazicam şimdilik sadece spor yaptim 1 saat yüruyuş
Sabahta pek bir şey yiyesim yoktu ondan az yedim sabah

İnşallah bende vazgeçebilrim ekmekten ...
Aslında çok abartı bir şey değilmiş ekmeksiz de doyuluyor inan yani en azından idare ediliyoryemeklerde çok az makarna ya da bir kaç kaşık pilav bile ekmeğe dur dememe sebep oldu öyle de ilerledi salata ya da yoğurtta kesebilir aynı şekilde

Aynen bnde cok ekmek duskunuyum
Makarnanin yaninda bile canim istiyodu
Ekmek yedirdikçe yedirir canım ben mayonez sıkıp yediğim günleri bilirim hele domates peynir ikilisine girmiyorum bile o yüzden uzak tutuyorum kendimden

Çok az yediğinin farkında mısın canımBitkin düşme sonra 2 şinitzel dediğin büyük olanlar mı küçük olduklarına inanmak istemiyorum

Aynen bende diyete girdikten sonra ekmeksiz doyulacagini anladim.
Pilav yemiorum. Yersem 1-2 kasik
Salata ve yogurt cok guzel oluo yemeklerin yaninda

Aynen arkadasimiz cok az yemis. Bizi gecicek nehirrr.
Valla domates peynir deme bak cnm cekti

Aynen bende diyete girdikten sonra ekmeksiz doyulacagini anladim.
Pilav yemiorum. Yersem 1-2 kasik
Salata ve yogurt cok guzel oluo yemeklerin yaninda

Aynen arkadasimiz cok az yemis. Bizi gecicek nehirrr.
Valla domates peynir deme bak cnm cekti

O şekilde ekmek ihtiyacı hissetmiyorsun özellikle biberli limonlu yoğurdu öneririm canım Salataya limon yerine sirke koysam daha çok yakacak inanıyorum ama tadını sevmiyorum işte

Canım geçsin tabi ama bence çok fazla bu durum az yiyor aç kalıyor bir süre sonra insan saldırmaya başlar bir anda düşse de kilodan fazlaca alır

biberli limonu bende yapıyorum bugün dördüncü günüm bakalım nasıl olacak

Canım ekmek türevi şeyler sayılmıyor mu ekmekten

Yani pilav, makarna, çorba, patates hepsini aynı gün içinde yemişsin bana biraz fazla geldi

Minik arkadaslarim bugun yeme gunum

Sabah
Sucuklu yumurta
2 fincan yesil cay

Ara
1 bardak tarcinli sicak sut

Ogle
200-250gr.kizarmis tavuk gogsu

Ara
1 sekersiz nescafe

Aksam
İzgara balik
Salata

Bugun boyle

Menün mikemmelll

Sabah: bisey yemedim
Ara: salep
Oglen: sucuklu yumurta 1 bardak ayran 1 dilim ekmek
Ara: cay icerim belki bilmiorum
Aksamda gorumceme gidicez yemege yarin raporu veririm artik

Menün tamamlanınca ayrıca yorumlarım tabi ama akşam yemeğe davetli olduğunun bilincinde gündüzü güzel ayarlamışsın

Sabah; Yağsız tost ekmeğine kaşarlı tost 1 adet + 1 kupa limonlu su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen;Domates çorbası 1 kase + 4 ufak köfte + 1 kase yeşil salata
Ara; Şekersiz nescafe

Güzel menü.. Tostu kepekli ya da çavdarlı yapmanı öneririm muazzam güzel bişey oluyo

Kizlaaar yarin asure yapicam malzemelerimi aldim ilk defa yapicam onerileriniz var mii? - burda da bunu sormak abesle istigal oldu ama napayim-

ben bi aşurede yer fıstığını çok arıyorum bence yer fıstığı mutlaka koy

Menün güzel ama öğlen güzel bi ana öğün o biskuviden daha doyurucu ve sağlıklı olur bence

Canım ben menünü beğendim çok güzel

gece ya da sabah erken menümü paylaşırım ben de

gerçi isveç işte ne yedim de ne yazıcam sanki

Ayyy sucuklu yumurta yazmisim benim kafa nereye gitti yahu.
Ispanakli yumurta

biberli limonu bende yapıyorum bugün dördüncü günüm bakalım nasıl olacak
Ben genelde 1 gün öğlen menüsünde yiyorum bazen öğlen iş yerinde salata varsa akşam evde yapmaya çalışıyorum canım

Canım geçse de 3 ekmek edeceklerini sanmıyorum en fazla 2-3 kaşık anca alıyorumdur hepsinden o günde hiç ekmek yemiyorum zaten yemeğin yanında bir nevi ekmek ihtiyacımı karşılamış oluyor makarna olabilir ama pilav ekmek türevi sayılmaz gibi ama makarnadan daha çok kilo aldırdığı kesin

Tost ekmeğini eşime özellikle alıyorum ona işe giderken yapıyorum ayrıca kendime alsam fazla gelecek bu sefer paketi bitiremediğimde bayatlayacak küflenecek falan o yüzden 1 poşet bize 1 hafta gidiyor tekrarlıyoruz o şekilde yoksa bende isterim tabi lezzetlidir de eminim

:) büyük tabiki küçükle insan yediğini bile anlamaz haklısın bugun az oldu sabah cankm pek bir şey istemedi öğlende meyve yiyip süt içmeyi seviyorm.
Anladım canım en azından öğlenleri bir sebze yemeği falan yesen iyi olur gibi sen bilirsin tabi ki büyükleri doyurur bu arada tok tutuyor doymuşluk hisse veriyor geçen gün 1 tane yedim salatayla şiştim resmen

Canım geçsin tabi ama bence çok fazla bu durum az yiyor aç kalıyor bir süre sonra insan saldırmaya başlar bir anda düşse de kilodan fazlaca alır

Aç kalmiyorm 40 gundur saat 7.30 da kahvaltimi yapip saat 12.30 da ogle yemeyimi yiyorm ve saat 16.30 da akşam yemeyi yiyorm ondan alıştım heralde bide artik midem eskisi kadar buyul değil galiba istesemde abarti birşeyler yiyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…